جهان می تواند بسیاری از قحطی از کتاب مقدس نسبت به: سازمان ملل متحد

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس سازمان غذا آژانس هشدار داده است که جهان در برخورد با کروناویروس همه گیر آن را نیز “در آستانه گرسنگی همه گیر” است که می تواند منجر به “چند قحطی از کتاب مقدس نسبت به” ظرف چند ماه اگر اقدام فوری گرفته نشده.

World Food Programme, مدیر اجرایی, David Beasley گفت: شورای امنیت سازمان ملل متحد روز سه شنبه که حتی قبل از Covid-19 به یک مسئله تبدیل شد او گفتن رهبران جهان که “سال 2020 خواهد بود رو به بدترین بحران انسانی پس از جنگ جهانی دوم”. که به دلیل جنگ در سوریه و یمن و جاهای دیگر ملخ swarms در آفریقا و بلایای طبیعی و بحرانهای اقتصادی از جمله در لبنان کنگو سودان و اتیوپی, او گفت:.

بیسلی گفت: 821 میلیون نفر گرسنه به بستر می روند و هر شب در سراسر جهان امروز و جدید WFP تجزیه و تحلیل نشان می دهد که به عنوان یک نتیجه از Covid-19 اضافی 130 mn مردم “می تواند تحت فشار قرار دادند به آستانه گرسنگی تا پایان سال 2020 است.”

او گفت: برنامه جهانی غذا ارائه مواد غذایی به حدود 100 mn مردم در هر روز داده شده از جمله “حدود 30 mn افرادی که به معنای واقعی کلمه ما بستگی دارد برای زنده ماندن”. بیسلی که دوره نقاهت خود را از Covid-19 گفت: اگر کسانی که 30mn مردم نمی توان رسید “تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که از 300.000 نفر می تواند به مرگ از گرسنگی مردن هر روز بیش از یک دوره سه ماه” – و آن را شامل نمی شود افزایش گرسنگی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“در مورد بدترین سناریو ما می تواند به دنبال در قحطی در حدود سه ده کشورها و در واقع در 10 این کشورها در حال حاضر بیش از یک میلیون نفر در کشور هستند که در آستانه گرسنگی است.” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>