نمی پیوستن به BJP: خلبان; سانتی متر می گوید یک کودتا بود که در آثار

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دهلی نو/جیپور: آشفتگی های سیاسی در راجستان کنگره ادامه داد: در روز چهارشنبه با وزیر Ashok Gehlot متهم سابق معاون Sachin خلبان بودن بخشی از یک توطئه برای سرنگونی دولت و ادعا شد که در آن تعهد سیاسی — و نه صفات مانند به دنبال خوب و مسلط به زبان انگلیسی — که اهمیت در زندگی عمومی است.

این تیز حمله خلبان که اخراج شد توسط کنگره به عنوان معاون سانتی متر و دولت واحد ارشد در روز سه شنبه آمد ساعت پس از شورشی رهبر گفت که او باقی مانده کنگره تا به حال ساخته شده است هر گونه توهین به نظرات در برابر حزب و فرماندهی عالی و نمی خواهد تاریخ Bharatiya Janata Party (BJP).

این کنگره گفت: درهای خود را هنوز باز برای خلبان, با حزب سابق رئیس جمهور راهول گاندی درک به گفته رهبران حزب به ترک اتاق را برای یک “محترم” در حزب.اما کنگره گذاشته یک مجموعه مشخص از شرایط برای خلبان — تشخیص اشتباه خود را متوقف کند “گفتگو” با BJP رهبران گرفتن قانون گذاران وفادار به او را به ترک Manesar هتل جایی که آنها هستند که “میزبان” توسط Haryana, دولت, برقراری ارتباط مستقیم با کنگره رهبری و نه از طریق رسانه ها و “بازگشت به خانه به جیپور”.

در حرکت است که بیشتر برجسته کنگره موضع این حزب در چهار شنبه محلول دولت های منطقه و بلوک واحد در راجستان کنگره که تا کنون به حال خلبان اثر قوی.

این راجستان مجلس هم فرستاده ویترین اعلامیه به شورشی قانونگذاران بر اساس یک کنگره درخواست متهم آنها را “ضد فعالیت های حزب” — یک گام اولیه در رد صلاحیت رسیدگی و از آنها خواست تا برای پاسخ در ژوئیه 17.

صحبت با خبرنگاران در جیپور Gehlot گفت که او “اثبات” است که اسب های تجاری در حال وقوع بود و پول ارائه شده به قانون گذاران (به سرنگونی دولت). در اشاره مستقیم به خلبان CM گفت: “با ما شما معاون سانتی متر و PCC (دولت واحد ارشد) و شما را با معاملات [BJP] نفر است. شما برای درخواست شماره تلفن همراه و نام و درگیر در توطئه و سپس… را روشن بود که هیچ اسب تجاری. شما بخشی از توطئه و آنچه شما روشن در حال حاضر… زبان انگلیسی خوب و یا دادن بایت یا خوش تیپ بودن همه چیز نیست. چه چیزی شما را در قلب خود آنچه تعهد شما این همه دیده می شود.”

اعداد هنوز هم باقی مانده کمی شکننده برای Gehlot که به نظر می رسد به پشتیبانی از حداقل 100 تن از اعضای یکی از این اکثریت را در 200 عضو در مجمع (اگر این را شامل نمی شود سخنران CP Joshi). وفاداری یکی از دو نفر از اعضای Bharatiya قبیله ای حزب (BTP) باقی مانده در شار از طریق روز. خلبان 18 دیگر کنگره MLAs و سه مستقل در اردوگاه خود.بی جی پی و متحد خود را Rashtriya Loktrantrik حزب باید 75 کرسی است. یک کنگره MLA Bhanwarlal Meghwal است indisposed, هر چند او گفته می شود نزدیک به خلبان. اگر هر یک از کنگره MLAs با خلبان در حال رد صلاحیت شده, اما از آن خواهد شد کاهش قدرت و افزایش Gehlot را اکثریت.

قبلا در مصاحبه ای به هند امروز, مجله منتشر شده صبح روز چهارشنبه خلبان انتقاد Gehlot حکومت در راجستان گفت: سانتی متر بود “humiliated” او ادعا کرد که او تا به حال بارها و بارها مطرح شده مسائل داخلی حزب, انجمن, رد همه اتهامات همدستی با BJP گفت که او هنوز یک کنگره که او می خواست “عزت و آزادی به کار”.

