زنان هندی گلف باز را لغو و با توجه به COVID-19

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

قهرمان زنان هندی, مسابقات گلف باز شد در روز سه شنبه لغو در نظر COVID-19 بیماری همه گیر.

مسابقات co-تحریم توسط خانمها تور اروپا در سال 2010 برنامه ریزی شده برای اکتبر. آن را در حال حاضر بازگشت به گری بازیکن البته در DLF گلف و باشگاه کشور در Gurugram در اکتبر سال آینده.

خانمها تور اروپا (اجازه) و زنان Golf Association of India (WGAI) گفت: “حفظ ایمنی و سلامت به عنوان اولویت” چنین تصمیم گیری لازم شد.

“این یک تصمیم بسیار دشوار است اما یکی از سمت راست در شرایط حاضر در حال انجام همه گیر. بدون احتمال هر گونه مهلت در آینده قابل پیش بینی حفظ سلامت و رفاه همه بازیکنان مقامات و تماشاگران از بالاترین اهمیت است” WGAI جمهور Kavita سینگ گفت.

“همراه با حامیان مالی ما از جمله DLF, Castrol و دیگران ما امید به بازگشت در سال آینده با یکی دیگر از ستارگان نسخه از قهرمان زنان هندی در اکتبر 2021.”الکساندرا Armas, مدیر اجرایی, اجازه, گفت: “این فوق العاده ناامید کننده به دست یک سال قهرمان زنان هندی, باز, یکی از بزرگترین زنان حرفه ای گلف حوادث از تور. اما ما نگاه به جلو به اینکه در سال آینده.”

قهرمان زنان هند باز شده است هر سال برگزار می شود از سال 2007.DLF گلف و باشگاه کشور Gurugram شده است محل هر سال به جز در سال های 2013 و 2014 که البته دستخوش طراحی مجدد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>