در روز ولنتاین دانش آموزان در یک کالج در ماهاراشترا ساخته شد به یک تعهد در برابر مفهوم عشق و ازدواج است.

دانش آموزان در Mahila هنر و تجارت, کالج, Chandur راه آهن در زمان تعهد در Marathi که آنها “نمی خواهد عشق هر کسی و هرگز یک عشق وعاشقی و نه عشق و ازدواج”.

“من سوگند که من ایمان کامل در پدر و مادر من و من نه عاشق و نه عشق و ازدواج” دانشجویان متعهد در سوگند که همچنین شامل است که آنها نمی خواهد ازدواج با هر کسی که به دنبال كنيد.

یک دانش آموز Ritika Rangaari گفت: “هر کس ما را دوست دارم که فرد باید برای ما خوب است و باید خود وابسته است. آن است که همیشه بهتر است برای مشاوره از خانواده در مسائل مربوط به عشق است.”

در حالی که یکی دیگر از دانشجویان مشخصات bhavna Tayde گفت: “من احساس می کنم آنچه که نیاز به انجام ازدواج است ؟ پدر و مادر ما هستند و کافی را در این مسائل است. آنها را به دیدن بهترین از منافع ما است.”

زن و فرزند وزیر توسعه ماهاراشترا Yashomati Thakur گفت: “دانش آموزان باید یک تعهد است که اتصال بر روی هر کسی. کالج باید آنها را به تعهد در زمینه هشدار آنها را در مواردی مانند که در وردها.”

در وردها 24 سال مدرس بود که به آتش کشیده شده توسط stalker در نزدیکی هینگنقت در وردها منطقه تسلیم به او صدمات در روز دوشنبه.

مدرس بود به آتش کشیده شد گفته می شود توسط یک jilted عاشق در ماهاراشترا وردها منطقه در نزدیکی هینگنقت منطقه در فوریه 3.

مجرد رنج می برد به حال حدود 40 درصد سوختگی و درمان در ناگپور مبتنی بر بیمارستان جایی که او بعد از آن درگذشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de