‘دخالت نمی’: دیوان عالی کشور در, Madhya Pradesh طبقه آزمون به نقل از قانون اساسی…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دیوان عالی کشور روز چهارشنبه گفت که در آن است رفتن به می آیند در راه قوه مقننه به تصمیم می گیرید که برخوردار از اعتماد. آن بود که با شنیدن دادخواست توسط Bharatiya Janata Party (BJP) به دنبال رای اعتماد در, Madhya Pradesh و کنگره که مخالف آن است.

“به عنوان یک دادگاه قانون اساسی ما را مجبور به تخلیه وظایف ما,” نیمکت از قضات D Y Chandrachud و Hemant Gupta گفت.

بی جی پی ادعا کرده در آن طومار که پس از استعفای 22 MLAs به کمال نات دولت آمده است در اقلیت و خواستار کف تست ثابت کند که دولت هنوز هم لذت می برد اکثریت. کنگره دولت در عین حال گفت که آن MLAs برگزار شد اسیر در بنگلور و سرزنش BJP برای “اخلال دموکراسی” در دولت است.

همچنین سازمان دیده بان | کنگره در مقابل MP فرماندار بیش شورشی MLAs; Digvijaya دارای dharna در بنگلور

Madhya Pradesh مجمع سخنران NP Prajapati پذیرش استعفای شش از 22 MLAs و کنگره درخواست کرده است که بقیه از قانونگذاران باید به ارمغان آورد قبل از رای اعتماد برگزار می شود.

دیوان عالی کشور امروز گفت که MLAs نمی تواند اسیر و اضافه کرد که این می داند که آنها می توانند “تعادل شیب یک راه یا دیگری”.

“16 شورشی MLAs هم می توانید اقدام به کف خانه یا نه اما مطمئنا نمی تواند آنها را اسیر برگزار شد گفت:” دادگاه.

دادستان کل Mukul Rohatgi ظاهر می شود برای BJP ارائه شده به تولید تمام 16 شورشی MLAs در قضات مجلسی, اما دادگاه موافق نبود به درخواست.

“کنگره می خواهد شورشی MLAs برای رفتن به بوپال به طوری که می توان آنها را اغوا کرده و در آن می توانید انجام دهید و اسب و تجارت گفت: Rohatgi.

پیش از این Madhya Pradesh کنگره گفته بود دادگاه راس که یک پروب مورد نیاز است در استعفا نامه خود را شورشی MLAs ارسال شده توسط BJP رهبران به بلندگوی دولت و مجلس است.

حزب ادعا کرد که استعفای خود را شورشی MLAs در Madhya Pradesh استخراج شد و با زور و اجبار و به آنها عمل نمی کند همانطور که در خود رایگان خواهد شد.

آن را نیز به دنبال زمان بیشتری از دادگاه عالی در کف تست ماده sayijng آسمان در حال رفتن به سقوط اگر کف تست را فورا اتفاق نمی افتد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>