توسط: PTI | دهلی نو | منتشر شده: ژانویه 31, 2020 9:55:36 pm

P Sainath, P Sainath on farmer suicides, P Sainath on women farmers, women farmers suicide, farmers suicide in India, India farmers suicide rate, farmers suicide rate in India, India news, Indian Express آمار برای زنان در خودکشی کشاورز هستند “تکمیل زباله” به عنوان بحث و گفتگو در زنان قربانیان ارضی بحران اغلب بحث در مورد نقش خود به عنوان زنان بیوه مرد کشاورزان Sainath گفت.

دهها هزار نفر از زنان محروم از خودکشی کشاورز داده در این کشور فقط به خاطر آنها هرگز در نظر گرفته شده که کشاورزان ارشد روزنامه نگار-تقدیر-کشاورزی کارشناس P Sainath گفت: در روز جمعه.

ارائه خود را valedictorian آدرس در شانزدهم همایش ملی هندی انجمن مطالعات زنان (IAWS) اینجا Sainath, 63 گفت: تغییر آب و هوا تاثیر زنان بیشتر به عنوان آنها در حال ارائه دهندگان آب و غذا و علوفه و سوخت.

آمار برای زنان در خودکشی کشاورز هستند “تکمیل زباله” به عنوان بحث و گفتگو در زنان قربانیان ارضی بحران اغلب بحث در مورد نقش خود به عنوان زنان بیوه مرد کشاورزان, او گفت:.

“کسانی که زنان در حال کشاورزان خود و حتی قبل از مردان مرتکب خودکشی آنها انجام می دهند 60 درصد از کار در مزرعه. آنها منجر کشاورزان در آن خانواده است. ماهاراشترا پر است از این.

“ما به درستی تمرکز نامرئی از زنان در آماری سیستم های همه درست است اما جدا از نامرئی وجود دارد چیزی است که پنهان در دشت دید که چه اتفاقی می افتد با زنان و کشاورزان و زنان کشاورزان خودکشی” Sainath گفت.

در نظر گرفتن یک گلدان-شات در ملی جرم و جنایت سوابق دفتر (NCRB) روزنامه نگار آن را به نام “بهشت برای زنان کشاورز” به عنوان زنان کشاورزان خودکشی تنها دسته در کشور که در بسیاری از کشورها نشان می دهد صفر بروز هر سال است.

این NCRB است که یک سازمان دولتی مسئول جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده های جرم و جنایت به عنوان تعریف شده توسط هند مجازات و خاص و قوانین محلی است.

“پنجاب و هاریانا هستند هفتم بهشت است. شما لازم نیست که زنان خودکشی کشاورز از آنجا که شما نمی رسمیت شناختن آنها به عنوان کشاورزان است. ضمنا از نظر آماری غیر ممکن است که یک دولت با lakhs از زنان کشاورز صفر نشان می دهد زنان خودکشی کشاورز. جایی که آنها پنهان کردن اجساد” Sainath پکتیا میباشد.

او اظهار داشت که زنان کشاورز از فرود خانواده ها اغلب تا پایان در گرفتن همه دسته ها ستون ‘خانه دار’.

“بسیاری از دختران و زنان رانده شده اند به ستون از زنان خانه دار است. که ساده ترین دسته به پرتاب یک زن در جمع آوری داده ها. آن است که نه تنها یک مشکل از ما چگونه دسته بندی کار بلکه قربانیان آن را پذیرفته اند. در تامیل نادو شما بخواهید یک زن که با این نسخهها کار از 16 ساعت در روز ‘آنچه شما انجام دهد و او می گوید: “من در خانه نشستن’. که ادراک گرفته گرفتن از قربانیان ذهن نیز که آنچه ما انجام دهید این است که کار نمی کند. در حالی که کشاورزان بی زمین, من حدس می زنم در حال رفتن به ‘دیگران’,” او گفت:.

Sainath گفت: اگر او با استفاده از این NCRB داده و آن را تبدیل به “غیر قابل استفاده” در سه سال گذشته است. پست 2014, گناهان حذف شده اند پیوست گناهان کمیسیون او اضافه شده است.

