جهانی دو و میدانی قهرمانی منتقل جلو برای جلوگیری از برخورد با توکیو بازی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

جهان دو و میدانی قهرمانی شده است موکول به 15-24 ژوئیه در سال 2022 پس از به تعویق افتادن توکیو المپیک و پارالمپیک به 2021 با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. مسابقات قهرمانی جهان در اصل برنامه ریزی شده برای 6 تا 15 مرداد ماه سال 2021 در اورگان اما شده است موکول به سال بعد برای جلوگیری از برخورد با المپیک و پارا المپیک بازی ها, بازی ورزشی حاکم بر بدن گفت: در روز چهارشنبه.

کمیته بین المللی المپیک (IOC) و توکیو 2020 اعلام کرده بود که بازی های المپیک را از جولای 23 اوت 8 سال آینده با پارالمپیک پس از 24 آگوست تا 5 سپتامبر. این تاریخ جدید برای اورگان مسابقات تایید شده اند پس از بحث های گسترده ای با این ورزش ذینفعان از جمله برگزارکنندگان دو قهرمانی عمده با توجه به محل در مرداد ماه سال 2022 به بیرمنگام 2022 بازی های کشورهای مشترک المنافع و چند منظوره قهرمانی اروپا در مونیخ.

برنامه های جدید را جلوگیری از درگیری مستقیم بین هر یک از این رویدادهای مهم و با دقت برنامه نویسی اطمینان را به ورزشکاران می تواند به رقابت در سه سطح جهانی مسابقات.

“این خواهد بود که یک ثروت باد اورده برای دو و میدانی طرفداران در سراسر جهان” جهان در دو و میدانی جمهور سباستین کو گفت.

“ما نیز بسیار آگاه است که ما نمی خواهید به آسیب عمده دیگر قهرمانی در سال 2022 چرا که آنها نیز بسیار مهم است ورزش ما,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>