50 سال از Telangana را Nizamabad منطقه سفر بر روی دو چرخ به Nellore 700 متر دور را انتخاب کنید تا نوجوانان پسر گیر کرده در آندرا پرادش به دلیل COvid-19 مستند.

راضیه بیگم دولتی معلم در بدهن شهر Nizamabad منطقه آغاز سفر خود در صبح روز دوشنبه سوار Scooty و به Nellore شهر در آندرا پرادش در روز سه شنبه بعد از ظهر. او را برداشت تا 17 سال محمد Nizamuddin که گیر کرده بود در خود جای در Nellore و به خانه برگشت. او توسط چهار شنبه شب پوشش در مجموع از 1400 متر در سه روز.

اینجا را کلیک کنید برای پوشش کامل از Covid-19 همه گیر

این کمک کرد که بدهن دستیار کمیسر پلیس V Jayapal ردی کمک کرده بود او را با نامه ای که خواسته مقامات به او اجازه سفر به Nellore و او را پسر بازگشت. راضیه بیگم گفت: او متوقف شد در مکان های مختلف توسط پلیس در این دو کشور حساب lockdown اما اجازه داده شد برای تصویب به دلیل افسر پلیس نامه.

راضیه روایت داستان خود به خبرنگاران در کمرددی در راه خود را به بدهن در روز چهارشنبه. او شوهرش را از دست داده 12 سال پیش به علت بیماری و به ارمغان آورد تا او دو فرزند یک پسر و یک دختر.

اینجا را کلیک کنید برای آخرین به روز رسانی از شیوع کروناویروس

Nizamuddin که خود را به اتمام کلاس 12 در سال 2019 شده است آماده شدن برای پزشکی کنکور با پیوستن به یک موسسه مربیگری در حیدرآباد. در مارس 12, Nizamuddin رفت و به Nellore همراه با دوست خود که پدر در بیمارستان بستری شد. این مستند در زمان آنها را با تعجب و او گیر کرده بود با دوست خود را با توجه به مستند های اعمال شده در دولت در 23 مارس.

راضیه که نمی شنوند از پسر او برای مدت زمان طولانی آمد به می دانم که او در خانه دوست در Nellore. “من نزدیک ACP و به دنبال کمک خود را در آوردن پسر من به بدهن. او به من یک نامه اجازه من به سفر با وجود مستند و همچنین جذاب به آندرا پرادش پلیس به من اجازه می دهد برای به دولت,” او گفت:.

“سفر من به طور مداوم از طریق جاده های خلوت و خاکی روستاهای میدوی. من می ترسم نه در همه,” او گفت:.

پلیس او را متوقف کرد و در مکان های مختلف, اما زمانی که آنها را دیدم نامه ای از بدهن ACP آنها اجازه داد او را به ادامه. “حتی در درون مرزهای دولتی, من تا به حال هیچ مسائل به عنوان پلیس همکاری با من. آنها به من توصیه به استراحت برای هر دو ساعت از سفر به طوری که من نه خسته” او گفت:.

همچنین بخوانید: ‘ملحق خواهد شد Covid-19 مبارزه تنها به عنوان داوطلب’: Kannan Gopinathan که ترک IAS 8 ماه پیش

او حتی ماندن در Nellore برای یک روز اما بلافاصله شروع به سفر بازگشت. “تنها مایل به دیدن پسرم به من خیلی انرژی است. هیچ چیز بیش از این که” راضیه گفت و ابراز پلیس خود را برای همکاری است.

ACP Jayapal ردی گفت: او بسیار تحت تاثیر قرار توسط راضیه تعیین را به پسر او را به خانه برگردانید. “من نقل مکان کرد و با عشق او را برای پسرش. من فقط درخواست همه افسران پلیس در راه از بدهن به Nellore به او اجازه دهد. او تشکر من برای کمک به من ارائه شده” ردی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de