جو بایدن این, presumptive دموکراتیک نامزد برای ریاست جمهوری گفت: او خود را اعلام کند معاون رئیس جمهور در هفته آینده. او نگفت که از آن خواهد شد اما اشاره او برگزار شد طی سخنرانی به پرده طرح اقتصادی خود را برای برابری نژادی به حال یک نام در آن: کامالا هریس سناتور از ایالت کالیفرنیا ،

هریس نام شد و به دنبال آن پنج ویژگی به عنوان گرفته شده توسط یک عکاس AP. “نه کینه نگه دارید” بود که در بالای صفحه. این یک مرجع به ارز یکی از اصلی بحث که هریس تا به حال مورد سوال بایدن موقعیت قرارگرفتن در عمل مورد استفاده در 70s به لحاظ نژادی desegregate مدارس.

چهار دیگر نسبت داده شد: “مبارزه کرد و با من و جیل”, “استعداد”, “کمک بزرگی به کمپین” و “احترام زیادی برای او.”.

“من قصد دارم به یک انتخاب در هفته اول در ماه اوت و من قول می دهم من به شما اجازه می دانم زمانی که من انجام می دهم” بایدن گفت که در مورد خواسته خود را در حال اجرا همسر انتخاب کنید.

هریس است که در یک لیست طولانی از 13 نام بایدن قابل درک است که در نظر گرفته به طور جدی در یک بازی حدس زدن او باعث شده در مارس زمانی که او برای اولین بار اعلام کرد که انتخاب یک زن است.

هریس نمی خواهد اولین زن برای اجرا به معاون رئیس جمهور اگر در واقع دریافت nod — وجود داشته است حداقل دو قبل از جرالدین فرارو و سارا پیلین است. اما او خواهد بود و هر دو اولین آفریقایی آمریکایی (پدر است از جامائیکا) و اولین هندی آمریکایی (مادر است که بیشتر در آمد از هندوستان).

دیگران در این لیست عبارتند از سناتور الیزابت وارن و Tammy Duckworth کنگره سیاه حزبی صندلی کارن باس, نماینده وال Demings فرماندار میشیگان گرچن Whitmer سابق امنیت ملی سوزان رایس مشاور آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین و گرجستان سیاستمدار استیسی آبرامز.

بایدن صحبت در مورد خود VP انتخاب در پاسخ به پرسش خبرنگاران پس از رونمایی نژادی خود برابری اقتصادی برنامه چهارم پلانک خود را “ساخت بهتر” طرح اقتصادی. این یک repackaged ترکیبی از برنامه ها و طرح های از کل گسترش ریاست جمهوری خود را به پلت فرم.

عناصر کلیدی شامل یک فرصت کسب و کار کوچک صندوق 30 میلیارد دلار از 300 میلیارد دلار داخلی نوآوری بودجه.; یک بار کاهش بدهی برای دانش آموزان; $15 دستمزد ساعتی; طرح برای تشویق مسکن برای جوامع کم درآمد و یک قانون به فدرال رزرو ردیابی و گزارش روند در نژادی و نابرابری و شکاف.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de