با 16 تلفات این دولت است و 2 بعد از ماهاراشترا در Covid-19 مرگ و میر

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هند گزارش 17 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته. همانطور که در وزارت بهداشت و درمان تعداد کل Covid-19 مربوط به مرگ و میر در کشور رسیده 166 در حالی که تعداد موارد می ایستد در 5,734 با 5,095 فعال موارد و 473 بهبود.

بیشترین تعداد Covid-19 تلفات آمده از ماهاراشترا است که ثبت 77 coronavirus مرگ و میر. دولت نیز حساب برای بیشترین تعداد Covid-19 نفر در کشور – 1,324.

دوم-بیشترین تعداد coronavirus مرگ و میر نمی آید از هر یک از دیگر بدترین مناطق آسیب دیده مانند تامیل نادو دهلی, Uttar Pradesh یا راجستان اما از یک دولت است که به عنوان در حال حاضر می ایستد در 10 نقطه در شمارش از بدترین Covid-19 تحت تاثیر متحده در این کشور است.

گجرات تا حال حاضر حساب برای دوم بیشترین تعداد Covid-19 مرگ و میر با 16 کشته و نزدیک به دنبال Madhya Pradesh است که گزارش 13 مرگ و میر تا کنون.

طبق آخرین آمار منتشر شده توسط وزارت بهداشت گجرات ثبت 179 coronavirus موارد است. متحده مانند Maharashtra, Tamil Nadu, دهلی نو, آندرا پرادش, Telangana, Rajasthan و اوتار پرادش آمده پیش از گجرات وقتی که می آید به تعداد کل Covid-19 موارد اما نه وقتی که می آید به تعداد coronavirus مرگ و میر.

Tamil Nadu, دهلی نو, Telangana, Rajasthan و اوتار پرادش ثبت نام کرده اند 8, 9, 7, 3 و 4 Covid-19 مرگ و میر بود.

در ضمن کرالا – که دوم بیشتر تحت تاثیر دولت توسط coronavirus پس از ماهاراشترا فقط هفته به عقب – به نظر می رسد در حال حاضر به 8 نقطه به عنوان Covid-19 مورد افزایش در کشورهای دیگر. دولت حدود 430 coronavirus موارد با مرگ و میر. به عنوان بسیاری از 83 نفر بهبود یافته اند از coronavirus اینجا.

توجه: ارقام از آمار رسمی منتشر شده توسط وزارت بهداشت و ممکن است متفاوت از بیدرنگ اعداد منتشر شده توسط دولت های مختلف دولت موضوع به تایید از مرکز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>