با 3,525 جدید Covid-19 موارد در هند شمارش نقض 74,000-علامت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هند گزارش شده بیش از 3500 مورد از coronavirus موارد (Covid-19 ) در 24 ساعت گذشته, گرفتن کشور شمارش از عفونت به 74,281 با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت گفت: در روز چهارشنبه.

وزارت بهداشت داشبورد نشان داد وجود دارد 47,480 Covid-19 بیماران در کشور و 2,415 مرگ و میر در صبح روز چهارشنبه 50 روز از کشور-شبکه مستند.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 پوشش

همچنین گفت که 24,385 مردم بهبود از بیماری کشنده در سراسر کشور فشار بازیابی رای دادن به 32.82%. روز سه شنبه تعدادی از درمان مردم بود 22,454.

بیش از 4.2 میلیون نفر آلوده شده اند توسط Sars-Cov-2 ویروس است که باعث Covid-19 و 291,942 فوت کرده اند در سراسر جهان است.

نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرده است که فاز بعدی هند مستند از مارس 18 خواهد بود کاملا جدید در یک فرم جدید و با قوانین جدید برای مبارزه با Covid-19 و همچنین به عنوان حرکت به جلو به دیدار ملی دیگر اهداف است.

“کارشناسان و دانشمندان به ما گفته اند که coronavirus است که در اینجا به ماندن در زندگی ما برای مدت زمان طولانی. اما در همان زمان ما نمی توانیم اجازه دهید ما زندگی می گذرد تنها حدود ویروس. ما را به پوشیدن ماسک, ما پایبند اجتماعی فاصله اما ما نمی خواهد پریشان از اهداف ما” ساعت مودی گفت: در طول سخنرانی خود به ملت سه شنبه شب.

اینجا کلیک کنید برای Covid-19 روز رسانی

PM گفت: به همین دلیل است که در این مرحله جدید از مستند, مستند 4.0 را باید خطوط جدید و خواهد بود بر اساس قوانین جدید.

به عنوان تعدادی از بیماری کروناویروس موارد spurted در هفته های اخیر به هند کوچک آن Covid-19 تست ظرفیت تا 100000 نمونه در روز است که نزدیک به سه هفته زودتر از اتحادیه و وزارت بهداشت اولیه ممکن است تا پایان هدف است.

“…تست ظرفیت افزایش یافته در کشور است و 1 00,000 آزمون هر روز با 347 آزمایشگاه های دولتی و 137 آزمایشگاه های خصوصی. در مجموع, 1,7 62,840 تست های انجام شده تا کنون برای Covid-19. در حالی که 86,191 نمونه مورد آزمایش قرار گرفتند:” دیروز وزیر بهداشت Harsh Vardhan گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

“از نظر موج بازگشت کارگران مهاجر کشورهای/UTs نیاز به تمرکز بیشتر موثر نظارت, تماس, ردیابی, کافی تست و درمان به موقع از تمام عودت. این همچنین شامل آنهایی که باید از بازگشت از خارج از کشور” Harsh Vardhan گفت.

ایالات متحده معطوف شده به سطح شیب دار تا نظارت به صورت شدید و عفونت های حاد تنفسی (ساری)/مانند بیماری آنفلوانزا (ILI) در آسیب دیده و غیر آسیب دیده منطقه و کمک دولت کالج پزشکی در صورت نیاز.

“چنین اقدامات کمک خواهد کرد که برای نشان دادن حضور هر پنهان ممکن است عفونت در مراحل اولیه,” او گفت:.

وزارت همراه با شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) نیز انجام یک جامعه مبتنی بر sero-بررسی به منظور برآورد شيوع Sars-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19 عفونت در درون خانواده ها در 69 مناطق 21 متحده است.

“بررسی هماهنگ با ICMR موسسه ملی اپیدمیولوژی (NIE) و موسسه ملی پژوهش در بیماری سل (NIRT) چنای. این خانواده در سطح مقطعی بررسی را پوشش 24,000 بزرگسالان توزیع به طور مساوی در سراسر چهار اقشار از مناطق طبقه بندی بر اساس موارد گزارش شده از Covid-19,” ICMR در بیانیه ای گفت.

این بررسی شامل مجموعه ای از نمونه خون وريدی از 400 به صورت تصادفی انتخاب افراد (یکی به ازای هر خانوار) از 10 خوشه در هر منطقه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>