آرزو آنها را درک گاندی ناسیونالیسم: کنگره RSS رئیس Bhagwat را اظهار

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: فوریه 21, 2020 9:42:11 pm

mohan bhagwat, mohan bhagwat CAA protests, mohan bhagwat on CAA, mohan bhagwat on NRC, indian express news RSS رئیس موهان Bhagwat. (فایل)

کنگره در روز جمعه با حمله به BJP و Sangh Pariwar بیش از RSS رئیس موهان Bhagwat اظهارات گفت: اگر آنها را درک مهاتما گاندی ناسیونالیسم و سپس نیاز به فاصله گرفتن از ناسیونالیسم نمی خواهد بوجود آمده اند.

Bhagwat در روز پنج شنبه گفت: کلمه “ملی گرایی” می تواند قرض خود را به تفاسیر مختلف و می تواند برابر با “نازیسم و فاشیسم” است.

پرداختن به یک آر اس اس رویداد در Jharkhand سرمایه رانچی Bhagwat به یاد می آورد که چگونه یک Sangh داوطلب توصیه او را در برابر استفاده از این کلمه در طول سفر به انگلستان است.

“عزیز Bhagwat جی امروز Sangh Pariwar و BJP باید فاصله خود را از ناسیونالیسم. در حال حاضر شما می گویند که ناسیونالیسم به معنی هیتلر حکومت و فاشیسم” کنگره ارشد سخنگوی Randeep Surjewala گفت.

“ما آرزو می کنیم اگر بی جی پی و Sangh Pariwar را درک کرده اند و به تصویب رسید ناسیونالیسم از گاندی جی پس از آن وجود دارد را نداشته اند نیاز به فاصله خود از ناسیونالیسم” او گفت:.

در سال 2014 بی جی پی و آر اس اس به قدرت رسید در وعده ‘achche din’ اما 2019 برتافتند و از آن Surjewala ادعا کرد.

“در سال 2019 مودی جی, بی جی پی و آر اس اس به قدرت شفاعت در ناسیونالیسم اما در حال حاضر شما باید فاصله خود را از ناسیونالیسم. این کشور ناسیونالیسم است که از گاندی,” او گفت:.

گاندی ناسیونالیسم را شامل است و بر اساس آن طول می کشد در تمام ادیان و مذاهب و طبقات همراه و آن ایالات کشور Surjewala گفت.

“این واقعی است ناسیونالیسم. من آرزو مودی ji این Sangh Parivar و BJP مردم می توانند درک ناسیونالیسم” او گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>