کار از خانه ژوئن Ferrando آماده می شود برای FC گوا

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

حتی در غیر این صورت ژوئن Ferrando احتمالا مشغول به کار از خانه. این که چگونه مربیان در سوپر لیگ (ISL) کار در این زمان از سال و سه ماه قبل از قبل از فصل است. Ferrando می گوید او آماده است به Sergio Lobera جانشین در FC گوا مانند او را در “زمان عادی”.

Ferrando است که در ارتباط با مربی تناسب اندام هر روز صبح گرفتن پزشک تیم در واتساپ به پرس و جو در مورد قبلی آسیب های تماشای بازی به درک هندی سوپر لیگ (ISL) و آماده سازی برنامه های فردی برای بازیکنان که می تواند قطار خارج است. “این یک لحظه به یاد” او می گوید.

همچنین به عنوان خوانده شده | باشگاه های لیگ برتر موافق به بازگشت به کوچک-گروه آموزشی از روز سه شنبه

در صورتی که برای تلفن های موبایل مانند بسیاری از کار در این مستند آن است. پس از همه Ferrando جایگزین است کسی که در زمان FC گوا به دو ISL نیمه نهایی, یک نهایی و یک سوپر کاپ عنوان در سه فصل. در 2020-21 FC گوا نیز خواهد بود اولین تیم از هند در اصلی دور لیگ قهرمانان آسیا با شکوه لیگ فاز ISL 6.

“من برای یک اجرا برای یک یا دو ساعت در هر روز را به ذهن من فوتبال است. بقیه روز است که در مورد برنامه ریزی و بازیکنان می گوید:” Ferrando, 39, در, زوم, تماس از خانه اش در بارسلونا.

سپس او را کاهش می دهد عینک خود را به نظر می رسد به صفحه نمایش خود را به عنوان اگر به صورت دیجیتالی قفل کردن چشم ها با پرسشنامه و می گوید: “اما این است که واقعا فوتبال است. یک ماه بدون آن خوب است اما دو ماه بسیار سخت است… و شما نمی توانید ببینید اسپانیول در خانه بازی.”

همچنین به عنوان خوانده شده | 10 جوانترین debutants در قرن 21 در LaLiga تاریخچه

عدم قطعیت در زمان Covid-19 نیز نیست کمک مربی جدید “نزدیک” پیراهن خود را – به خصوص جدید بازیکنان خارجی – اوت-سپتامبر به مدت شش یا هشت هفته قبل از فصل با فرض ISL 7 آغاز خواهد شد در اواخر اکتبر. “قبل از فصل آماده سازی عضلات و بازیکنان روانشناسی به این دلیل که در فصل آینده خواهد بود یک فصل می گوید:” این مرد است که دکترای خود را از دانشگاه ساراگوسا بخش پزشکی است. Ferrando پایان نامه در چگونه بدن لرزش آموزشی کمک می کند تا نقطه جهش حرفه ای بازیکنان فوتبال. او نیز تناسب اندام تاکتیکی و فنی مربی اسپانیول فوتبال مدرسه.

Ferrando علاقه در علوم ورزشی – او دارای مدارک تحصیلی دیپلم از دانشگاه بارسلونا – او را به آرسن ونگر آرسنال و برایتون زمانی که گاس Poyet بود مدیر. آن را یک فرصت برای یادگیری مربیگری می گوید Ferrando که او نیز مربی شخصی از ساندرلند Fabergas و رابین ون پرسی.

یک مربی از او 18 ساله بود Ferrando نیز آموخته از Marcelo Bielsa – “دیوانه مربی اما الهام بخش در مورد بسیاری از چیزها,” او می گوید: در مورد آرژانتینی – پپ گواردیولا توماس Tuchel مانوئل پلگرینی و آنتونیو کونته که “کامل بود در چلسی (در 2016-17).”

شدت و نوآوری راستی اهمیت در اختیار داشتن و حمله فوتبال متحد آن نام مشهور. اظهاراتی مانند “حفظ توپ خوب است” و “حفظ توپ مهم است” و پس از Ferrando.

“اگر تمرکز مثبت است البته شما می توانید از دست دادن اما شاید شما باید گزینه های بیشتر را به نفع خود,” او می گوید. آن را یک ایده Lobera که مانند Ferrando زمان صرف شده در FC Barcelona, wedged در FC گوا; او خوب تنظیم با افزایش دفاعی نظم و انضباط در 2019-20 قبل از خروج ناگهانی.

“وجود دارد اما برخی از جزئیات تاکتیکی من می خواهم به تغییر اما اجازه دهید که ماندن یک راز می گوید:” Ferrando.

در حال حاضر با Mumbai City FC Lobera مهر و موم شده یک 2021 لیگ قهرمانان اسکله برای FC گوا. سرخپوستان باشگاه انجام داده اند ضعیف در آسیا در فصل گذشته که در لیگ جام قاره ردیف دوم رقابت. “ذهنیت ما رقابتی خواهد بود می گوید:” Ferrando.

خواهد ISL اجازه می دهد پنج واردات در این بازی 11 و قاره پس از 3+1 قانون از جمله یک بازیکن از مبدا اضافه کردن به تیم ملی-ساختمان مشکلات ؟ “ما را به بهترین سه بازیکن که می تواند کمک به این تیم است. در این لحظه ما در آن موقعیت می گوید:” Ferrando پنجمین مربی اسپانیایی در 10-تیم ISL.

به عنوان دستیار مربی Ferrando بخشی از مولداوی را FC کلانتر کمپین در اروپا است. بزرگترین لحظه به عنوان یک مربی اگر آمد در زمانی که در یونان Ferrando کمک ولس NFC پیروزی های پی در پی تبلیغات و حرکت از سوم تا اول بخش بین 2017 و 2019 قبل از خروج از آنجا که از یک چشم مشکل است. “ما تا به حال بازیکنان مورد آینده خود و بازیکنان با تجربه است. نیز وجود دارد یک احساس خوب در اتاق پانسمان,” او می گوید.

برای ایجاد این احساس روحیه تیم بسیار مهم است که هر کس لذت می برد آنچه که آنها انجام می دهند او می گوید. “شما نیاز به پیدا کردن تمرینات برای لذت بردن از. من یک نوع نظامی مربی مانند بسیاری از Serbians و روس ها می گوید:” polyglot که می تواند صحبت می کنند, اسپانیایی, انگلیسی, روسی, یونانی و کاتالان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>