بانک جهانی ارائه می دهد بودجه برای حمل و نقل کریدور بین بیهار و بنگال غربی

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Avishek G Dastidar | اللهآباد (هند) | منتشر شده: فوریه 20, 2020 9:25:06 pm

Eastern Dedicated Freight Corridor (EDFC), world bank funding Eastern Dedicated Freight Corridor (EDFC), bihar west bengal freight corridor کل EDFC است که ساخته شده است با یک وام از بانک جهانی به جز آخرین بخش بین بیهار و بنگال.

بانک جهانی ارائه کرده است به ارائه کمک های مالی به آخرین بخش باقی مانده از شرق اختصاصی حمل و نقل کریدور (EDFC) بین Sonnagar و Dankuni که هند در اصل میله میله برای ساخت در مشارکت عمومی-خصوصی (PPP) حالت. به DFC است نیز این سیگنال سبز از راه آهن به اجازه خصوصی حمل و نقل قطار در دالان های آن اگر شرکت های رو به جلو آمده با چنین گزاره.

بانک جهانی بهره در بودجه 528 کیلومتر بیهار را Sonnagar و بنگال را Dankuni راهرو در حال حاضر ارائه شده راه آهن هند با گزینه ای را برای انجام دوره اصلاح و برای کمک های مالی در قالب یک زنده ماندن شکاف بودجه و یا حمل به عنوان برنامه ریزی شده و دعوت از بازیکنان را در پایتخت. کل EDFC است که ساخته شده است با یک وام از بانک جهانی به جز آخرین بخش بین بیهار و بنگال.

پروژه اسناد جزئیات PPP مدل برای کشش رفته به وزارت مالیه را PPP ارزیابی کمیته که دامپزشکان با تمامی این پروژه ها در دولت است.

توضیح داد: چگونه هند راه آهن’ شرکت قطار مدل کار می کند ؟

“بانک جهانی ارائه کرده است (کمک مالی) برای ما به این دلیل که پروژه بسیار مناسب. اما ما ارسال اسناد و مدارک به PPPAC به عنوان به خوبی. ما را به یک تماس” Anurag Sachan مدیر عامل اختصاصی حمل و نقل کریدور شرکت محدود (DFCCIL) در روز جمعه گفت.

“ما خواهد بود شناور درخواست مدرک برای خصوصی بازیکنان به جلو آمده. در حال حاضر ما این انتخاب برای بانک جهانی کمک به, خوب,” او گفت:, و اضافه کرد که خصوصی بازیکنان نشان داده اند که مالی بسته شدن از چیزی شبیه 9,000 تومان کرور روپیه برای گفتن کشش مانند Sonnagar به گمه خود ممکن است مشکل باشد.

بانک جهانی در ارشد حمل و نقل متخصص Atul Agarwal گفت که این راه را برای این بانک به منظور تسهیل خصوصی بازیکنان در این پروژه است. “البته این پیشنهاد به طور رسمی از دولت است. اما آنچه که ما گفته اند این است که ما می تواند به تسهیل ورود بازیکنان خصوصی در این پروژه از طریق زنده ماندن شکاف بودجه. خوب است و تلاش ما خواهد بود مایل به کمک در هر راه ما می توانیم,” او گفت: هند اکسپرس.

به DFC پس از تمدید فشار از مودی دولت برای تکمیل آن است و به دنبال تکمیل این پروژه در ماه دسامبر 2021. به عنوان وسیله ای برای استفاده از این ظرفیت ایجاد شده در این دو دالان وزارت راه آهن است و با توجه به اشاره به شرکت به جای خصوصی حمل و نقل قطار و همچنین لوی مسیر دسترسی به اتهام. بر خلاف مسافر قطار خصوصی حمل و نقل قطار جدید است که چندین خصوصی ظرف اپراتورهای قطار در هند.

“ما اجازه خواهد داد که خصوصی حمل و نقل قطار در غیر تبعیض آمیز راه است. یک تنظیم کننده تصمیم می گیرید شرایط مختلف” Sachan گفت: ترسیم آینده از آنچه که در صورتحساب یا لیست به عنوان بزرگترین پروژه زیرساخت مستقل در هند است. “وجود دارد بخش خودرو ظروف و دیگران. ما نیز ارائه خواهد شد زمان مطرح حمل و نقل خدمات الکترونیکی شرکت تجارت الکترونیک مانند آمازون و Flipkart ، ایده این است که این ظرفیت است که ما در حال ساخت باید underutilised,” او گفت:.

این DFCs خواهد اجرا مسافت های طولانی حمل و نقل قطار هر کدام حدود 1.5 متر طولانی حمل 13000 تن از حمل و نقل. آن را اجرا خواهد کرد 120 جمله قطار هر روز در 100 کیلومتر در ساعت است. حاضر سرعت حمل و نقل قطار در هند است که حدود 25 کیلومتر در ساعت.

دلیل این است که طبق برآوردهای توسط DFCCIL این ظرفیت را در اضافی 163 میلیون تن حمل و نقل به بخش راه آهن ظرف دو سال پس از آن راه اندازی و پس از آن معین سهم راه آهن در حمل و نقل جنبش انتظار می رود تا پس از آن پیش بینی های خود را می گویند.

در سال 1856 متر شرقی اختصاص داده شده کریدور حمل و نقل بین Ludhiana در پنجاب و Dankuni خواهد بود کنترل یکپارچه از جهان دومین قطار در مرکز کنترل با 90 متر ویدئو وال. این است دوم تنها به چین را کنترل قطار در مرکز شانگهای برای کنترل 10,000 متر از سرعت بالای آن در شبکه. نخست وزیر نارندرا مودی ممکن است افتتاح این مرکز در فوریه 29 همراه با پروژه های دیگر زمانی که او در اللهآباد (هند) در هفته آینده خبر داد.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>