رئیس اداره هواشناسی (IMD) پیش بینی طوفان بهداشت حرفه ای Amphan است به احتمال زیاد به ریزش زمین در جایی بین شمال Odisha ساحل و غرب بنگال توسط مارس 20 Odisha روز شنبه اعلام کرد که این شیفت کارگران مهاجر تسلیم در قرنطینه مراکز در نزدیکی ساحل به مکان های امن تر.

“صرفه جویی در زندگی اولویت ما است. ما باید بهترین تلاش های ما برای صرفه جویی در هر قیمتی زندگی انسان” Odisha وزیر Naveen Patnaik گفت.

آی مدیر کل Mrityunjay Mohapatra گفت: افسردگی بیش جنوب شرقی خلیج بنگال دراز محور 1,040 کیلومتری جنوب پردیپ بود و به شدت به یک سیکلون طوفان عصر روز شنبه و ممکن است به شدت بیشتر به یک شديد سیکلون طوفان در 24 ساعت دیگر.

همچنین به عنوان خوانده شده | طوفان Amphan به آمار Odisha WB

طوفان Amphan را کج شمالی northwestwards در سراسر شمال غربی خلیج بنگال به سمت غرب بنگال و مجاور Odisha سواحل در مارس 18 تا 20. “محل دقیق ریزش زمین از طوفان خواهد بود شناخته شده توسط یکشنبه,” او گفت:. این سیستم در حال حاضر در حال حرکت در 20 متر در هر ساعت است. تحت تاثیر آن باران شروع خواهد شد در ساحلی Odisha توسط مارس 18 شب و مه 19 ساحلی شمال Odisha دریافت خواهد کرد بسیار سنگین و بارش باران.

این طوفان بهداشت حرفه ای است که به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار حدود 7 لاخ مردم در 649 روستاها در امتداد ساحل دریا. ویژه امداد کمیسر Pradeep ینا گفت Odisha در حال کار جهت حصول اطمینان از ‘صفر تلفات’ و منطقه جمع خواسته شده است به انجام تجزیه و تحلیل آسیب پذیری در نمایی از تابستان cyclone.

وجود دارد 809 طوفان پناهگاه در 12 ولسوالی انتظار می رود که تحت تاثیر طوفان بهداشت حرفه ای که 242 استفاده می شود به عنوان مراکز قرنطینه. ینا گفت: بقیه 567 طوفان پناهگاه و 7,092 بیشتر ساختمان ها استفاده می شود به نگه داشتن تخلیه مردم

همچنین به عنوان خوانده شده | NDRF اعزام تیم در اوریسا و بنگال به عنوان طوفان Amphan بسته در

به عنوان طوفان بهداشت حرفه ای است که به احتمال زیاد بر چهار مناطق ساحلی از بلسر, Bhadrak, Kendrapara و Jagatsinghpur اضافی رئیس اداره بهداشت اداره Pradipta Mohapatra گفت: دستورالعمل صادر شده برای تغییر مهاجر کارگران ماندن در قرنطینه مراکز در عرض 3 متر از خط ساحلی در منطقه.

Mohapatra گفت: همه بیمارستان های دولتی خواسته شده است برای اطمینان از کافی سهام از داروها از جمله ضد مار زهر اتاق عمل و تجهیزات دیگر. “دولت آماده است برای مبارزه با هر گونه وضعیت ناشی از طوفان Amphan حتی اگر تمرکز کل ماشین آلات در برخورد با Covid-19 چالش” او گفت:.

تا کنون 1.33 لاخ کارگران مهاجر بازگشته اند به Odisha از کشورهای دیگر از طریق اتوبوس و قطار و سایر ترتیبات. Ganjam, کانون Covid-19 در Odisha تا کنون دیده 55,567 بازگشت مهاجران به دنبال بلسر (11368), Cuttack (8198), Kendrapara (7457) و Bhadrak (7273). Odisha خواسته است تا این مرکز را به حالت تعلیق ‘Shramik ویژه’ قطار برای 3-4 روز به مناطق که انتظار می رود تحت تاثیر طوفان بهداشت حرفه ای.

در همین حال مدیر کل NDRF, ساتیا نارایان Pradhan گفت: هر یک از 4 تیم فرستاده شده به چهار ساحلی Odisha مناطق بلسر, Jagatsinghpur, Kendrapara و Bhadrak که به احتمال زیاد تحت تاثیر این طوفان. یکی دیگر از 20 NDRF تیم نگه داشته شده است در حالت آماده به کار. از نظر قریب الوقوع طوفان شمال فرماندهی نیروی دریایی را به عهده گرفته درجه بالایی از آمادگی لازم برای ارائه کمک های انسان دوستانه. هند نیروی دریایی کشتی در ویساکاپاتنام در حال ایستاده-برای ادامه به آسیب دیده ترین مناطق برای تخلیه و به ارائه کمک های پزشکی.

ویژه امداد کمیسر گفت: جمع در تمام مناطق ساحلی خواسته شده است تا اطمینان حاصل شود که دیزل ژنراتور بادی, برج, چراغ, برج تلسکوپی, چراغ, اره های زنجیره ای با توجه به چند منظوره طوفان پناهگاه بود در عملیاتی آمادگی. او گفت: 335 تیم از Odisha فاجعه اقدام سریع نیروی و آتش سوزی در دولت واحد ارسال خواهد شد به این مناطق به احتمال زیاد تحت تاثیر این طوفان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im