با نزدیک به 200 مرگ و میر, نیویورک, سخت ترین ضربه Covid-19 در ما; آخرین بازدید گفت به…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

مقامات ایالات متحده روز سهشنبه خواست هر کسی که سفر به و از شهر نیویورک شهری منطقه در روزهای اخیر به خود قرنطینه به مدت 14 روز و از نزدیک نظارت بر وضعیت خود را. این می آید بر نگرانی های مردم حمل coronavirus و “بذر” شیوع بیماری در سایر نقاط کشور است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در همان زمان دو برابر را در حل و فصل خود را به عقب محدودیت و کشور “مشتاق برای رفتن” عید پاک, مارس 12. این حرکت را دامن زد یک بحث است که او آغاز شده در روز دوشنبه اول نشان می دهد این کشور می تواند آماده برای بازگشت به کسب و کار. یک تصمیم است که انتظار می رود در هفته آینده.

بیش از 700 نفر کشته شده اند از coronavirus و بیش از 55 ، 000 مردم باید آزمایش مثبت در ایالات متحده تا کنون با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. ادامه افزایش موارد باعث شده است تا این که به اذعان کرد که ایالات متحده به طور بالقوه می تواند آینده کانون شیوع.

شهر نیویورک شده است ضربه سخت با 15,597 مورد تأیید و 192 مرگ و میر است و در حال حاضر در معرض خطر “بذر” شیوع بیماری در سایر نقاط کشور از طریق مسافران است.

“برای هر کسی که در منطقه متروپولیتن نیویورک که سفر ما وظیفه نیروی دلگرم کننده شما را به نظارت بر خود را به حرارت حساس به علائم” معاون رئیس جمهور مایک پنس که سران مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coronavirus نیروی کار گفت: در یک خانه اخبار جلسه.

“و ما می خواهیم هر کسی که به سفر خارج از شهر نیویورک در منطقه شهری به هر نقطه دیگری در کشور به خود منزوی برای 14 روز.”

دو منجر کارشناسان پزشکی در نیروی کار تا به حال برای اولین بار ساخته شده که مورد استناد بروز موارد جدید و خطر از مسافران و نیویورک ترک شهر خود را برای ایمنی و حمل آن به مناطق دیگر. شده اند وجود دارد موارد که پیشنهاد افراد آلوده را ترک شهرستان.

دبورا Birx هماهنگ کننده نیروی کار گفت: به دلیل بالا بروز موارد در شهر نیویورک — 56 درصد از همه ما موارد و 60 درصد از تمام موارد جدید 31 درصد مرگ و میر — وجود دارد احتمال از مردم در معرض قبل از خروج از شهرستان و آنها باید خود قرنطینه خود را برای بعد از 14 روز “را به اطمینان حاصل شود که ویروس نیست به دیگران بدون توجه به جایی که آنها رفته اند آیا آن را فلوریدا و کارولینای شمالی و یا به دور دور می رسد از لانگ آیلند”.

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو نیروی کار اضافه شده است که خود انزوا برای این افراد لازم بود “چون ما نمی خواهیم که به یکی دیگر از بذر نقطه به سایر نقاط کشور در هر کجا که بروید”.

این هشدارها و درخواست های مردم از سفر از نیویورک اجرا بر خلاف رئیس جمهور تهمت آشکار اشتیاق برای پایان دادن به محدودیت ها و قرار دادن کشور در کسب و کار. مغلوب ساختن پیشی جستن گرفتن فشار از کارشناسان در این تیم از جمله Fauci که پدید آمده است به عنوان محترم ترین عضو نیروی کار.

“شما می توانید در یک نگاه تاریخ, اما شما باید بسیار انعطاف پذیر” Fauci گفت: وقتی پرسیده شد که به نظر رئیس جمهور طرح به عقب محدودیت عید پاک. “و در معنای واقعی کلمه روز به روز و هفته به هفته صورت شما نیاز به ارزیابی امکان سنجی از آنچه شما در حال تلاش برای انجام.”

اقامت در خانه سفارشات در اثر در 17 متحده تاثیر 175 میلیون نفر به کاهش و جلوگیری از گسترش ویروس. همه خدمات غیر ضروری تعطیل شده اند. مردم می توانند برای دریافت مواد غذایی, مواد غذایی و دارو و یا به ورزش به عنوان طولانی به عنوان آنها حفظ امن اجتماعی فاصله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>