با 490 جدید کروناویروس بیماران هند در حال حاضر 4067 موارد مرگ و میر در 109

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

تعدادی از بیماری کروناویروس موارد در هند افزایش یافت به 4067 با افزایش 490 در 12 ساعت گذشته و مرگ و میر مرتبط با Covid-19 ثبت شد در 109 در صبح روز دوشنبه اتحادیه وزارت بهداشت گفت.

وجود دارد 3666 فعال موارد Covid-19 و 291 نفر درمان شده است یا مرخص تا تاریخ با توجه به آمار و ارقام منتشر شده توسط اتحادیه وزارت بهداشت در 9. این است تا از 3577 موارد و 83 مرگ و میر با توجه به وزارت بهداشت داده در روز یکشنبه.’

این Covid-19 مورد مرگ و میر گزارش شده در 30 از 36 ایالت و سرزمین های اتحادیه تا تاریخ.

ماهاراشترا است که بدترین تاثیر دولت در کشور گزارش 777 Covid-19 موارد از جمله 45 مرگ و میر. تامیل نادو دوم بود با 584 بیماران از بیماری کروناویروس و به دنبال آن دهلی نو است که گزارش 528 موارد با هفت مرگ و میر.

همچنین سازمان دیده بان | ‘بی رحمانه مهار…’: دولت در منطقه در سطح برنامه به عنوان Covid-19 مورد افزایش

 

اعداد در دهلی افزایش یافته است پس از صدها نفر از مردم که در زمان Tablighi Jamaat مذهبی جماعت در Nizamuddin آزمایش مثبت برای Covid-19.

بمبئی و شهرهای دیگر در ماهاراشترا مثل پونا و ناگپور را ثبت افزایش قابل توجهی در تعداد Covid-19 بيمار در چند روز گذشته از این نزدیک به 85 درصد در بمبئی شهری منطقه (MMR) و منطقه پونا ترین urbanised مناطق از دولت است.

دولت تصمیم گرفته است برای تمرکز بر این مناطق برای جلوگیری از گسترش ویروس. شهرداری و شرکت های بزرگ در این شهرها بوده است به کارگردانی پیاده سازی خوشه مهار برنامه عمل دقیقهای برای محدود کردن گسترش یافته است.

شهرداری و شرکت های بزرگ در بمبئی و ناوی بمبئی را تشکیل 519 و 196 تیم سلامت کار بود به کار در مهار مناطق و نظارت بر افرادی که در مناطق با خطر بالا. پونا 439 تیم و ناگپور شهرستان دارای 210.

“ما 3078 تیم متشکل از بیش از چهار نفر در هر تیم در سراسر کشور. آنها را ترسیم بیش از 10 لاخ افرادی که نیاز به نظارت برای جلوگیری از گسترش” گفت: دولت وزیر بهداشت راجش Tope.

این مرکز گفت: دو برابر شدن نرخ پاتوژن را گسترش بود و در 4.1 روز و گفته اند در ایستاده بود 7.4 اگر نه برای Nizamuddin کانون.

پرش در تعدادی از coronavirus عفونت های دولتی رانده شده تشخیص صدها نفر از مردم که با حضور در جماعت Tablighi Jamaat یک مسلمان کون گروهی در دهلی Nizamuddin مرکز در ماه گذشته.

Tamil Nadu, دهلی نو, آندرا پرادش, Telangana, Uttar Pradesh, Rajasthan, Jammu and Kashmir, آسام, Karnataka, Andaman and Nicobar, Uttarakhand, Haryana, Maharashtra, هیماچال پرادش کرالا آروناچال پرادش و Jharkhand گزارش موارد مربوط به Tablighi Jamaat رویداد در ماه مارس است.

از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) هند بالا تحقیقات پزشکی سازمان گفته است که Sars-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19 نیست هوابرد.

“اگر آن را یک عفونت های هوابرد و سپس در یک خانواده هر کس یک تماس همه آنها باید مثبت چرا که آنها زندگی می کنند در همان اطراف به عنوان بیمار و خانواده است و تنفس در هوا” رامان R Gangakhedkar, ICMR رئیس اپیدمیولوژی و بیماری های مسری در روز شنبه است.

“هنگامی که کسی بستری در یک بیمارستان دیگر بیماران را در معرض شده است (اگر آن را هوابرد) اما این مورد نمی باشد,” او گفت:.

ICMR همچنین مشورتی صادر کرد و گفت تف کردن در مکان های عمومی می تواند در افزایش و گسترش Covid-19.

آن را منتشر کرده است یک مشاوره در مورد چگونه و در کجا به استفاده از سریع آزمون است که می تواند تعیین ایمنی فردی و کمک به مردم به نیروی کار.

این مشاوره شامل مردم در مناطق در معرض خطر و یا مهار مناطق بزرگ مهاجرت تجمعات و تخلیه مراکز.

میلیون ها نفر از مردم در سراسر هند تبدیل کردن چراغ و روشن خود را در بالکن و درب خانه با چراغ و شمع و چراغ قوه در روز یکشنبه در پاسخ به نخست وزیر نارندرا مودی درخواست تجدید نظر به “چالش تاریکی” گسترش coronavirus بحران است.

نخست وزیر که تحمیل یک هفته در سراسر کشور مستند در 25 مارس خواسته همه شهروندان به نوبه خود چراغ خود را برای دو ساعت در 9pm و به نمایش لامپ و شمع در یک همبستگی.

مقامات در کشورهای مختلف گفت: محدودیت در حرکت و فعالیت های تجاری می تواند آرام برای اولین بار در منطقه با هیچ بیماری کروناویروس موارد به عنوان بخشی از طرح خود را به یک مبهوت بازگشت به فعالیت طبیعی می تواند کار پس از آوریل 14, زمانی که مستند در سراسر کشور برنامه ریزی شده است برای پایان دادن به.

مرکزی پولیس گفته است که آنها با بحث متحده یک “استراتژی مهار” است که لولا در شناسایی و cordoning کردن نقطه داغ مناطق.

این استراتژی می تواند بسیار مهم برای بلند کردن اجسام سه هفته مستند در نیروی از مارس 25 بدون به خطر انداختن حیات این بیماری است. به عنوان در یکشنبه, موارد گزارش شده از 274 کشور 718 منطقه. بیست-یکی از 230 مناطق در نه ایالت در نظر گرفته نقاط داغ.

نخست وزیر نارندرا مودی در یک کنفرانس در روز پنج شنبه با وزرای ارشد از سراسر کشور خواسته متحده به زمین با ایده های در مورد چگونه این محدودیت را می توان آرام در یک روش مرحله به مرحله.

تعداد Covid-19 نفر در جهان به 1.25 میلیون یکشنبه شب و تعداد مرگ و میر در ایستاده بود 68,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>