با 60 تایید COVID-19 موارد در اینجا چگونه شهرستانها در سراسر هند در حال مقابله

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Neha Banka رالف الکس Arakal Rahul Pisharody Shivani راماکریشنان , تورا Agarwala | بنگلور چنای, گواتی, حیدرآباد, Kolkata | منتشر شده در تاریخ: 11 مارس سال 2020 7:46:44 pm

Coronavirus india news, coronavirus kolkata news, pune coronavirus latest news, Bangalore coronavirus laste news update, hand sanitzers, hand sanitizers pune, masks coronavirus Guwahati, Guwahati coronavirus, indian express coronavirus latest news update چندین شهرها و شهرستانها در سراسر کشور حتی در جایی که هیچ مورد از coronavirus گزارش شده مثبت است وجود دارد افزایش در خرید آیتم ها به خصوص دست sanitisers و ماسک. (اکسپرس عکس: رالف الکس Arakal)

یک راننده تاکسی به مدت شش سال در حال حاضر گواتی را Ramjan علی می گوید: “نشست غریبه” است که یک بخشی از کار خود را. و در زمان COVID-19 او هیچ چاره ای جز به “فوق العاده مراقب باشید”. که شامل حداقل تماس با مشتری از جمله مکالمه ، “من چشم ثابت در جاده ها گفت:” علی پشت فرمان او به عنوان کشتی مشتریان در سراسر گواتی در صبح روز چهارشنبه. یک پارچه سیاه و سفید, ماسک, او برای خریداری تومان از 50 ضمیمه شده است در اطراف دهان خود را.

در روز جمعه, اخبار بوتان اولین تایید coronavirus مورد — 76 ساله توریست از آمریکا — قرار داده آسام در حالت آماده باش. بیمار سفر تاریخچه — که شامل هفت روز کروز در براهماپوترا و یک شب اقامت در یک هتل پنج ستاره در گواتی — پخش شد در سراسر رسانه های اجتماعی و اخبار محلی, کانال های آن شب. پس از آن بود که علی است که به کار با یک نرم افزار مبتنی بر تاکسی سرویس ساخته شده beeline برای بازار است. وجود او خریداری ده پارچه, ماسک تومان قیمت هر کدام 50 و ‘چند’ بطری از دست sanitiser از شیمیدان درب بعدی.

در حالی که 60 COVID-19 موارد تایید شده است در هند و شهرهای سراسر کشور حتی در جایی که هیچ موارد گزارش شده مثبت را شاهد افزایش در خرید آیتم ها به خصوص دست sanitisers و ماسک های بسیاری باور به موثر اقدامات پیشگیرانه.

در کلکته به عنوان مثال معامله گران از تجهیزات پزشکی و کارکنان در پزشکی مغازه ها شده اند در تلاش برای پاسخگویی به رشد تقاضا برای فولاد ماسک و دست sanitisers با وجود هیچ COVID-19 نفر در این شهرستان است.

در مرکزی کلکته در نزدیکی کلکته کالج پزشکی مغازه ها در حال اجرا از فولاد ماسک. یک کارمند در K. R. لینچ و شرکت. در چیترنجن خیابان وجود دارد گفت: تا به حال شده است هیچ عرضه ماسک صورت برای گذشته 1.5 ماه نه و آیا آنها می دانند که زمانی که آنها در دسترس خواهد بود. پنج دقیقه پیاده روی دور, در, فروشگاه, P. Bhogilal Pvt با مسئولیت محدود وجود دارد هیچ ماسک یا sanitisers برای خرید در دسترس است یا نه.

Coronavirus india news, coronavirus kolkata news, pune coronavirus latest news, Bangalore coronavirus laste news update, hand sanitzers, hand sanitizers pune, masks coronavirus Guwahati, Guwahati coronavirus, indian express coronavirus latest news update خودرو صف در یک خیابان خلوت در بنگلور. (اکسپرس عکس: رالف الکس Arakal)

در چنای T نگر یک به علاوه تلفن همراه خروجی نگه داشته دست sanitisers داخل فروشگاه برای بازدید کنندگان به استفاده از قبل از چک کردن گوشی بر روی صفحه نمایش. در عین حال در سایر نقاط شهر مانند Pondy بازار فروشگاه های در حال اجرا از دست sanitisers.

