جهانی دو و میدانی در روز جمعه اعلام کرد ممنوعیت استفاده از نمونه اولیه کفش در رقابت پس از سیل اخیر رکورد جهانی توسط ورزشکاران با پوشیدن کفش نایک Vaporfly مربیان. “از مارس 30 سال 2020 هر کفش باید در دسترس بوده و برای خرید توسط هر ورزشکار در بازار خرده فروشی (آنلاین و یا در فروشگاه) برای یک دوره چهار ماه قبل از آن را می توان در رقابت” دو و میدانی’ بدن حاکم در بیانیه ای گفت. اساسی نایک Vaporfly دارای کربن تیغه در تنها که فروشگاه ها و انتشار انرژی در هر مرحله و بالشتک هوا.

کنیا ماراتن جهان و دارنده رکورد Eliud Kipchoge شکست دو ساعته علامت فاصله در وین در ماه اکتبر گذشته با پوشیدن جدید Vaporfly نمونه با سه کربن تیغه در تنها و چهار بالشتک هوا.

اما خواهد بود که ممنوع بر اساس قوانین جدید که دولت که کفش می تواند به بیش از یک “سفت و سخت تعبیه شده در صفحه یا تیغه” از هر گونه مواد اگر چه کفش با خوشه می تواند یک بشقاب اضافی “به منظور اتصال خوشه به تنها”.

کنیا Brigid Kosgei شکست پائولا رادکلیف زنان رکورد جهانی ماراتن در شیکاگو با زمان 2hr 14min 04sec پوشیدن پایه یک-تیغه نسخه ای که در دسترس است در مغازه ها پس از 2017.

“این کار ما به تنظیم کل ورزش کفش بازار اما این وظیفه ما برای حفظ تمامیت نخبگان رقابت با تضمین این که کفش پوشیده شده توسط ورزشکاران نخبه در رقابت ارائه نمی دهد هر ناعادلانه کمک و یا استفاده” گفت: جهان دو و میدانی جمهور سباستین کو.

“همانطور که ما وارد المپیک سال ما باور نمی کنیم ما می توانیم رد کفش شده اند که به طور کلی در دسترس برای مدت قابل توجهی از زمان, اما ما می توانید در قرعه کشی یک خط به منع استفاده از کفش که بیشتر از آنچه که در حال حاضر در بازار در حالی که ما بررسی بیشتر است.”

Kipchoge تا به حال در دفاع از ادعای او تنها موفق به شکستن دو ساعت با توجه به کفش.

“من سخت آموزش دیده,” او گفت: روزنامه انگلیسی دیلی تلگراف. “در فرمول 1, Pirelli مسائل لاستیک به تمام خودروهای اما مرسدس بنز در حال یکی از بهترین. چرا ؟ این موتور. آن فرد.

“آن کسی که در حال اجرا است نه کفش. آن فرد رانندگی نه فرد ساخت لاستیک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de