زن متوجه می شود او یک انسان در طول درمان در بیمارستان کلکته

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

برای سی سال او به رهبری یک زندگی عادی و بدون عوارض تا زمانی که به تازگی هنگامی که پزشکان در حالی که درمان او را برای درد شکم او کشف کرد که یک مرد مبتلا به سرطان بیضه.

با کمال تعجب او 28 ساله و خواهر که تحت تست های لازم پس از وحی نیز تشخیص داده شده با ‘حساس نبودن به آندروژن در سندرم’ — یک بیماری است که در آن یک فرد متولد شده است از نظر ژنتیکی مرد اما همه صفات فیزیکی یک زن است.

30 سال Birbhum, ساکن ازدواج نه سال گذشته سفر کرده بود بر اساس شهر Netaji Subhas چاندرا بوز بیمارستان سرطان با درد شدید در شکم یک زن و شوهر از سال پیش زیر که بالينی انکولوژیست دکتر Anupam Dutta و فولاد انکولوژیست دکتر Soumen دس او انجام آزمایشات پزشکی و متوجه او “هویت واقعی”.

“از ظاهر او یک زن است. با شروع از صدای او توسعه یافته سینه های طبیعی دستگاه تناسلی خارجی همه چیز این است که از یک زن. اما رحم و تخمدان شده اند وجود ندارد و پس از تولد. او همچنین تجربه نکرده قاعدگی” دکتر Dutta گفت PTI.

این یک بیماری بسیار نادر است و می توان در هر 22,000 مردم, او گفت:.

پس از گزارش آزمون نشان می دهد که فرد یک “کور مهبل (واژن)” پزشکان تصمیم به انجام انجام کاریوتایپ آزمایش که نشان داد که کروموزوم تکمیل شد ‘XY’ و نه ‘XX’ به عنوان در بر داشت در یک زن است.

“ما به انجام معاينات بالينی و پس از او گله و شکایت از درد شکم و متوجه او تا به بیضه ها در داخل بدن او. یک بیوپسی انجام شد پس که او مبتلا به سرطان بیضه نیز نامیده می شود seminoma Dr Dutta توضیح داد.

در حال حاضر او تحت chemotheraphy و وضعیت سلامت او پایدار است.

“به عنوان بیضه ها باقی مانده و توسعه نیافته در داخل بدن وجود دارد و ترشح تستوسترون. او هورمون های زنانه از سوی دیگر به ظاهر یک زن” Dr Dutta اعلام کرد.

خواسته در مورد واکنش او به وحی او گفت: “این فرد رشد کرده است به یک زن است. او را به ازدواج مرد برای تقریبا یک دهه است. در حال حاضر ما در حال مشاوره به بیمار و ارائه مشاوره به آنها برای ادامه زندگی به آنها شده اند.” آن را آموخته است که زن و شوهر سعی کرده بود برای نوزادان چند بار اما شکست خورده است.

بیمار دو مادر خاله نیز مبتلا به حساس نبودن به آندروژن در سندرم گذشته انکولوژیست گفت.

“این احتمالا در ژن. ما که دو تا از خاله او از طرف مادر نیز رنج می برند از وضعیت مشابه,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>