با مجمع انتخابات به دلیل سال آینده, Bharatiya Janata Party (BJP)-چراغ دولت در آسام روز جمعه اعلام کرد کشت از مزایای از جمله برنج و برق و منافع پولی برای خانواده های فقیر در دولت است.

در پنجمین بار متوالی بودجه سخنرانی وزیر دارایی Himanta Biswa سرما به جزئیات طرح های مختلف دولت ادامه خواهد داد و یا شروع این سال مالی است.

آسام می رود به پای صندوق های رای در ماه آوریل سال آینده.

“به عنوان بخشی از ما آنا Yojana برای اطمینان از تغذیه تضمین برای همه ما خواهد شد ارائه رایگان برنج به همه ذینفعان تحت ملی امنیت غذایی عمل می کنند. آن را به نفع 57 لاخ خانواده و هزینه خزانه 498 تومان کرور روپیه سالانه” سرما گفت: مجمع.

این حرکت گسترش در سال گذشته مقرون به صرفه تغذیه و تغذیه کمک (آنا) برای باغ های چای کارگران که تا به حال سود 400,000 خانواده.

دولت اعلام کرد برق رایگان به تمام خانواده ها با مصرف ماهانه کمتر از 30 واحد که دولت احساس می کند کافی است برای پوشش پایه برق نیازهای یک خانواده است. آن را به سود 14 لاخ خانواده و هزینه 650 تومان کرور.

سرما گفت: در مجموع 830 تومان در هر ماه خواهد بود انتقال به حساب های بانکی از نزدیک به 27 لاخ خانواده های فقیر. این امر شامل 400 تومان برای داروهای, Rs 200 پالس 150 تومان برای میوه و 80 تومان برای خرید شکر.

“این طرح شروع خواهد شد از ماه آوریل سال جاری. برای این سال ما خواهد واریز مبلغ 10 ، 000 تومان در یک بروید در اطراف Durga Puja. از مارس سال 2021 و ذینفع را دریافت مبلغ هر ماه. آن بعدها شامل مزایای دیگر به عنوان” وزیر گفت.

دولت افزایش یافته است کل مبلغ داده شده به عروس از خانواده های با درآمد سالانه کمتر از 500,000 تومان در ازای یک ‘طلا’ (حدود 10 گرم) طلا از موجود 30000 تومان به تومان 40,000. آن را به هزینه خزانه 150 تومان کرور روپیه در سال است.

زودتر Swami Vivekananda جوانان توانمند Yojana دوباره طراحی شده است به ارائه حدود 200000 جوانان با اعطای تومان 50,000 هر یک به تشویق آنها را به لحاظ اقتصادی فعالیت های تولیدی. یک مقدار Rs 1000 کرور روپیه بوده است اختصاص داده شده برای آن است.

سرما اعلام کرد کشت از اقدامات برای باغ های چای کارگران از جمله تومان 3000 به 721,000 کارگران در دستمزد جبران 18,000 تومان برای شش ماه برای زنان باردار پاداش تومان 50,000 تا باغ چای کارگران 4000 گوشی های هوشمند به باغ چای ‘سردار’ (ستاد) تومان 25,000 هر یک به 20 ، 000 جوانان برای شروع کسب و کار و غیره.

کمک های مالی به زنان بیوه شهروندان ارشد, زنان مجرد بیش از 40 سال پوشی هزینه رایگان کتابهای درسی و لباس فرم برای دانش آموزان در مدارس دولتی رایگان خدمات اتوبوس در گواتی به زنان و شهروندان ارشد ، دیگر طرح های اعلام شده در بودجه است.

سرما اعلام ایجاد دو جدید شوراهای مستقل برای Koch-Rajbongshi و مورن-Muttock جوامع است. او گفت که از هم اکنون بر دانش آسامی و یا هر یک از این زبان توسط دولت جوامع بومی خواهد بود اجباری به امن مشاغل دولتی.

“هر کسی که از دولت می شود که مدال در بازی های المپیک یا بازی های آسیایی را به طور مستقیم شغل در امور مدنی و یا خدمات پلیس. آنها می تواند تبدیل به دادستانی و یا افسران پلیس به طور مستقیم. اولین ذینفع خواهد بود و بین المللی ورزشکار Hima دس که ساخته خواهد شد معاون سرپرست در آسام پلیس” گفت: وزیر.

اعلام مالیات بودجه برای پنجمین بار متوالی و سرما گفت: آسام شاهد 31 درصد رشد خوب و خدمات مالیات (GST) مجموعه در مقایسه با ملی رقم 6 درصد. او اعلام کرد که دولت کاهش 50 paise مالیات به ازای هر لیتر از بنزین و دیزل به عنوان به خوبی.

Debabrata Saikia کنگره قانونگذار و رهبر اپوزیسیون در آسام مجلس گفت: دولت در اطلاعیه کمک خواهد کرد که آن را در پای صندوقهای رای است.

“این کاملا یک انتخابات محور بودجه و رای دهندگان نمی خواهد wooed توسط آن است. وقتی که آنها آمدند به قدرت در سال 2016 دولت وعده داده شده به آموزش مردم به ماهی به جای دادن ماهی, اما در واقعیت, آن را انجام داده است دقیقا مخالف” Saikia گفت.

“این است که فقط پول دادن به همه بخش ها با هدف به قدرت رسیدن دوباره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de