‘از دست دادن نیست یک روپیه’: دولت روشن پس از لغو چینی Covid-19 آزمون…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دولت مرکزی در روز دوشنبه منتشر شد یک برگه در بحث پیرامون قیمت گذاری Covid-19 سریع آنتی بادی آزمایش. انتشار صادر شده توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده اظهار داشت که ICMR نکرده هر گونه پرداخت وجه با توجه به تامین سریع آنتی بادی آزمایش.

دولت را روشن آمد پس از جنجال در اطراف چینی تست سريع فوران در روز دوشنبه. محاکمه در دادگاه عالی دهلی نو شد نشان داد عظیم احتکار و بیش از قیمت گذاری توسط یک شرکت در Covid-19 تست کیت فروخته شده به شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR), خبرگزاری IANS گزارش شده است.

دولت توضیح داد که آن را تا به حال پرداخت نشده برای هر یک از چینی آنتی بادی کیت های آزمایش در پیشبرد و تا به حال نیز انجام مناقصه فرآیند دریافت پیشنهادات بین Rs 1,204 و 600 تومان برای سفارش. این وزارتخانه اعلام کرد این انتخاب کمترین, نقل قول, 600 تومان برای سفارش.

این ICMR به کارگردانی متحده و اتحادیه سرزمین برای متوقف کردن سریع با استفاده از آنتی بادی آزمایش از شرکت های چینی و بازگشت آنها را به فروشنده پس از آنها یافت می شود معیوب. دو شرکت های چینی در سوال هستند گوانگژو Wondfo بیوتکنولوژی و Zhuhai Livzon تشخیص است.

این وزارت افزود که دولت نمی خواهد از دست دادن هر گونه پول در لغو این دستورات است.

“از آنجا که این روند به دلیل به دنبال (و نه رفتن برای خرید با 100% مقدار پیش), GoI نه به از دست دادن یک روپیه,” آزادی اعلام کرد.

سابق کنگره رئیس جمهور راهول گاندی در روز دوشنبه به اتهام کلاهبرداری در عرضه این کیت به دولت است.

کنگره ذکر شده در گزارش های رسانه ها در مورد rapid test, کیت برای Covid-19 فروخته شد در حدود 150% سود به شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR).

ارشد کنگره رهبر احمد پاتل بیش از حد خواستار روشن شدن از دولت است. “اخیر دهلی HC (دادگاه عالی) قضاوت مطرح است مربوط سوال – چرا ICMR خرید آنتی بادی کیت های آزمایش برای 600 تومان در هر قطعه ای که وارد شد برای Rs 245?” پاتل توییتی.

پیش از آن در روز ICMR در پاسخ به کنگره رهبر Udit راج صدای جیر جیر بیش از قیمت کیت برای تست coronavirus بیماری است.

“این خبر جعلی. محدوده قیمت مصوب ICMR تومان است 740-1150 برای RT-PCR و ₹528-795 برای تست سریع. هیچ تست شده است تهیه شده در 4500 تومان. هر شرکت هندی که مایل به عرضه در نرخ پایین تر است خوش آمدید به تماس با ICMR یا Ms آنو نگر جی تحقیقات بهداشتی(011-23736222),” ICMR توییتی.

Udit راج بود توییتی یک تصویر از یک صدای جیر جیر در روز یکشنبه که ادعا کرد که این اتحادیه به دولت اعطا مناقصه برای coronavirus تست کیت به گجرات شرکت مستقر در قیمت 4500 تومان در هر زمانی که کیت همان بود که ارائه شده به آن توسط 17 شرکت دیگر در قیمت 500 تومان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>