در گواتی یکی از شهرستان بزرگترین داروخانه ها, نه به حال ماسک و نه sanitisers در سهام در روز یکشنبه است. “من را دیده اند هرگز دست sanitisers خریداری شده در این مقادیر و به سرعت گفت:” Nikunja Talukdar شده است که در حال اجرا داروخانه از سال 1998 است. “روز شنبه در 930 pm من سه کارتن sanitisers و یکشنبه ظهر به ما فروخته شد,” او گفت:. “N-95, ماسک, ماسک های جراحی و به طور منظم پارچه ماسک به فروش می رسد بیش از حد. حتی بازارهای عمده فروشی در حال فروش آن را به ما در دو قیمت می باشد.”

از ‘ایمن ماندن’ به ‘وحشت خرید’

به عنوان ماسک و sanitisers پرواز کردن قفسه ها در هند و سراسر جهان, سازمان جهانی بهداشت (WHO) توصیه کرده است که ماسک باید تنها فرسوده توسط کسانی که با علائم و یا کسانی که به دنبال پس از کسی که ممکن است COVID-19. در مارس 2, وزیر بهداشت Harsh Vardhan نیز از این گفته بود: “نیاز به پوشیدن ماسک به منظور دفع عفونت است.” در حالی که دست sanitisers که در آن الکل است که بیش از 60 درصد موثر هستند در این مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری “توصیه به شستن دستها با آب و صابون هر زمان ممکن است.”

در عین حال افرادی مانند راننده تاکسی علی — که تنها منبع برای به روز رسانی اخبار محلی, Whatsapp و Facebook — معتقد هستند که ماسک لازم است برای محافظت از خود در برابر ویروس. “من می خواستم برای خرید N-95, ماسک, اما من نمی تواند استطاعت آن را,” او گفت:, و اضافه کرد که او مراقب باشید به کمانچه با ماسک خود را بیش از حد غالبا “این ناراحت کننده بود برای اولین بار دو روز اما من به آن استفاده می شود در حال حاضر.”

35 ساله توضیح داد که او اصرار داشت که او و خانواده اش را می پوشد ماسک به دلیل برای افرادی مانند او وجود دارد هیچ گزینه به جست و خیز کار خود را از حقوق و دستمزد محاسبه شده است در هر صورت روز. “چگونه ما می خوریم در غیر این صورت ؟ ما باید مراقب باشید,” او گفت:.

در انتهای دیگر این کشور در حیدرآباد که در آن یک زن 24 ساله متخصصین و اهل فن آزمایش مثبت بود در مارس 1, یک موسیقیدان جوان, سفر در مترو, تکرار, علی افکار. “وجود دارد یک COVID بیمار در حیدرآباد و او در سفر به شهرستان برای روز. من نمی خواهم به هر گونه شانس” گفت: Sidhu نوازنده از طریق ماسک خود را که هزینه او Rs 25. “من نمی خواهم به هر گونه شانس. من آن را می پوشند هر زمان که من سرمایه گذاری در خارج از خانه.” یکی دیگر از رفت و آمد هشدار, Shyam گفت که او تا به حال خریداری چهار N95 ماسک. “هر چهار روز من در حال تغییر آن است. من بد سرما و سرفه. بنابراین من نمی خواهم مردم به من به نظر می رسد کثیف,” او گفت:.

‘افزایش’ و ‘شیب’

در بنگلور “وحشت خرید” از ماسک و sanitisers منجر به اکثر فروشگاه های پزشکی در این شهرستان در حال اجرا خارج از بورس. اینها خریدهای فرد به تنهایی. “در حالی که ما استفاده می شود برای فروش بیش از 10-12 بطری sanitisers هر ماه این تعداد افزایش یافته و به بیش از 100 بطری در هر روز از هفته گذشته. بیشتر شرکت ها سفارش همان صورت فله در تلاش برای نگه داشتن کارکنان خود را به دور از تحت تاثیر قرار گرفتن” گفت: G ماهش مالک از Yasho داروسازی اقامت جاده.

Coronavirus india news, coronavirus kolkata news, pune coronavirus latest news, Bangalore coronavirus laste news update, hand sanitzers, hand sanitizers pune, masks coronavirus Guwahati, Guwahati coronavirus, indian express coronavirus latest news update کارگران پاکسازی یک DTC اتوبوس در دهلی نو. (اکسپرس عکس: Tashi Tobgyal)

در همین حال برخی از فروشندگان مانند Venu SN از Koramangala 8 بلوک در حال گرفتن اقدامات ناامید از جمله سفارش sanitisers حاضر با توجه به کمبود شدید در سهام موجود در شهر است. “ما هیچ گزینه ای جز به دیدار با خواسته های معمول مشتریان و از این رو من تا به حال به منظور این آنلاین. حتی سایت های تجارت الکترونیکی با استفاده از این وضعیت برای خود مزایای فروش هر قطعه در 399 تومان در حال حاضر پوشش اصلی قیمت 199 تومان با توجه به این,” او گفت:.

