نمی spar در اردوگاه مگر اینکه یک راه حل وجود دارد: Mary Kom

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

دهلی نو: با دولت در عبور دستورالعمل برای باز کردن ورزشگاه و مجتمع ورزشی در مستند 4.0, ورزشکاران نخبه انتظار می رود به بازگشت به آموزش پس از نزدیک به دو ماه. چندین بار قهرمان جهان و بازی های المپیک لندن مدال برنز MC Mary Kom اما نگران در مورد پیوستن این ملی کمپ و می خواهد صبر کنید برای برخی از زمان قبل از مصرف یک تماس.

مبارزه یک بخش ضروری از آموزش برای بوکسورهای و Mary Kom گفت: بوکسورهای نخواهد بود راحت در شرایط فعلی. او همچنین احساس می کند که در تماس با, ورزش, همه چیز می تواند به عادی سازی تنها در صورت وجود هر گونه راه حل به COVID-19 – می شود آن را یک واکسن یا درمان.

“هر کس در حال مبارزه در برابر ویروس وجود ندارد و راه حل در حال حاضر است. من هنوز می ترسم که آیا من ملحق خواهد شد یا نه (ملی کمپ). حتی اگر من ملحق پس از بازی ما این است که یک تماس, ورزش, تا زمانی که و مگر اینکه یک راه حل وجود دارد من فکر می کنم من باید به جست و خیز برخی از آموزش های بخشی مانند مبارزه, مبارزه با, انجام آموزش مهارت های با شریک زندگی” Mary Kom گفت.

بوکس فدراسیون هند (BFI) به تصریح خود آموزش پروتکل طبق آن مبارزه و شدت بالا آموزش برگزار خواهد شد فورا. Mary Kom گفت: او را به بحث و گفتگو با مربیان و ببینید خودش چه اقدامات احتیاطی گرفته شده است.

“دولت افتتاح استادیوم و ما خواهد شد به نام ملی کمپ. آنها را مجبور به احتیاط اضافی برای حفاظت از ورزشکاران است. در هر ورزش تماس شما می توانید خطر است. آن می تواند خطرناک باشد. شما باید فقط مراقب باشید شما کسی را سرزنش نیست. اگر چیزی اتفاق می افتد که مسئول ؟

“من به ملی کمپ و دیدن این وضعیت است. من بحث با مربیان چگونه آنها می رویم به آموزش و بر این اساس من تصمیم خواهد گرفت. اما مبارزه ممکن نخواهد بود و من به درخواست مربیان به آن اجازه می دهد.”

“من می توانید انجام دیگر فعالیت های تناسب اندام, اما من به جلوگیری از برخی از دلیل آن است که خطرناک است. من نمی خواهم برای قرار دادن زندگی من در خطر است. زندگی مهم تر از هر چیز دیگری,” او گفت:.

37 سال است واجد شرایط برای بازی های المپیک توکیو در 51kg دسته پس از پیروزی برنز در مسابقات مقدماتی آسیا در ماه مارس است.

پس از بازی های المپیک به تعویق افتاده است تا سال آینده Mary Kom گفت: هنوز زمان کافی برای آماده سازی. او شده است در پس خود رژیم تناسب اندام در خانه در طول مستند دوره است. “من همیشه حفظ تناسب اندام آیا من در خانه و یا در اردوگاه. من می دانم که آموزش در ملی کمپ کاملا متفاوت است. شما هرگز نمی توانید مقایسه کنید که با این روال تناسب اندام در خانه. در اردوگاه های تناسب اندام در سطح بالا می رود چرا که وجود خواهد داشت مناسب برنامه های آموزشی و آن نظارت خواهد کرد. اما هنوز هم وجود دارد زمان بازی های المپیک. من می توانید شروع به آموزش پس از برخی از زمان.”

Mary Kom احساس می کند مگر در مواردی وجود دارد یک واکسن برای COVID 19 تماس ورزشی هرگز همان خواهد بود. “شما باید همیشه در ترس زندگی می کنند و شما نمی خواهد بود قادر به انجام هر کاری درست است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>