قبول نمی کند تغییر برنامه از جام ملت های آسیا برای لیگ: برد مدار چاپی مدیر عامل

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هیات کریکت پاکستان خواهد جسم را به هر گونه تغییر در برنامه جام ملت های آسیا به جای در حال حاضر به حالت تعلیق Indian Premier League (IPL), مدار چاپی مدیر عامل وسیم خان تأکید کرده است. خان گفت: PCB امیدوار به برگزاری جام ملت های آسیا T20 مسابقات در امارات متحده عربی به عنوان برنامه ریزی شده در ماه سپتامبر مگر در مواردی که وجود دارد مسائل مربوط به COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما موضع کاملا روشنی در جام ملت های آسیا تنظیم شده است برای ماه های سپتامبر و تنها دلیل آن را باید مکان بهداشت ادامه داد: مسائل ایمنی. ما نمی خواهد قبول کند که جام آسیا منتقل شده است به جای IPL” خان گفت: GTV اخبار کانال.

“من شنیده ام که وجود دارد این است که بحث به حرکت جام ملت های آسیا به ماه نوامبر تا دسامبر است اما برای ما که امکان پذیر نیست. اگر شما حرکت می کند جام ملت های آسیا شما در حال ساخت راه برای یک عضو ملت و که درست نیست و آن را نمی خواهد حمایت ما,” او اضافه شده است.

خان گفت: پاکستان برگزار خواهد شد زیمبابوه و سپس تور نیوزیلند در ماه نوامبر-دسامبر و پس از میزبانی جام ملت های آسیا در این دوره است نه یک گزینه برای آنها است.

IPL شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 همه گیر اما حدس و گمان وجود دارد که این می تواند برگزار شد بعد از این سال اگر این وضعیت را بهبود می بخشد.

خان گفت: BCCI نماینده را افزایش نمی دهد IPL پنجره موضوع در پنجشنبه ICC مدیران ارشد مجازی جلسه که در آن او در زمان به عنوان PCB نماینده. خان گفت: کریکت استرالیا مطلع تابلوهای دیگر در این نشست بود که بررسی همه گزینه ها اما هیچ تصمیم گرفته شد در حال حرکت T20 جام جهانی به تاریخ دیگری و یا به یک کشور دیگر.

“این T20 جام جهانی ممکن است در پشت درهای بسته چرا که اگر ما بازی نمی T20 جام جهانی هر یک از هیئت مدیره به طور بالقوه می ایستد به از دست دادن بین 15 و 20 میلیون دلار گفت:” PCB رسمی.

او گفت: CA اطلاع ICC که T20 جام جهانی برگزار خواهد شد در استرالیا, اما آن را به روز رسانی کرد هر ماه پس از گرفتن دستورات از آن دولت در سفر و اجتماعی فاصله محدودیت.

در تست دنیای قهرمانی گفت: “مرکز تجارت جهانی مورد بحث قرار گرفت چرا که برخی از کشورها می خواهید آن را به اوراق دیگران موافق نیست بنابراین وجود دارد هیچ اجماع.

“اما آن موافقت شد صبر کنید به صورت دو بعدی و یا سه ماه و دیدن آنچه که اتفاق می افتد قبل از تصمیم گیری در مورد تست دنیای قهرمانی است.” خان گفت: پاکستان مخالف به از سرگیری کریکت در پشت درهای بسته, اما تنها در صورتی ایمنی از بازیکنان و مسئولان تضمین شده بود. او گفت: PCB را از دستورات دولت در این زمینه است.

“ما باید به ارزیابی و نظارت بر وضعیت با دقت قبل از هر گونه تصمیم گیری برای از سرگیری کریکت فعالیت است. ما در حال حاضر به بازی برای بازی به عنوان طولانی به عنوان آن را بی خطر است برای بازیکنان و مقامات.

“ما باید برای متقاعد شود آن را برای آنها امن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>