با ادعای بی اساس تهمت کاشت شک در انتخابات آمریکا

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باز کردن یک جبهه جدید دوشنبه در مبارزه خود را در برابر پست الکترونیکی-در رای گیری ساخت بی اساس اظهارات که کشورهای خارجی چاپ خواهد شد تا میلیون ها نفر از ساختگی آراء به دکل نتایج و ایجاد آنچه که او به نام “رسوایی از زمان ما است.”

این ادعا نه تنها چشم پوشی از پادمان است که باید اجرا برای جلوگیری از گسترده علیه تقلب, اما آنها نیز در معرض خطر تضعیف آمریکایی ” ایمان در انتخابات گسترش بسیار مهربان از دروغ ما مقامات هشدار داده اند دشمنان خارجی می تواند بهره برداری را به دامن زدن به شک و تردید در روند رای گیری.

مغلوب ساختن پیشی جستن شتاب حملات خود را پس از یک کبودی آخر هفته خود را برای انتخاب مجدد کمپین که پایین تر از حد انتظار حضور در یک تجمع در Tulsa, اوکلاهما چپ او خروشد و به عنوان او مبارزه می کند برای دور دوم در بدترین نرخ بیکاری پس از رکود بزرگ. لفاظی آینده به عنوان متحده تقلا برای تنظیم رای گیری فرآیندها به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس نشان دهنده دو آهنگ رویکرد تلاش برای هر دو بلوک پست الکترونیکی-در انتخابات در پیشبرد و تنظیم صحنه برای به چالش کشیدن نتایج هنگامی که آن را بیش از.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 پوشش

“این یک راه تلاش به نوبه خود دخالت خارجی ادعا می کند که ساخته شده اند در سر خود گفت:” ریچارد Hasen, انتخابات, کارشناس حقوقی در دانشگاه کالیفرنیا در ارواین. “به طور معمول شنیده ایم که دولت روسیه و دیگران مشغول به کار بودند برای کمک به انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن و در اینجا با استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن ترس از دخالت خارجی به عنوان یک راه برای تقویت سمت خود را.”

“این به طور بالقوه می گذارد و زمینه را” او افزود: “برای او سیزده نتایج انتخابات.”

هر چند انتخابات سوابق به دست آمده توسط آسوشیتد پرس نشان می دهد که یک نیم دوجین از مشاوران ارشد رئیس جمهور رای داده اند از طریق پست دیگران در دولت به تازگی ترویج این تصور است که می تواند هولناک با تقلب در رای گیری از خارج از کشور.

دادستان کل ویلیام Barr مطرح شده است که چشم انداز در مصاحبه در هفته های اخیر با مجله نیویورک تایمز و رادیو فردا.

“در حال حاضر یک کشور خارجی می تواند نسخه قابل چاپ کردن ده ها هزار نفر از تقلبی رای گیری می شود و بسیار سخت برای ما به تشخیص بود که درست و کدام اشتباه بود رای گیری” بر گفته فاکس در مصاحبه ای که پخش یکشنبه.

رئیس جمهور توییتی شنبه یک گزارش خبری در بر سخنان را به عنوان به خوبی به عنوان یک جداگانه پیام است که گفت: “تقلب 2020 انتخابات: میلیون ها نفر از پست الکترونیکی-در برگه های رای چاپ خواهد شد توسط کشورهای خارجی ، از آن خواهد شد رسوایی از زمان ما!”

اما کارشناسان می گویند که روز قیامت سناریو دور از ذهن است.

“نظرات مانند است که نشان می دهد یک جهل توسط ایمیل رای گیری و تکنولوژی های مرتبط با چگونه آن را در واقع کار می کند گفت:” ادی پرز جهانی مدیر توسعه فناوری در OSET موسسه غیر انتفاعی تحقیقات فن آوری شرکت است.

“وجود دارد بیشتر از پروتکل های از مردم احتمالا آگاه است که می تواند چنین حمله ای نه دشوار است,” او اضافه شده است.

