با 51,000 مرگ و میر ما سوابق بیش از یک چهارم از جهانی Covid-19 مرگ و میر

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ایالات متحده حساب برای بیش از یک چهارم از جهانی Covid-19 کشته و بیش از یک سوم از کل تعداد افراد آلوده به ویروس کشنده, آخرین آمار و ارقام نشان داد در روز جمعه.

این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شده است که از شهر ووهان در چین در ماه نوامبر سال 2019 است که تا کنون به کشته شدن بیش از 195,000 مردم در سراسر جهان و آلوده بیش از 27 لاخ.

ایالات متحده است که بدترین ضربه coronavirus به تنهایی حساب بالاترین تعداد تا کنون در جایی که بیش از 9.2 لاخ آمریکایی که آزمایش مثبت برای Covid-19 و مرگ و میر تعداد روز جمعه بود در 51,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

دنبال آخرین به روز رسانی در coronavirus اینجا

در واقع تعداد Covid-19 نفر در آمریکا در بیش از شش کشور گرفته شده با هم: اسپانیا (219,764) ایتالیا (192,994) فرانسه (159,495) آلمان (154,545) انگلستان (144,635) و ترکیه (104,912). با وجود حسابداری برای بیشترین تعداد مرگ و میر, نرخ مرگ و میر با این حال در ایالات متحده آمریکا است که بسیار پایین تر از کشورهای دیگر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. تا کنون 51,000 که فوت کرده اند با توجه به COVID-19 در آمریکا و به دنبال آن ایتالیا (25,969) اسپانیا (22,524) فرانسه (22,245) و بریتانیا (19,506). در ایالات متحده, New York حساب برای بیشترین تعداد مرگ و میر (17,671) با 271,890 موارد تایید شده.

همچنین به عنوان خوانده شده| روزانه ما Covid-19 مرگ و میر پایین به شدت به 1,258 پایین ترین سطح در 3 هفته: گزارش

اما ما به نظر می رسد در گذشته اوج آن است. “در سراسر کشور این درصد از آزمایشات که دوباره مثبت بسیار کاهش یافته است به طور قابل توجهی” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در روزانه خود را در کاخ سفید در کنفرانس خبری در coronavirus. هفته گذشته حدود 38 درصد از آزمون در نیویورک مثبت بودند; در این هفته این تعداد به 28 درصد است. موارد جدید در نیویورک در حال پایین 50 درصد نسبت به یک هفته پیش و مرگ و میر پایین 40 درصد بیش از مدت مشابه است.

در لوئیزیانا نرخ نتیجه تست مثبت کاهش یافته و از 25 درصد به 15 درصد در هفت روز گذشته. به عنوان بسیاری از 18 متحده در حال حاضر نشان می دهد کاهش در تعدادی از تست مثبت در آخرین هفت روز است که بسیار پیشرفت قابل توجهی تهمت گفت.

به عنوان یک نتیجه از نیمی از همه آمریکایی ها زندگی می کنند در کشورهای که در حال حاضر اقدامات برای باز کردن اقتصاد خود تهمت گفت: یک روز پیش, کالیفرنیا, مینه سوتا و تنسی اعلام کرد که برنامه های اضافی را به راه اندازی مجدد بخش های خاص. “ما از هر آمریکایی به حفظ هوشیاری و بهداشت اجتماعی فاصله و داوطلبانه استفاده از پوشش صورت. ما در حال باز کردن در کشور ما. آن را بسیار هیجان انگیز برای دیدن است,” او گفت:.

همچنین به عنوان خوانده شده| Covid-19: آنچه شما باید بدانید امروز

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او به تیم کوک از اپل و این که آنها یک حس خوب از بازار است. “او احساس می کند آن را برای رفتن به یک V. V است که به شدت به سمت بالا بعد از آن که ما در واقع آن را به طور کامل باز” او گفت:. پیش از آن در روز تهمت امضا چک برنامه حفاظت و بهداشت و درمان افزایش عمل ارائه $320 میلیارد برای نگه داشتن کارگران آمریکایی در حقوق و دستمزد. از این 30 میلیارد دلار از چک حفاظت منابع مالی خواهد بود این سایت متعلق به موسسات کوچک مالی از جمله کسانی است که در خدمت اقلیت و مضطرب جوامع گسترش حیاتی کمک به هزاران نفر از آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی آمریکای کوچک-صاحبان کسب و کار و کارکنان خود را.

بیش از 80 میلیون آمریکایی در حال حاضر دریافت پرداخت خود را $3400 برای یک خانواده معمولی چهار. مراقبت عمل مستلزم آن است که دولت فدرال ارسال از اطلاع از آنچه که منافع آمریکایی ها در حال دریافت; را به انجام برسانند نیاز وزارت خزانه داری است پستی نامه ای به او. “این شامل مقدار آنها تاثیر اقتصادی پرداخت که چگونه از آن خواهد رسید واریز مستقیم چک یا کارت اعتباری بدهی و همچنین به عنوان یک پیام به ملت اجازه هر آمریکایی می دانیم که ما در حال گرفتن از طریق این چالش هم به عنوان یک خانواده آمریکایی و این چیزی است که اتفاق می افتد شده است,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

رعایت که 184 کشور شده اند برخورد با کروناویروس گفت که همه آنها به تماشای ما. “آنها تمام, تماشای, و آنها در حال تماس و به آنها احترام آنچه ما انجام می دهند بسیار است. صحبت من با رهبران کشورهای متعدد امروز; آنها درخواست اگر ما می توانیم آنها را ارسال هواکش و من موافقت خود را برای انجام آن است.”

دولت فدرال بیش از 10 ، 000 هواکش و کمک به مکزیک و هندوراس و اندونزی و فرانسه است. “ما در حال ارسال (هواکش) به فرانسه ما در حال ارسال به اسپانیا, ما در حال ارسال به ایتالیا و ما احتمالا صرف به آلمان باید به آنها به آنها نیاز دارید” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>