با موارد افزایش در بمبئی Karkera مردد به شجاع آن را به تنهایی در SAI بنگلور

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

زمانی که هاکی هند (سلام) به این گزینه به آن مردان و زنان بازیکنان گیر در ورزش اقتدار هند (SAI) مرکز در بنگلور برای بیش از 100 روز به بازگشت به خانه در هفته گذشته تقریبا همه دلتنگ بازیکنان می خواستم به پرواز بعدی است.

بمبئی Suraj Karkera هر چند یک استثنا بود. 24-ساله دروازه بان تصمیم به ماندن در SAI پردیس پس از مشورت با پدر و مادر خود را که فکر می کردم آن را به سادگی نمی امن برای خود را به بازگشت به یکی از بدترین آسیب دیده شهرستانها در کشور در نظر Covid-19 موارد است.

Karkera پیشنهاد خود را ترک تیمی که در سمت چپ در دسته بیش از آخر هفته گذشته خداحافظی ترک او را به تنها بازیکن هاکی وسیع سای مرکز در حومه شهر بنگلور. او برای شرکت چند تیم پشتیبانی کارکنان از جمله مردان سرمربی تیم گراهام رید و برخی از ورزشکاران که محدود به دانشگاه از سراسر کشور مستند در ماه مارس است.

مانند هر کس دیگری Karkera بیش از حد مشتاق به دیدن خانواده اش پس از یک انتظار طولانی اما فزاینده موارد مثبت در حومه Malad جایی که او ساکن بیش از چند هفته گذشته او را مجبور به فکر می کنم در غیر این صورت.

“من تا به حال یک کلمه با پدر و مادرم در مورد اینکه آیا من باید برگردم. آنها گفت: نبود امنیت در منطقه ما و این که اگر من می تواند مدیریت در اینجا پس از آن فقط اقامت قرار داده است. بنابراین ما تصمیم دو طرف که بهتر بود اگر من نمی گرداند” Karkera گفت.

“این یک تصمیم دشوار است که من هرگز به دور از خانه برای این مدت طولانی. اما خوب بودن از پدر و مادرم و خودم اهمیت ترین.”

به همان اندازه آن را به عنوان یک اقدام احتیاطی تماس برای جوانی آن را نیز در مورد کوتاه مدت تاثیر خود را در هاکی حرفه ای باید بدترین ترس به حقیقت می پیوندند. “اگر ما بیمار میشویم و این ویروس توسط هر فرصتی ما از دست دادن تمام تناسب اندام. آن طول می کشد زمان طولانی برای رسیدن به آن قله تناسب اندام; ما باید برای شروع همه را دوباره و دوباره. بنابراین من نمی خواهم به خطر هر چیزی است.”

داشتن جدا شده اند در SAI مرکز از مردان تیم اردوگاه آغاز شد و در هفته اول ماه مارس Karkera نیست کاملا بیگانه به مستند زندگی بدون هر گونه هاکی. اما در حال حاضر او نمی خواهد حتی هم تیمی های خود در اطراف. سلام برنامه ای برای تماس هسته گروهی از بازیکنان را برای اردوگاه در جولای 19.

“از آن خواهد شد بیشتر به چالش کشیدن در حال حاضر به دلیل اینکه همه به تنهایی آسان نیست. اما هم تیمی های من شده اند در تماس و متصل ماندن. و من شده اند در SAI مرکز برای تقریبا پنج سال در حال حاضر, بنابراین من می دانم که بسیاری از مردم در اینجا. رئیس ما مربی و دیگر کارکنان پشتیبانی اعضا نیز در اینجا. دیدار ما در صبحانه و شام و کمی چت. به طوری که خوب” Karkera یک محصول از Dronacharya awardee Merzban پاتل گفت.

Karkera برنامه ای برای اختصاص بیشتر وقت خود را در بنگلور به استراحت و خواندن کتاب های انگیزشی. او می رود برای تنه زدن در داخل محوطه دانشگاه در صبح و یک بیت از بدنسازی کار در اتاق خود در شب با هدف گرفتن از لحاظ فیزیکی قوی تر است. Netflix و آمازون نخست خود هستند منبع سرگرمی, داشتن فقط تماشای به پایان رسید تیم مهر و موم.

“ما شده اند به دور از هاکی برای این طولانی” Karkera گفت. “این وضعیت به ما آموخت چگونه به توان ذهنی پایدار حتی زمانی که ما مطلقا هیچ چیزی برای انجام.

“شما باید برای انطباق با شرایط است. این یک چالش بزرگ—چگونه برای حفظ آمادگی جسمانی خود را و یا دریبل خود را با چوب هاکی در حالی که در داخل یک اتاق. ما اقتباس به این وضعیت است و همه موافقت خود را برای انجام کارهای فردی. هر کس مسئول خود,” او اضافه شده است.

Karkera نمی توانید صبر کنید به جفت خود را در بنگلور. او همچنین امیدوار است به یک خط تیره سریع خانه به انتظار پدر و مادر و سگ پس از چند ماه اگر و هنگامی که این وضعیت در نهایت برطرف in Mumbai. “من از دست, صفحه اصلی-مواد غذایی پخته شده و فقط از بودن در کنار خانواده من,” او گفت:.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>