با کف زدن, زنگ, زنگ, هند متحد برای تشکر از coronavirus مبارزان

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کشور من کاین توسط یک سکوت وهم آور زنده آمد ناگهان در 5 بعد از ظهر. صدای کف زدن و ضرب و شتم ظروف زنگ زد به خارج از مناطق مسکونی و خانه ها و بالا و بالا می رود لغو حزن انگیز یکشنبه خلق و خوی.

در پاسخ به نخست وزیر نارندرا مودی درخواست های شهروندان در سراسر کشور از خانه های خود و در بالکن, کف زدن, ضرب و شتم, ظروف و حتی زنگ زنگ به عنوان یک علامت همبستگی با مقامات بهداشت و اورژانس کارگران که در حال کار خستگی ناپذیر در پی Covid-19 شیوع.

قبلا PM مودی زنگ زد یک یادآوری به شهروندان است. “آیا به یاد داشته باشید 5 بعد از ظهر در این شب برای 5 دقیقه… بود خود را در تراس بالکن و یا پنجره برای قدردانی از همه کسانی که در حال کار 24/7 به طوری که ملت ما آزاد می شود از COVID-19. #JantaCurfew” او هنوز توییتی.

General public stand in the balcony and streets of their residence in gandhi Nagar area in east delhi, for all those people who are providing essential services to fight against Corona Virus in the country.

عموم مردم ایستاده در بالکن ها و خیابان های محل اقامت خود در گاندی نگر منطقه ای در شرق دهلی نو برای همه کسانی که در حال ارائه خدمات ضروری برای مبارزه با کرونا ویروس در کشور است.
( عکس: Sonu مهتا/Hindustan Times
)

People clap and make sound of dish in support of medical doctor’s, staff and civic workers at Bandra , Mumbai.

مردم کف زدن و صدای ظرف در حمایت از پزشکی دکتر کارکنان و مدنی کارگران در Bandra , Mumbai. ( عکس: Satyabrata Tripathy/Hindustan Times
)

Residents of Ankur Appartement IP ext claps and beats thali and blow shell to pay their respect and gratitude to unsung heroes of war against Corona Virus. in New Delhi, India, on Sunday, March 22, 2020.

ساکنان Ankur Appartement IP ext claps و ضربان thali و پوسته برای ادای احترام و قدردانی به قهرمانان گمنام جنگ علیه کرونا ویروس. در دهلی نو, هندوستان, در روز یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. ( عکس: راج K راج/ Hindustan Times
)

سرخپوستان که اجتناب جسارت را — به درخواست مودی در یک تلویزیون نشانی در روز پنج شنبه بود و سریع را به رسانه های اجتماعی. فیلم ها و عکس های مردم از جمله کودکان در بالکن ها و تراس کف زدن و clanging, ظروف شروع به انجام دور. به طوری که #5baje5minute و #claps شد موضوعات روند در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>