جهان coronavirus عفونت آمار 200,000; مرزهای این ماجرا در اروپا

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

جان مسافران خفه اروپا در گذرگاه های مرزی در روز چهارشنبه پس از سازمان ملل اجرا و کنترل دقیق در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19 ویروس ایجاد ترافیک مایل طولانی و کند شدن عبور کامیون های حامل بحرانی منابع.

تعداد افراد آلوده در سراسر جهان کاکل 200,000 علامت و مرگ و میر در صدر 8,000 با تعداد زیادی از مردم در حال حاضر بازیافت در بیش از 82,000 با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در تلاش برای کاهش برخی از فشار از اروپای شرقی گیر در اتریش در تلاش برای بازگشت به خانه و مجارستان یک شبه افتتاح شد مرزهای خود را در مراحل. بلغاری شهروندان شد برای اولین بار مجاز به عبور در به دقت کنترل کاروان سپس رومانی تا به حال به نوبه خود.

اما در اوایل روز شنبه در طرف اتریشی از مرز کامیون شدند تا حمایت برای 28 کیلومتر (17 کیلومتر) و ماشین برای 14 کیلومتر (حدود 9 مایل) به عنوان قوانین اجازه می دهد تنها مجار یا کامیون حمل و نقل از طریق مرزهای این کشور لگد پشت در.

همچنین به عنوان خوانده شده | Coronavirus باقی می ماند و عفونت زا در هوا برای ساعت ها بر روی سطوح روز

سران اتحادیه اروپا کار کرده اند در مورد چگونه به مطمئن شوید که مواد غذایی و تجهیزات پزشکی و دیگر کالاهای ضروری نگه داشتن جریان اما تا کنون مرزهای شده اند مسدود است. نگاه به آینده آنها نیز در تلاش برای کشف کردن راه برای اجازه می دهد کارگران فصلی کشاورزی نیاز به نگه داشتن تولید مواد غذایی و رفتن به سفر به عقب و جلو در سراسر اساسا بسته مرزها.

سازمان ملل در سراسر جهان رو به رو شد همان مسائل با آمریکا و کانادا مشغول به کار در یک متقابل ممنوعیت غیر ضروری سفر بین دو کشور.

در آسیای جنوب شرقی جاده بین مالزی و مالی hub سنگاپور بود به طرز مرموزی آرام پس از مالزی بسته مرزهای خود را در حالی که فیلیپین حمایت را در یک نظم دادن به خارجی ها 72 ساعت به ترک از بخش بزرگی از آن جزیره اصلی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود و با توجه به طرح بلافاصله پس از بازگشت به مکزیک تمام افرادی که صلیب امریکا در مرز جنوبی به طور غیر قانونی با توجه به دو مقام صحبت کرد که به آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که برنامه ریزی نشده نهایی.

Coronavirus است که در حال حاضر در حال حاضر در هر امور خارجه ایالات متحده پس از, غرب ویرجینیا, گزارش یک عفونت است. در دور افتاده هاوایی فرماندار تشویق مسافران برای به تعویق انداختن خود جزیره تعطیلات برای حداقل 30 روز آینده در حالی که فرماندار نوادا — صفحه اصلی به لاس وگاس — دستور monthlong بسته شدن دولت قمار.

همچنین به عنوان خوانده شده | Kolkata اولین coronavirus حامل و مادرش ارشد کارمند منتقل شد به مدت دو روز

به طور فزاینده ای نگران اقتصادی خرید اینترنتی جهانی shutdown ایالات متحده و بریتانیا و هلند اعلام کرد نجات بسته بالغ بر صدها میلیارد دلار در حالی که دیرین صندوق بین المللی پول منتقد ونزوئلا خواسته نهاد برای $5 میلیارد دلار وام.

عمده بازارهای سهام آسیا کاهش یافت و روز شنبه پس از دستاوردهای اولیه پس از وال استریت شروع به پریدن کرد در مغلوب ساختن پیشی جستن وعده کمک.

در بروکسل Ursula von der Leyen کمیسیون اروپا گفت که وجود داشته است “به اتفاق آرا و رویکرد آمریکا” به این تصمیم به منع اکثر خارجی ها از ورود به اتحادیه اروپا برای 30 روز.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت توافق رهبران اروپایی در یک کنفرانس تلفنی به پیشنهاد کمیسیون برای ورود بان کی مون به بلوک — همراه با نروژ و سوئیس و ایسلند و بریتانیا — با “بسیار محدود استثنا.” آلمان را پیاده سازی تصمیم گیری شود.

اما تا کنون اتحادیه اروپا در تلاش برای صاف انتقال شکست خورده اند.

