توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: فوریه 16 سال 2020 10:43:41 pm

Arvind Kejriwal, Arvind Kejriwal swearing-in, Arvind Kejriwal oath taking, Arvind Kejriwal oath taking ceremony, Arvind Kejriwal swearing-in ceremony, India news, Indian Express Kejriwal بود در روز جمعه دعوت PM مودی به برگزاری مراسم تحلیف در ملی پایتخت Ramlila میدان. (عکس)

ساعت پس از Arvind Kejriwal در زمان ادای سوگند به عنوان رئیس جمهوری از دهلی نو برای سومین بار نخست وزیر نارندرا مودی تبریک گفت Aam Aadmi Party supremo در توییتر.

“تبریک می گویم شری @ArvindKejriwal در نظر گرفتن سوگند به دهلی سانتی متر در اوایل امروز. بهترین آرزوهای خود را به او را برای پربار تصدی” ساعت مودی توییتی.

پاسخ سریع به ساعت مودی جیر Kejriwal گفت: او خواست نخست وزیر بود و با حضور خود در مراسم تحلیف. “با تشکر از شما برای خواسته های گرم آقا. من آرزو می کنم شما می آیند امروز, اما من درک می کنم شما مشغول بودند. ما در حال حاضر باید با هم کار کنند و نسبت به ساخت Delhi شهرستان از غرور و افتخار برای همه سرخپوستان” او پاسخ داد.

روز جمعه Kejriwal تا به حال دعوت PM مودی به برگزاری مراسم تحلیف در ملی پایتخت Ramlila میدان.

پس از ادای سوگند, CM Kejriwal گفت: “من می خواهم به کار با در نظر گرفتن همه همراه است. ما را ببخش و مخالفان ما برای هر آنچه که اظهارات آنها در این نظرسنجی انتخاباتی است. انتخابات است”.

به عنوان بسیاری از 50 نماینده از هر بخش به اشتراک گذاشته شده در این مرحله با Kejriwal. با این حال رئیس وزرای کشورهای دیگر دعوت نشده بودند.

Kejriwal قبلی خود را حفظ کرده است اعضای کابینه که همه مرد. Manish Sisodia, Satyendar Jain, عمران حسین, Rajendra رفیق Gautam, Kailash Gahlot و گوپال Rai در زمان سوگند به شورای وزیران.

“من خود وزیر. من دهلی وزیر. حتی BJP را کنگره’ وزیر” او اضافه کرد: “این مهم نیست که شما رای دادند در حال حاضر تمام Delhiites خانواده من هستند. من برای همه کار می کنند, می شود آن را از هر گونه دین و کاست”.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im