با شهرهای بزرگ ضربه سخت COVID-19 کدو خیره در استراحت طولانی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

با COVID-19 wreaking ویران در عمده کدو مراکز هند — دهلی بمبئی و چنای — بازیکنان نمی ممکن است قادر به ادامه آموزش قبل از سپتامبر اجازه دهید به تنهایی بازی و مسابقات و با توجه به راکت اسکواش فدراسیون هند است. هر چند وزیر ورزش Kiren Rijiju گفته است که مسابقات سازمان می تواند بدون تماشاگر از ماه اوت SRFI دبیر کوروش Poncha گفت PTI که او را نمی بینم هر کدو مربوط به فعالیت های در حال وقوع در هند قبل از سپتامبر.

“سه عمده مراکز (دهلی بمبئی و چنای) اتفاق می افتد می شود بیشتر تحت تاثیر ویروس آن است که یک وضعیت خوب. با توجه به این که من نمی بینم که ما می خواهد در یک موقعیت برای انجام مسابقات در ماه سپتامبر گفت:” Poncha بود که پیش از این سرمربی تیم ملی فوتبال.

او در بخشی از جلسه وزیر ورزش با انجام ورزش های ملی فدراسیون.

“ما باید به بازیکنان حداقل به مدت شش هفته به آموزش اگر نه هشت هفته قبل از شما آنها را به رقابت در غیر این صورت شما در معرض خطر آسیب.

“سه ماه پیش از آن نگاه مانند ما ممکن است قطار در ژوئیه اما ما تقریبا وجود دارد در حال حاضر و وضعیت بدتر شد. من در حال حاضر امید در حال حاضر ما می توانید رزومه آموزشی در ماه آگوست یا سپتامبر” گفت: Poncha.

با بیش از 70,000 موارد دهلی است دوم بیشترین تعداد در کشور پشت, Maharashtra. پایتخت را ترک کرده است در پشت بمبئی است که ومیگوید سمت 70,000 علامت در حالی که این تعداد در چنای خواهد به زودی صلیب 50,000.

نیز وجود دارد امکان که کدو تسهیلات در سیری فورت پیچیده در دهلی نو ممکن است تبدیل به یک اختصاص داده شده COVID-19 مرکز.

“اگر که اتفاق می افتد و سپس شما می تواند از دست دادن یکی دیگر از چهار به پنج ماه, اگر نه بیشتر,” اضافه شده Poncha.

چنای به هند اسکواش آکادمی بمبئی در حالی که تولید بسیاری از بازیکنان را از طریق آن غنی فرهنگ باشگاه.

ورزشکاران بهداشت روانی را می توان نهفته در زمان نامشخص مانند این. به همین دلیل SRFI شده است سازماندهی آنلاین روانشناسی ورزشی کلاس برای بازیکنان, آخرین برنامه ریزی شده است که در هفته آینده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>