روز چهارشنبه هزاران نفر از کامیون های باقی مانده حمایت در لیتوانی در جاده ها به لهستان پس از ورشو دستور اکید اقدامات که شامل تست هر راننده برای COVID-19 علائم. خط کامیون شد 60 کیلومتر (37 مایل) در سه شنبه شب.

“لهستانی و لیتوانیایی دولت افتتاح تقاطع دوم اما نشد که نشد کمک زیادی گفت:” سخنگوی گارد مرزی Rokas Pukinsas.

همچنین به عنوان خوانده شده | خفیف مستند نشده coronavirus موارد سوخت در چین می گوید مطالعه جدید

در جای دیگر خیل مالزیایی تحمل ساعت های طولانی ترافیک به عنوان آنها به دنبال رسیدن به سنگاپور قبل از بسته شدن مرز. بیش از 300,000 مردم رفت و آمد روزانه به سنگاپور به کار و بسیاری از انتخاب برای اقامت وجود دارد در طول مستند.

مالزی محدود جنبش منظور پس از یک افزایش شدید در coronavirus موارد به 673 و آن را بدترین آسیب دیده کشور در جنوب شرقی آسیا.

خود حاکم بر جزیره تایوان گفت که آن را بیش از حد خواهد بان خارجی از ورود و تایوانی را به خود قرنطینه در خانه برای 14 روز.

در تایلند, Bangkok بدنام نور قرمز منطقه بودند با توجه به رفتن تیره چهارشنبه پس از دستور دولت بسته شدن میله های مدارس, سینما و بسیاری از مکانهای دیگر.

حتی گردشگران در اکوادور را یاد گالاپاگوس جزایر — 1000 کیلومتر (620 مایل) در آمریکای جنوبی سرزمین اصلی — متاثر شده اند. کانادا Jessy Lamontaine و خانواده او در گیر شد در جزیره هنگام پرواز متوقف شد و آنها از دست رفته آخرین سفر.

“من در اشک صبح امروز” Lamontaine گفت. “من می توانم هر پاسخ از خطوط هوایی است. من تا به حال هیچ پول و نمی دانم که آیا من در حال رفتن به نگه داشتن کار من است.”

گالاپاگوس رژیم صهیونیستی است. نورمن Wray گفت: 2,000 خارجی که باقی می ماند در الجزایر در هفته آینده ممکن است قادر به ترک در منشور و یا دولت-مصوب پرواز.

تا کنون 81,000 مردم بهبود یافته اند از این ویروس عمدتا در چین است. این ویروس باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه برای بسیاری از مردم, اما بیماری شدید تر است به احتمال زیاد در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود.

در ایتالیا سخت ترین ضربه ملت پس از چین عفونت شروع به پریدن کرد به 27,980 در روز سه شنبه. با 2,503 مرگ و میر ایتالیا حساب برای یک سوم جهانی مرگ و میر.

اسپانیا چهارم-آلوده ترین کشور شاهد آن موارد افزایش می یابد بیش از 2000 نفر در یک روز به 11,178. ویروس-مرگ و میر ناشی از شروع به پریدن کرد به 491 یک تلفن است که شامل 17 سالمندان ساکنان مادرید در خانه سالمندان است. در میان آنها 86-year-old دیابتی مادر بزرگ از Ainhoa رویز.

“ما کاملا احساس عجز و ویران چرا که مادر بزرگ خود را صرف در هفته گذشته تنها با شوهرش و مراقبان اما دیگر بستگان” رویز گفت.

برخی از نقاط روشن پدید آمده است. ووهان مرکزی شهر چینی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته و منتشر شده که مستند به صورت هفته گزارش فقط یک مورد جدید برای دومین مستقیم روز چهارشنبه.

در ایالات متحده مرگ و میر پیشی 100 و مقامات خواست مسن آمریکایی ها و کسانی که با مشکلات بهداشتی در خانه بمانند. آنها همچنین توصیه می شود در تمام تجمعات پوش می شود در 10 مردم.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio هشدار داد که ساکنان باید آماده برای امکان یک پناهگاه در محل سفارش در روز. یک پناهگاه در محل سفارش در منطقه خلیج سان Francisco نیاز اکثر ساکنان به خانه های خود را ترک تنها برای مواد غذایی و دارو و یا ورزش برای سه هفته است که گسترده ترین مستند در آمریکا

سرایدار میگوئل آگور همسر و دو فرزند خود تنها مردم به طور معمول در یک خیابان شلوغ در نزدیکی شهرستان سالن. او نشان داد تا کار کند چرا که او نیاز به پول اما او را سرپرست پیامک او را به ترک. وی دو دختر به دلیل, مدارس بسته شده بود. او در حال حاضر از دست دوم خود را با کار در یک هتل که گردشگری همایش لغو شد.

“اگر ما کار نمی کند, ما نمی خورند” گفت: Aguirre.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>