با آرنج ضربه و نقاب fans, World TeamTennis آغاز فصل

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

2017 آمریکا باز برنده اسلون استفنز شکست حاکم المپیک مدال طلا مونیکا پویگ 5-1 برای کمک به گسترش حق رای شیکاگو سر و صدا شکست وگاس غلطک در کیکآف World TeamTennis’ (WTT) فصل به طور منظم در روز یکشنبه.

یکی از تنها تعداد کمی از زندگی ورزشی به استقبال طرفداران در آمریکای شمالی در میان coronavirus شیوع خروشان جمعیت جایگزین شد با نقاب اجتماعی فاصله تماشاگران در Greenbrier رفت و آمد مکرر در غرب ویرجینیا که در آن کل در سه هفته WTT فصل به طور منظم برگزار خواهد شد.

سر و صدا برنده 24-18 بیش از غلطک در حالی که اورلاندو طوفان در زمان بازگشت قهرمانان اسپرینگفیلد لیزر با نمره کلی 21-18.

Standouts برای روز شامل 28 ساله آمریکایی Tennys Sandgren که اخراج پنج تن از اورلاندو طوفان هشت aces با تیم خود را برنده 75 ٪ از اولین خدمت نقاط.

در شیکاگو, تیم, 18 سال, پیر براندون Nakashima در زمان پایین Sam Querrey 5-3 در مردان مجرد به عنوان هم تیمی تصمیم گرفتند برای آرنج ضربه بالا-سپاس.

“در ابتدا من قطعا یک کمی عصبی” Nakashima گفت: در تلویزیونی پخش. “من فقط سعی کردم به ماندن جامد در شروع مطالعه و در پایان من.”

این رویداد شامل چندین اقدامات ایمنی طراحی شده برای کاهش پتانسیل گسترش coronavirus از جمله COVID-19 تست برای شرکت کنندگان و متوسط به طور منظم چک با WTT اجازه حداکثر 500 طرفداران داخل 2,500 شخص ورزشگاه.

کالیفرنیا رقابت مسابقه بین اورنج کانتی شکن و سن دیگو هوانورد بود و انتظار می رود برای شروع در 8 p. m. و در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>