زنان معترضان ترک Jafrabad اعتراض سایت اما تنها به طور موقت’

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

زنان معترض در برابر تابعیت متمم قانون یا کا در جاده ها زیر Jafrabad ایستگاه مترو در شمال شرقی دهلی خالی نقطه در سه شنبه شب گفته است. آنها نشسته بودند در اعتراض پس از شنبه شب.

“معترضان را ترک کرده اند Jafarabad ایستگاه مترو و Maujpur Chowk نیز روشن است. در حال حاضر 66 Futa جاده کاملا روشن است که تمام تظاهرات” پلیس دهلی ویژه کمیسر Satish Golcha گفت.

کافی امنیتی اعزام شده است Maujpur, Seelampur, Gokulpuri و دیگر محلات از شمال شرق دهلی است که دیده می شود خشونت در سه روز آخر. ورود و خروج از دروازه در پنج ایستگاه مترو در این منطقه است که بسته شد از نظر خشونت شده اند باز به آهن مترو دهلی نو شرکت (DMRC) گفت: در روز چهارشنبه.

“به عنوان وضعیت تشدید از روز یکشنبه پلیس و مردم محلی خالی جاده های خارج از Jafrabad ایستگاه مترو. ما نیز خواسته بیگانگان بودند که ایجاد مسائل در منطقه را ترک کنند” گفت: Naushad یکی از معترضان. اما زنان اعلام کرد که آنها در حال تغییر “به طور موقت”. “ما بازگرداندن نشستن-در هنگامی که وضعیت تحت کنترل است” گفت: تظاهر کنندگان درخواست ناشناس ماندن.

اعتراض است و در حال حاضر در نزدیکی اصلی Seelampur جاده حدود دو کیلومتر از اعتراض سایت در Jafrabad.

این مناطق را تبدیل به مناطق جنگی از دوشنبه هنگامی که درگیری آغاز شد. سنگ بودند حلیم پلیس در خانه های سوخته و وسایل نقلیه شکست. هفده نفر از جمله یک پلیس دهلی سر پاسبان کشته در درگیری و بیش از 250 زخمی شدند.

چه آغاز شده به عنوان درگیری بین طرفدار و ضد کا گروه بیش از آخر هفته بیشتر انحطاط را به خشونت در روز سه شنبه – نشانه هایی در حال حاضر وجود دارد در روز دوشنبه – با تظاهر کنندگان مسلح با اسلحه و شمشیر, چوب و سنگ, در حال اجرا amok در خیابان.

1.2 کیلومتر از Jafrabad به Maujpur شد و در حال حاضر پر سر و صدا و گسترش درگیری در مناطقی مانند Bhajanpura, Kardampuri, بنارس, پارک Brahmpuri و Jyoti نگر. مهاجم آسیب دیده دو آتش مناقصات در Gokalpuri و جمعیت فریاد آتش زا شعارهای آتش یک دوچرخه در Maujpur.

پلیس دهلی سخنگوی Mandeep Randhawa گفت: 11 اولین گزارش اطلاعات ثبت شده است و 20-25 افراد بازداشت شده در ارتباط با خشونت است.

پلیس همچنین کارگردانی تحمیل قسمت 144 (prohibitory سفارشات) از آیین دادرسی کیفری ممنوع است که این مجمع از چهار یا بیشتر مردم در خشونت-مناطق ضربه.

به عنوان نگرانی های نصب شده بر روی درگیری های دولت عودت 1985 دسته ای, هندی, خدمات پلیس, افسر SN Shrivastava از مرکزی ذخیره Police Force (CRPF) به پلیس دهلی شده و او را به عنوان ویژه کمیسر پلیس – قانون و نظم است. او به احتمال زیاد به موفقیت پلیس دهلی کمیسر Amulya Patnaik که بازنشسته است و در پایان این ماه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>