با 739 تازه موارد در 24 ساعت بیهار را Covid-19 شمارش نزدیک 25,000

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بیهار گزارش در مجموع 739 جدید کروناویروس موارد در 24 ساعت گذشته, گرفتن تعداد کل موارد مثبت در دولت به 24,967 دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: در روز شنبه. دولت دیده می شود بیش از 200 مرگ در حالی که تعدادی از بهبود در دولت است که بیش از 14 ، 000.

Coronavirus موارد در بیهار در افزایش با این مرکز با ابراز نگرانی از افزایش. اتحادیه وزارت بهداشت به کارگردانی دولت بیهار Odisha غرب بنگال و آسام به گرفتن گام های لازم برای سرکوب Covid-19 انتقال و نگه داشتن نرخ مرگ و میر زیر 1 درصد است.

این حرکت پس از یک جلسه مجازی برگزار شد توسط اتحادیه وزیر بهداشت در 15 ژوئیه به بررسی Covid-19 وضعیت در این کشورها, خبرگزاری ANI گزارش شده است.

همچنین بخوانید: جامعه انتقال در بیش از 50 ٪ در Covid-19 خوشه می گوید کرالا وزیر بهداشت

“تلاش های تازه مورد نیاز برای سرکوب انتقال و همچنین به عنوان نگه داشتن مورد مرگ و میر زیر 1 درصد است. دولت باید با استفاده از این مستند به تمرکز بر مهار و نظارت و تست در مهار و مناطق بافر به عنوان راهبرد کلیدی برای تشخیص زود هنگام موارد و مرگ و میر مدیریت” اتحادیه بهداشت وزارت Lav Agarwal گفت: در نامه ای به اصل دبیران (سلامت) و دبیر (بهداشت و درمان) از این کشورها.

در این نامه آمده است که در بیهار موارد در حال افزایش تقریبا با 450-500 تازه عفونت گزارش روزانه و 80 درصد از کل موارد فعال در کشور گزارش شد در آخرین هفت روز است.

مناطق مانند Patna, Bhagalpur, مظفرپور, Nalanda, بگوسری و مونگر گزارش تعداد بیشتری از موارد در حالی که سهرسا, Gaya, Paschim Champaran, جموی, Arwal, ساران و خگریا در حال ظهور نقاط.

در این نامه اشاره کرد که به طور کلی Covid-19 تست بسیار پایین است در دولت vis-a-vis میانگین ملی و روند افزایش در صورت مثبت بودن رای بر اساس بارگیری در این هفته نیز یک علت نگرانی این نامه به عنوان خوانده شده.

(با ورودی از آنی)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>