اما دولت توضیحات را به طور کامل کاهش یافته است در گوش کر. در حیدرآباد کیشان Murari شتی دبیر کل بیشتر حیدرآباد پزشکی خرده فروشی مغازه ها انجمن گفت: تقاضا برای هر دو ماسک و sanitisers “تا به حال پایین آمدن از دیر شده است.” “Rs 2 فولاد ماسک فروخته شد با تامین کنندگان در Rs 30-40 اما از آنجایی که دولت آن را روشن است که مردم نیاز به پوشیدن ماسک تقاضا پایین آمد. Sanitisers هنوز در حال فروش هست اما کمتر نسبت به چند هفته پیش” او گفت:.

Coronavirus india news, coronavirus kolkata news, pune coronavirus latest news, Bangalore coronavirus laste news update, hand sanitzers, hand sanitizers pune, masks coronavirus Guwahati, Guwahati coronavirus, indian express coronavirus latest news update وزارت بهداشت حمله شیمیدان مغازه برای بررسی قیمت ماسک و sanitisers میان شیوع کروناویروس در Chandigarh در روز جمعه. (اکسپرس عکس)

در یکی از شلوغ ترین فروشگاه های پزشکی در نزدیکی NIMS بیمارستان در Punjagutta پزشکی فروشگاه اجرایی گفت: خود را در فروشگاه به فروش می رسد نزدیک به 2,000 N95 ماسک های آخرین چهارشنبه و پنج شنبه اما فروش کاهش یافته است در حال حاضر. “پیش از آن هیچ کس بخواهید برای هر ماسک صورت. چرا که ما در کنار NIMS بیمارستان ما می فروش 400-500 ماسک در ماه است. در حال حاضر تقاضا به طور ناگهانی بالا رفته و پایین می آیند و به سرعت گفت: وی از سوی مامورین که تولید کنندگان محلی مشتاق بودند در صادرات ماسک برای به دست آوردن یک جفتک سریع.

حتی بنگلور G ماهش با اشاره به این که تقاضا برای N95 ماسک شده اند پس از کاهش پنج شنبه با تشکر از پیام های تکراری پخش توسط کارناتاکا وزارت بهداشت برای ایجاد آگاهی در میان مردم را به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها رنج می برند از سرما و تب یا سرفه.

کسب و کار ضربه پاکستان برای رفتن گیاهی

در حالی که ایمنی مواد غذایی و استانداردهای اقتدار هند (FSSAI) رئیس G S G Ayyangar تایید عفونت نمی کند و گسترش از طریق مرغ و غذاهای دریایی وجود دارد بسیاری از کسانی که شروع به اجتناب از غذای غیر گیاهی.

Coronavirus india news, coronavirus kolkata news, pune coronavirus latest news, Bangalore coronavirus laste news update, hand sanitzers, hand sanitizers pune, masks coronavirus Guwahati, Guwahati coronavirus, indian express coronavirus latest news update بسیاری از مردم شروع به اجتناب از غذای غیر گیاهی. (اکسپرس عکس: رالف الکس Arakal)

بنگلور, کالج, دانشجو, Radhika Nair گفت: او اجتناب از غذای غیر گیاهی به عنوان کارگردان او پرداخت-مهمان (PG) تسهیلات سرپرست. “ما PG را متوقف کرده است خدمت غیر غذاهای سبزی پس از آوریل 1. ما شده اند به یاد نمی به غیر از سبزی از خارج به عنوان خوب,” او گفت:.

این شده است یک رویکرد مشترک گرفته شده توسط بسیاری در این شهر پس از اخبار در COVID-19 وبا پدید آمده از بنگالور موثر بر کسب و کار فروشندگان مرغ به یک اندازه است. با توجه به Siddaraju گرم گوشت صاحب غرفه در Kathalipalya شده است وجود دارد یک شیب در فروش از اواسط فوریه اما فروش شده اند و آمار در روز گذشته.

