زن تلاش می کند برای جلوگیری از شوهر اتوبوس می افتد و می میرد. غافل او درایوهای دور

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

30 سال درگذشت در شرایط مرموز بعد از او سعی در متوقف کردن او Mumbai-محدود اتوبوس که در آن او به ارمغان آورد کارگران مهاجر در هزریبق پلیس گفت: روز جمعه.

Kuntili Devi نمی خواست شوهرش Basudev Mahto به بازگشت به بمبئی از ترس افزایش coronavirus موارد وجود دارد و تلاش برای توقف اتوبوس.

در حالی که شوهر بود و دور تا اتوبوس موتور به ترک او تصادفا سقوط بر روی زمین و درگذشت, پلیس گفت:.

این حادثه صورت گرفت در Sarukudar روستا در Hazaribag را Vishnugarh بلوک حدود 5 بعد از ظهر دیروز. اما پلیس اطلاع داده شد در مورد این حادثه حدود 10ساعت در شب.

Mahto که با این نسخهها کار به عنوان یک راننده اتوبوس در بمبئی آورده 25 Jharkhand کارگران مهاجر به هزریبق. پس از رها کردن مسافران در یک مرکز قرنطینه رفت تا خود را برای دیدار با پدر و مادر همسر و دو فرزند در Sarukudar ایجاد کرد.

Pramod کومار سینها, Bishnugarh ایستگاه پلیس مسئول گفت: در بازجویی از چند شاهد و روستاییان پنج شنبه شب آنها آمد به می دانم که او آماده نیست اجازه بازگشت به بمبئی و تبدیل شده بود مصمم.

Mahto گزارش متوقف نمی شود پس از این حادثه. “از آنجایی که ما اطلاعات دیر شده و نمی باید تعداد اتوبوس ما نمی تواند آن را متوقف کند. او نمی تواند رسید بر روی تلفن همراه خود” سینها گفت. این مسئول اضافه کرد که آنها در حال تحقیق برای پیدا کردن محل Mahto در بمبئی.

“همسر من آماده بود و نه به من اجازه بازگشت به بمبئی. من به او گفتم که من می خواهم دوباره در یک هفته پس از آوردن یکی دیگر بسیاری از کارگران مهاجر از وجود دارد. اما او آماده بود به گوش دادن. او گفت: یا من اجازه می دهد او را به آمده است همراه و یا تلفن همراه من به او” Mahto پلیس گفت.

“این استدلال را ادامه داد و من در زمان بیش از صندلی راننده. که من آماده کردم به ترک او کردم داخل اتوبوس. به هر حال من او را از اتوبوس. من فکر کردم او رفت و برگشت به خانه. اما او آمد و در مقابل من ، من نمی توانستم او را بشنود. به عنوان خودرو شروع به حرکت او افتاد روی زمین. من هرگز فکر نمی کردم که او می میرند” Mahto پلیس گفت.

یک بخش از روستاییان این ادعا که Mahto خرد او را به مرگ.

“ما با پیدا کردن هر گونه نشانه ای که خرد شده بود. وجود دارد مغزي و پریما یک به نظر می رسید یک مورد حادثه” او گفت:.

صدها نفر از کارگران مهاجر در حال بازگشت به, Jharkhand هر روز توسط قطار و اتوبوس. همانطور که در دولت سوابق 1.5 لاخ کارگران مهاجر و دانشجویان رشته خارج از کشور بازگشته اند به Jharkhand پس ایالتی حرکت قطارها و اتوبوس ها اجازه داده شد توسط مرکز در 29 آوریل.

حدود هفت لاخ کارگران مهاجر ثبت نام کرده اند با دولت برای بازگشت به خانه.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>