با 3 تازه موارد Covid-19 عدد مثبت در Telangana صعود به 30

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

سه بیشتر موارد مثبت Sars-Cov-2 ویروس ظاهر در Telangana در دوشنبه در نظر گرفتن تعداد کل موارد در دولت به 30. در کشور همسایه آندرا پرادش تعداد این موارد رفت و تا شش بعد از تشخیص یک تازه مورد با Covid-19 یکشنبه شب.

ردیابی شیوع کروناویروس: به روز رسانی های زنده

آنچه نگران کننده است این است که دو نفر از 30 مورد در Telangana تبدیل به محلی مردم – کسانی که قرارداد این ویروس از کسانی که از خارج از کشور. آندرا پرادش, هم, گزارش اولین مورد که اتفاق می افتد به یک تماس اولیه از Covid-19 بیمار که از خارج از کشور.

فرد به قرارداد این ویروس در Telangana است 23 ساله نر از کریمنگر که تا به حال هیچ سفر تاریخ است. او در تماس با گروه از 13 اندونزیایی را که وارد در کریمنگر از دهلی نو در 14 مارس در Sampark Kranti اکسپرس بهداشت بولتن از دولت گفت:.

ده نفر از این 13 اندونزیایی را آزمایش مثبت برای این ویروس هستند و تحت درمان در بیمارستان است. “محلی تماس که در حال حاضر قرارداد این ویروس تا به حال هدایت اندونزی واعظان. پس از تغییر از خارجی ها به بیمارستان گاندی با او سرد و سرفه و تب و بستری در انزوا بخش است. او آزمایش مثبت برای این ویروس در دوشنبه” کریمنگر منطقه جمع آوری K Shashanka گفت.

بیشتر در Covid-19:

• راهنمای شما برای ایمن ماندن

• سرمقاله: زمان برای آماده شدن برای مرحله 3

• چقدر دشوار است برای حفظ 1 متر فاصله

• چگونه آن را متفاوت از آنفلوانزای فصلی و سرماخوردگی

دو تازه بیشتر از مواردی است که گزارش شده در Telangana شد که 21 سال با سفر تاریخچه به فرانسه که از 30 سال با سفر تاریخچه به لندن. “هر دو از حیدرآباد و وضعیت آنها پایدار است” بولتن گفت.

در آندرا پرادش ششم مورد مثبت برای Covid-19 است که از 49 ساله زن از ویساکاپاتنام که در تماس نزدیک با یکی دیگر از 65 سال سن بیمار که در بازگشت از عربستان سعودی در مارس 12. در حالی که پیرمرد آزمایش مثبت در مارس 17, زن بود که اعتراف کرد با علائم در مارس 30, آزمایش مثبت در یکشنبه شب.

هر دو Telangana و آندرا پرادش دولت اعلام کرد کامل مستند از کشورهای مربوطه تا 31 مارس در پی رشد تعداد موارد است. هر دو ایالات متحده در حال مهر و موم شده درون مرزهای دولتی و خاموش کردن همه خدمات حمل و نقل عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>