“این فقط تعصبات در زمان جمع آوری داده های زیادی وجود دارد اعمال تقلب در این روش از دهلی نو. این NCRB داده شد و ما تا به حال در کشاورزان خودکشی. تعصبات که آمد به تجزيه و اجتماعی و نه اساس NCRB. که تعصب از پاسبان در سطح ایجاد کرد. وجود هشت محرومیت از داده اما بزرگترین هستند – زنان کشاورزان Dalit کشاورزان و Adivasi کشاورزان است.

“Adivasis به نام encroachers در زمین جنگل. مفهوم patta (سند قانونی صادر شده توسط دولت به نام مالک واقعی از یک طرح خاص از زمین) به سادگی اتفاق نمی افتد. با Dalit کشاورزان و شما باید یک سیستم برای بیش از 30-40 سال است. گروه زیادی از کشاورزان که زمین اما هیچ patta و گروه زیادی از Dalit کشاورزان که pattas اما هیچ زمین. بیهار پر است از آن” Sainath گفت.

زنان قطع در تمام سه دسته. آنها “تنها بزرگترین محرومیت” در کشاورز خودکشی داده, او اضافه شده است.

“پلیس به عنوان خوانده شده نمی سرشماری دستی. آنها به دنبال DSP دهان آموزش. این که چگونه ده ها هزار نفر از زنان حذف شدند به سادگی از آنجا که آنها در حال رفتن هرگز به نام کشاورزان” Sainath گفت.

او گفت: “وجود دارد, ساده, خوب, پیر مرد دلیل” چرا سه-چهار متحده دیدن یک افزایش در تعداد زنان کشتکار.

“این شگفت آور است. بسیاری از کشورها ارائه اما 3-4 متحده در 2005-10 از جمله ماهاراشترا راه اندازی یک درایو به نام زنان قرار داده و در patta. به طوری که آنها incentivised این با ارائه یک سوم تخفیف اگر یک زن نام قرار داده است patta. یک شبه lakhs از مردان قرار داده و نام زنان خانواده خود را در pattas و آنها را مالکان اما این زنان حتی نمی دانند که در مورد آن” Sainath اضافه شده است.

مگر اینکه کل ایده پرداخت نشده کار را به چالش کشیده است این مشکلات در حال رفتن به ادامه بنیانگذار سردبیر مردم بایگانی روستایی هند (پري) گفت.

به گفته آکسفام سالانه نابرابری گزارش زنان و دختران در سراسر جهان هر روز از هر سال تولید 12.5 میلیارد ساعت بدون مزد کار می کنند.

“این است که دلار 10.8 تریلیون دلار سالانه است که پنج بار در هند-تولید ناخالص داخلی. آن را بیش از سه برابر اندازه جهانی فناوری صنعت که شامل مایکروسافت, اپل, آمازون و کار می کند. چهره های نقل قول شده توسط برنامه عمران ملل متحد و IPCC نشان می دهد که 80 درصد از مردم آواره بحران آب و هوا ، آنها از همه بیشتر آسیب پذیر به دلیل عدم عوامل آب و هوایی. برنامه عمران ملل متحد همچنین گفت که 70 درصد از مردم بدترین آسیب دیده از سونامی سال 2004 شد زنان و کودکان” Sainath گفت.

او اضافه کرد که در آن پژوهش و پري در بر داشت بسیاری از زنان به رهبری مشاغل که در حال ویران شدن کره زمین است.

“در مناطق ساحلی شما زنان جلبک دریایی برداشت. این زنان در حال گفتن شما در ساده تر کلمات چه دانشمندان به شما بگویم در 800 صفحه است که دریاها در حال گرفتن ناهموار گرمتر و سطوح در حال افزایش است. کار خود را سخت تر شدن” این روزنامه نگار کهنه کار گفت.

بحران آب و هوا و گرمایش جهانی باید گرفته شود “بسیار جدی” او اضافه شده است.

“این داستان باید گفت از زندگی تجربه مردم عادی با استفاده از دانشمندان و کارشناسان به آنها را به عقب و بیان آنچه آنها می گویند در یک شیوه ای بهتر. متوسط روستایی هند است بسیار بهتر قدردانی از معانی مختلف دما و آب و هوا و آب و هوا نسبت به ما انجام دهد. آنها درک کنند که این دسته بندی های مختلف استفاده می کنیم آنها را به جای یکدیگر” Sainath گفت.

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im