“در حالی که مرغ فروخته شد در 200 تومان در هر کیلوگرم تا هفته گذشته با توجه به کمتر تقاضا برای همین ما مجبور به فروش آن را در 160 تومان در هر کیلوگرم در این هفته. حتی رستوران ها استفاده می شود که به منظور فله را پایین آورده سفارشات خود را از حد معمول,” او گفت:.

Coronavirus india news, coronavirus kolkata news, pune coronavirus latest news, Bangalore coronavirus laste news update, hand sanitzers, hand sanitizers pune, masks coronavirus Guwahati, Guwahati coronavirus, indian express coronavirus latest news update کارناتاکا وزیر B S Yediyurappa تا به حال سه شنبه گفت: با پوشیدن ماسک “نباید تبدیل به یک بیانیه مد” با تاکید بر اهمیت حفظ خود-بهداشت. (اکسپرس عکس: رالف الکس Arakal)

در همان زمان شده است وجود دارد کاهش در تعداد بازدید کنندگان به اکثر مراکز در بنگلور از دوشنبه که 46 ساله متخصصین و اهل فن بود اولین آزمایش مثبت برای COVID-19 در شهر.

“در طول ترین ساعت در سراسر روز ما شاهد یک کاهش شدید در تعداد بازدید کنندگان از حد معمول است. حتی اگر تعداد بازدید کنندگان در حال بالا در طول شب ما شاهد یک کاهش قابل توجه در تعداد بازدید کنندگان” Dhanraj مانی, یک افسر امنیتی برجسته بازار در شرق بنگلور گفت.

وضعیت متفاوت است در سایر نقاط شهر نیز هست. “بسیاری از ما در این موضع در حال گرفتن بیش از چهار سفر از دوشنبه در حالی که تعداد استفاده می شود 15-20 روزانه از بازدید کنندگان به این مرکز. ما مجبور به اجرای ما وسایل نقلیه در اطراف منطقه برای پیدا کردن مسافر بیشتر و در نتیجه ضرر و زیان” Chetan Dev خودرو-راننده در Koramangala گفت.

اما در برخی از مناطق این اثر مخلوط است. برای مثال در چنای را Pondy بازار آن است که کسب و کار به عنوان معمول حسن نیت ارائه میدهد به تازگی افتتاح عابر پیاده میدان. یک همراه پارکینگ گفت: هر چند بلند را کاهش داده بود در صبح با توجه به شروع فصل تابستان وجود نداشت و تصور کاهش تعداد خریداران thronging T نگر در شب.

مقابله با ویروس

مشترک به درخواست عمومی از دولت ها در سراسر متحده هر دو آسیب دیده و غیر آسیب دیده است و نه وحشت. روز دوشنبه آسام وزیر بهداشت Himanta Biswa سرما توییتی که دولت در بخش بهداشت و درمان تا به حال ترسیم 400 نفر از توریست آمریکایی آمده بود به تماس با. “تیم از پزشکان و میکروبیولوژی شده است نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در این افراد شده اند که قرنطینه” او گفت:. “درخواست تجدید نظر به همه در آسام را به وحشت و رعایت تمامی پروتکل ها از جمله بهداشت شخصی.”

کارناتاکا وزیر B S Yediyurappa تا به حال سه شنبه گفت: با پوشیدن ماسک “نباید تبدیل به یک بیانیه مد” با تاکید بر اهمیت حفظ خود-بهداشت.

Coronavirus india news, coronavirus kolkata news, pune coronavirus latest news, Bangalore coronavirus laste news update, hand sanitzers, hand sanitizers pune, masks coronavirus Guwahati, Guwahati coronavirus, indian express coronavirus latest news update مسافران دیده می شود با پوشیدن ماسک در Chandigarh ایستگاه راه آهن. (اکسپرس عکس: Jaipal سینگ)

در فرودگاه در سراسر کشور — از مانیپور به بنگالور به کلکته — حرارتی نمایش فیلم ها در حال انجام است.

در کلکته فرودگاه حداقل 14 پزشکان و 35 امدادگران در دسترس هستند در فرودگاه بین المللی کار در سراسر ساعت. تمام خطوط هوایی بین المللی دستور داده شده است به ارائه دو اشکال به پیاده کردن مسافران به ارائه جزئیات سفر خود تاریخ است که یکی از آنها را برای ارائه به مقامات فرودگاه سازمان بهداشت و به دنبال آن مهاجرت کردند. “تنها پس از مقامات بهداشت روشن مسافران پس از حرارتی غربالگری آنها مجاز به اقدام به مهاجرت است.”

