زنان باید افزایش مهارت برای تبدیل شدن به ‘atmanirbhar’: مقامات آمریکا

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

اتحادیه وزیر Nitin مقامات آمریکا روز جمعه گفت: زنان باید به منظور افزایش مهارت های خود را تجهیز خود را با تکنولوژی برای تبدیل شدن به ‘atmanirbhar’ و خواسته BJP Mahila مورچا برای رسیدن به با MSME طرح.

در طی یک ویدئو کنفرانس در جلسه با کارگران از زنان بال در Nagpur کرد تأکید بر نیاز به ایجاد شغل و فرصت برای زندگی پایدار برای زنان در روستاها و محله های فقیرنشین.

او خواست Mahila مورچا به انجام کارگاه های آموزشی برای زنان که در آن مقامات از MSMEs و Khadi گرم Udyog می تواند راهنمای آنها در مورد فرصت های کارآفرینی.

زنان کارآفرین داده شده 3 درصد رزرو در تدارکات عمومی و سیاست آنها باید امکان استفاده از این ثبت نام خود را با MSME مقامات گفت.

به عنوان بسیاری از 1,400 MSME زنان کارآفرین کردم عمومی انجام سفارشات به ارزش Rs 231 کرور در 2018-19 و 381 تومان کرور روپیه در 2019-2020 اتحادیه وزیر مسئول MSMEs گفت.

کرد همچنین اطلاع داد که وام های در دسترس برای زنان تحت نخست وزیر اشتغال نسل برنامه و تضمین اعتبار صندوق برای میکرو و صنایع کوچک که در آن 75 درصد وام گارانتی تضمین شده توسط دولت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>