با بازی به تعویق افتاد Julia چشم تازه فرصت

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

دو سال گذشته دیده می شود نوسانات شدید در Pooja Julia حرفه ای. این هاریانا کشتی گیر بود و دربسته در محیط 2018 با 57kg برنز در مسابقات قهرمانی جهان در بوداپست زیر نقره در بازی های کشورهای مشترک المنافع در ساحل طلا.

و فقط زمانی که اعتماد به نفس او بود آسمان بالا رنج می برد او شانه و صدمات زانو در 2019 که خراب شانس خود را برای بدست آوردن یک اسکله در تیم ملی برای المپیک قاره مقدماتی. با برخی از بهترین grapplers در رده Julia از دست داد به Anshul ملک در محاکمات ملی برای مقدماتی المپیک در ماه ژانویه این سال است. و با این امید خود را از رفتن به توکیو تمام شد اما بیش از.

اما به تعویق افتادن این بازی ها به سال آینده است شعلهور او را امیدوار ساخت برش برای توکیو است. کشتی فدراسیون هند (WFI) به احتمال زیاد برگزاری محاکمات در سال آینده برای انتخاب بهترین تیم برای مقدماتی المپیک که بیش از حد شد و به تعویق افتاد در این سال پس از همه گیر.

“لغو تقویم بین المللی و تغییر از توکیو بازی های المپیک 2021 به من داده است یکی از شانس بیشتری برای ماندن در رقابت است. فرایند انتخاب دوباره شروع خواهد شد. از آن خواهد شد یک فرصت بزرگ برای من به گزاف گویی” می گوید: Julia.

در فراموش شدنی 2019 هنگامی که او دچار موجی از آسیب های Julia می گوید: “این یک آسیب دیدگی شانه من رنج می برد در طول مسابقات قهرمانی جهان در سال 2018 که بالا گرفت. سپس آن را به زانو. بنابراین آن را دشوار است به پیشرفت های بسیار. من فقط مشغول دستخوش ناتوانی سال گذشته است. آن را به عنوان یک شکست بزرگ در قبل از المپیک سال است.

“شما باید فوق العاده مناسب در غیر این صورت آن را دشوار است به برش را به عنوان مسابقات داخلی در حال گرفتن سخت” 25 ساله می گوید: از دست دادن او را به مالک در دادگاه.

Julia می گوید فعالیت های ورزشی را از سر گرفته و در زادگاه او حصار اما او نمی مشتاق, هوای آزاد, آموزش به عنوان “وضعیت مساعد است”. “بهترین مکان برای آموزش در حال حاضر است. من فقط انجام اساسی تناسب اندام و آموزش وزن.”

در حالی که برخی از کشتی گیران ممکن است شروع به آموزش بر روی حصیر Julia می گوید: او نمی مشتاق. “من نمی خواهم به قطار محلی کشتی گیران که من مطمئن هستم که باید نگهداری اجتماعی فاصله.”

او می گوید آن را 6-8 هفته به لحن تا بدن خود را به آماده شدن برای تمرین بر روی تشک. “من می خواهم برای رفتن آهسته به هیچ رقابت وجود دارد این سال است. تمرکز من این است که برای سالم ماندن و آماده شدن برای به چالش کشیدن داخلی محاکمات در سال آینده.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>