بیمارستان نزدیکترین فرودگاه دولت-اجرای بیماری های عفونی و Beliaghata کلی بیمارستان (I. D. & B. G. بیمارستان) تعیین شده توسط دولت برای آماده هر coronavirus متاثر از مسافران که ممکن است در فرودگاه. بیمارستان نیز یک آمبولانس در حالت آماده به کار 24×7 برای حمل و نقل بیماران.

Kolkata coronavirus homeopathy shop در ضمن یک هومیوپاتی فروشگاه در کلکته است که فروش داروهای این ادعا آن جلوگیری خواهد شد coronavirus. (اکسپرس عکس: Neha Banka)

در Telangana دولت بوده و خواستار حرارتی غربالگری همه از جمله مسافران داخلی در RGI فرودگاه برای coronavirus هر چند مرکز است و نه اذعان به تقاضا و همان است که در انتظار قرار داده در حال حاضر. Telangana وزیر بهداشت Eatala Rajender گفت: دولت قرار داده سفارشات برای دو ایستاده حرارتی اسکنر که در دسترس خواهد بود در حیدرآباد فرودگاه به زودی. این خواهد بود که در علاوه بر این به یک موجود حرارتی و اسکنر سه اسکنر دستی در دسترس است.

همچنین علاوه بر ارائه VRDL-ICMR آزمایشگاه بیمارستان گاندی آزمایشگاه در Osmania بیمارستان عمومی نیز بهآنها اجازه تست نمونه برای کوروناویروس. علاوه بر این اجازه دنبال شده از این مرکز برای استفاده از آزمایشگاه در موسسه طب پیشگیری (IPM) بیش از حد او به خبرنگاران گفت:. هوردنجس و flexies در انجام و اصلا ساخته شده اند در سراسر حیدرآباد. حتی به عنوان مقامات ادعا می کنند که مترو قطار و اتوبوس های عمومی در حال ضد عفونی روزمره مراکز و سینما, سالن, اگر نه همه, لازم نیست که دست عفونی ، اما سالن سینما را شروع کرده اند برای نشان دادن یک اسلاید بیان شده است که آن را ضد عفونی در نظر coronavirus.

یک مقام رسمی از جنوب راه آهن گفت: Indianexpress.com گفت که مقامات مشغول به کار دور ساعت برای جلوگیری از وحشت در میان مسافران در Puratchi Thalaivar Dr. M G Ramachandran ایستگاه راه آهن مرکزی و Egmore ایستگاه راه آهن. “در درون سازمان ما دستور کارکنان ما به شستن دست های خود را به طور منظم و خود را پوشش بینی و دهان با دستمال در حالی که عطسه قبل از دفع آن است. ما همچنین خواستار کارکنان به دنبال مراقبت های پزشکی در مورد تب و سرفه و یا سرد ، علاوه بر این, the Southern Railway نمایش داده شده پوستر که صادر شده توسط راه آهن و سلامت وزارتخانه در سراسر ایستگاه در دولت است. “ما همچنین ضد عفونی مربیان, مربی, دستگیره توالت درب و دستگیره و دستگیره درب و نرده غالبا. تمیز کردن انجام می شود در هر تعمیر و نگهداری انبار. جدای از این, ما باید در هیئت مدیره تمیز کردن کارکنان که ضد عفونی مربیان اغلب در طول سفر,” او گفت:.

مسئولان راه آهن جنوب نیز توزیع جزوات به طور کلی مسافران به گسترش آگاهی در مورد بهداشت دست و سرفه آداب معاشرت است. Guganesan اضافه شده تمام کارکنان راه آهن ارائه شده با ماسک و آموزش دیده در بهداشت شخصی. “مناطق در قطار است که به طور منظم تماس با مسافران مانند شیپور خاموشی دستگیره درب و دستگیره درب در حال ضد عفونی اغلب در علاوه بر این به تمیز کردن به طور منظم توسط پرسنل تعمیر و نگهداری” او گفت:.

در تپه-حرم تیروپاتی مقامات از تیروملا-تیروپاتی Devasthanam (TTD) هیئت مدیره مشورتی صادر کرده اند به جانبازان آموزش آنها را برای برنامه ریزی مجدد خود را به بازدید از معبد اگر آنها مبتلا به سرفه سرد و یا تب.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>