با معادل 2.7 میلیارد دلار ذخایر فیفا است ‘وظیفه’ به کمک ویروس-آمار فوتبال

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

فیفا می گوید آن را یک “وظیفه” خود را به استفاده گسترده ذخایر مالی برای کمک به فوتبال صنعت ویران شده توسط coronavirus همه گیر پاک کردن بازی و غیر منتظره ایجاد مشکلات اقتصادی در بزرگترین جهان ورزش است.

گسترش COVID-19 نهفته است ثروتمندترین باشگاه با بارسلونا و منچستریونایتد در نظر گرفتن کاهش دستمزد; کسانی که در کشورهای کوچکتر با اسلواکی قهرمان زیلینا ورود به ورشکستگی و ملی فدراسیون فوتبال با اروگوئه furloughing صدها نفر از کارکنان.

داشتن ذخایر انباشته آن آخرین گزارش در $2.745 میلیارد فیفا دارای منابع به مقدار مورد نیاز کمک مالی به این بازی در بسیاری از سطوح. در حال حاضر این سازمان ارائه جزئیات بیشتر در اطراف نیاز به توافق دو هفته پیش توسط رئیس فیفا جیانی رده مربیان و معاونان به کشف یک “صندوق حمایت” برای این ورزش است.

“فیفا است در قوی وضعیت مالی و این وظیفه ما است که برای انجام بیشترین تلاش خود را برای کمک به آنها در ساعت نیاز” فوتبال جهان حاکم بدن در بیانیه ای گفت به آسوشیتد پرس روز سه شنبه.

“فیفا در حال کار بر روی امکانات برای ارائه کمک به جامعه فوتبال در سراسر جهان پس از یک ارزیابی جامع از تاثیر مالی این بیماری همه گیر را در فوتبال است.”فیفا است که به بررسی مکانیسم برای ارائه مالی تاسیسات به فوتبال صنعت با منطقه شش کنفدراسیون ها و انجمن های عضو برای اطمینان از وجود یک اطلاعیه “در آینده نزدیک است.”

“فوتبال جامعه در سراسر جهان در حال تجربه به یک حد بیشتر یا کمتر جدی مشکلات مالی در حساب از coronavirus شیوع” فیفا گفت.”این تهدید به اخلال و اختلال در توانایی های عضو فیفا و فوتبال دیگر سازمان ها مانند لیگ و باشگاه ها برای توسعه سرمایه گذاری و اجرای فعالیت های فوتبال در تمام سطوح از این بازی از جمله حرفه ای, غیر حرفه ای جوانان و مردمی.

“در آن پیش بینی شده است که در بسیاری از نقاط جهان تعداد قابل توجهی از افراد درگیر در فوتبال از جمله هر دو مردان و زنان بازیکنان خواهد شد در سمت چپ بسیار شرایط سخت اقتصادی است.”فیفا در حال حاضر در عمل یک “رو به جلو” برنامه توسعه برای توزیع مجدد ثروت خود را به اعضای انجمن. در 2015-18 چرخه سرمایه گذاری اختصاص داده شده به این طرح شد $1.079 میلیارد دلار که $832 میلیون تصویب شده و متعهد به انجمن های عضو کنفدراسیون ها و یا مناطق با توجه به آخرین انتشار نتایج مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>