هر چند تقلب در غایب انتخابات نادر است که می گویند که وجود ندارد بیشتر پیاده روی مشکلات است که می تواند بوجود می آیند به عنوان رای مردم توسط پست الکترونیکی از جمله برگه های رای که می ره در یک صندوق پستی و با دستکاری. کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی لیست در وب سایت خود را چندین معایب این روند کندتر از جمله گزارش از نتایج و احتمال این که رای دهندگان می تواند همراهی با خانواده یا دوستان است.

اما این لیست نیست نخستین بار باز کردن این ایده از کشورهای خارجی تولید خود را در برگه های رای — یک نوع تقلب است که برخورد قابل توجهی موانع عملی نیست حداقل به خاطر متحده می گویند آنها ماهر در افتراق آراء مشروع از اصیل هستند.

آراء مورد استفاده توسط کلرادو 64 فردی شهرستانهای چاپ شده به طور انحصاری در ایالات متحده برجسته با رنگ های خاص و مناطق هدف و پردازش از طریق حساس اسکنر طراحی شده به علف هرز inauthentic گفت: وزیر امور خارجه ینا Griswold. مرکب تیم از قضات انتخابات انجام امضاء تأیید و اشاره برای تحقیقات بیشتر موارد مشکوک از دو بار رای گیری.

و در ایالت واشنگتن هر شهرستان است که مسئول چاپ خود رای و توزیع آنها را به رای دهندگان که امضا در بازگشت رای گیری در حال عبور-چک امضا در ثبت نام رای دهندگان برنامه های کاربردی.

“من تجربه انجام این کار این است که معمولا هنگامی که افراد خلاق با چیزهایی که شما می توانید بگویید” واشنگتن وزیر امور خارجه کیم Wyman در مصاحبه ای گفت:.

پنج متحده — کلرادو, هاوایی, اورگان, یوتا و واشنگتن — انجام انتخابات به طور کامل توسط پست الکترونیکی با توجه به NCSL. اما تقریبا همه کشورها به رهبری حزب دموکرات و جمهوری خواه فرمانداران به طور یکسان ارائه برخی از گزینه.

با مقامات بهداشت گفت که رای گیری از طریق پست می تواند کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus بسیاری از کشورهای در حال حرکت به جلو با برنامه های که سهولت دسترسی به پست الکترونیکی-در برگه های رای. ویسکانسین به تازگی تصمیم گرفت در این هفته برای ارسال absentee ballot درخواست برای تقریبا تمام رای دهندگان. میشیگان یکی دیگر از چرخش دولت گرفته شده است که مرحله به عنوان به خوبی.

که روند آشفته تهمت که حتی قبل از دوشنبه تا آشکارا برافراشته در برابر رای گیری غایب. او گفت: سیاسی در یک مصاحبه منتشر شده روز شنبه که “بزرگترین خطر” برای او انتخاب مجدد رو به رشد استفاده از پست الکترونیکی-در رای گیری و پیشنهاد کرد که شانس خود را ممکن است لولا در مورد اینکه آیا او می تواند پیروز در دادگاه در برابر تلاش ها برای ایجاد رای گیری غایب آسان تر است.

توسط دوشنبه, او, به tweeting, که در این سال خواهد بود “بیشترین تقلب در انتخابات” در تاریخ آمریکا و لعنتی نامشخص مردم و یا می گوید که به او گفته بودند “با استفاده از Covid به منظور تقلب با استفاده از ایمیل-Ins!”

این نوع لفاظی که نگران تامین امنیت انتخابات از کارشناسان بود اما حتی هشدار داد در برابر یک جمهوری خواه به رهبری آمریکا در یک گزارش در اوایل سال جاری در روسیه دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

“نشسته مقامات و نامزدهای انتخاباتی باید از مطلق بیشترین میزان خویشتنداری و احتیاط اگر آنها با توجه به عموم تماس با اعتبار یک انتخابات آینده به سوال” در این گزارش است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>