ترسیم نارضایتی او با Gehlot او گفت: “او اجازه نداد من و پیروان من عزت و فضا برای کار راجستان توسعه است. کارمندان خواسته شد به دنبال من دستورات فایل بودیم به من جلسات کابینه و کنگره قانونگذاری حزب جلسات به حال برگزار شده است ، چه چیزی ارزش یک موقعیت در صورتی که اجازه نمی دهد که من برای تحقق تعهدات من به مردم؟” او گفت که او تا به حال نه با حضور اخیر قانونگذاری نشست چرا که خود را “احترام به خود” صدمه دیده بود به دلیل اطلاع پلیس علیه او که شامل اتهام اغتشاش.

وقتی پرسید که آیا او را به اقامت در کنگره خلبان گفت: “اجازه دهید این احساس غرق در. آن است و نه حتی به 24 ساعت. من هنوز یک کنگره. من به بحث و گفتگو با پیروان من در مورد دوره بعد از عمل است.” اما او قاطعانه گفت که او را ملاقات کرده بود هر BJP رهبر.

پس از Gehlot صحبت کرد و در روز چهارشنبه بعد از ظهر به شدت rebutting خلبان, راهول گاندی نام مرکزی ناظران و خواسته آنها را به ترک یک پنجره باز برای خلبان “محترم” در حزب با توجه به یک فرد آشنا با توسعه است.

“Rahulji احساس کردند که چیزی باید انجام شود به رسوب این ماده بیشتر پس از خلبان اصرار داشت که او را ترک خواهد کرد کنگره برای پیوستن به BJP,” او گفت:. بعد از این بود که Randeep سینگ Surjewala حزب رئیس و سخنگوی مرکزی حزب ناظر واگذار راجستان برای صحبت با رسانه ها — در سخنان آن بصورتی پایدار و محکم مشخص است خطوط قرمز بودند اما بیشتر تطابقی از کسانی که از Gehlot.

او گفت که این حزب اشاره کرده بود خلبان بیانیه آمده است که او نمی خواهد رفتن به BJP. “اگر شما نمی خواهید برای رفتن به BJP توقف پذیرش مهمان نوازی از BJP بلافاصله” Surjewala گفت: این ادعا که شورشی قانونگذاران تحت خالص امنیتی ارائه شده توسط دولت بی جی پی در هاریانا. “دوباره و شما می توانید به صحبت های رهبری در مورد تمام مسائلی که شما باید به طور مستقیم و نه از طریق رسانه ها.”

خواسته مورد نظر او و اینکه آیا آنها دعایی, Surjewala گفت: “هر چه من گفته بود با توافق رضایت و تایید کنگره رهبری وزیر و حزب.”

در واکنش به Gehlot بیانیه در اسب-بازرگانی یک وزیر سابق در کابینه اش و یک خلبان وفادار, رامش, مینا گفت: “مردم ناراضی از کار و مسلط بوروکراسی در سراسر کشور. ما خواسته ها و مسائل مورد خطاب نیست. CM اظهارات در اسب تجاری و برگشتاندن از MLAs من می خواهم به درخواست او چقدر پرداخت شده به ما هنگامی که ما پیوست کنگره از BSP?

این راجستان BJP است که انتظار و تماشای وقایع آشکار ادعا کرد که Gehlot دولت در اقلیت اما گفت که آن را نمی خواهد به دنبال یک کف تست فقط رتبهدهی نشده است. رهبر اپوزیسیون در مجلس گلاب Chand Kataria گفت: آن را برای کنگره دولت یا شورشی MLAs که در حال حمایت از معاون سابق سانتی متر Sachin خلبان برای انجام این کار.

او همچنین در مورد اعلامیه های صادر شده توسط مجمع بلندگو به 19 MLAs رقیب که دبیرخانه مجمع تا به حال “هیچ منبع مر” در این موضوع است.

این راجستان مجمع با ارسال اعلامیه به MLAs از جمله خلبان بر اساس یک درخواست از رئیس شلاق ماهش Joshi به بلندگو CP Joshi. اعلامیه فرستاده شد از طریق ایمیل و حتی جا به جا خارج از خانه خود را از اواخر سه شنبه شب. این MLAs خواسته شده است برای پاسخ توسط 1 بعد از ظهر روز جمعه.

“مجلس را قانونی نمایی از آینده البته بسته به پاسخ گفت:” Joshi.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>