برنده جام حذفی خواهد بود ایده آل برای آماده سازی واقعی برخورد: پپ گواردیولا

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

منچستر سیتی را باریک امید حفظ خود در لیگ برتر تاج رفته اند اما آنها هنوز دو غنائم خود را در تیررس مدیر پپ گواردیولا گفت: پس از باشگاه برتر جام حذفی نیمه نهایی 2-0 برنده بیش از نیوکاسل. و همچنین جام شهرستان نیز هنوز در شکار برای لیگ قهرمانان اروپا و برگزاری 2-1 سرب بیش رئال مادرید از دور ساق پا از خود گذشته 16 برخورد در فوریه قبل از مسابقه به حالت تعلیق در آمد با توجه به COVID-19.

اروپا باشگاه نخبگان رقابت به پایان خواهد رسید با هشت تیم مینی مسابقات برگزار شد در لیسبون در ماه اوت است. جام حذفی نداد برگزار خواهد شد در تاریخ 18-19 و نهایی است که برای برنامه ریزی Aug. 1.

“ما دو مسابقات ما می تواند برنده” گواردیولا به خبرنگاران گفت: در روز یکشنبه.

“این خوب خواهد بود برای رسیدن برابر رئال مادرید در بهترین شرایط است. به برنده این عنوان خواهد بود که بهترین راه برای آماده شدن برای مادرید.”

گواردیولا همچنین گفت که او خوشحال بود با شهرستان پاسخ پس از هفته گذشته 2-1 شکست چلسی دست لیورپول در لیگ برتر.

“ما خوشحال هستیم که پس از شکست برابر چلسی در لندن دوباره در ومبلی به بازی در برابر آرسنال در مرحله نیمه نهایی به سعی کنید برای رسیدن به فینال جام حذفی,” او اضافه شده است.

“همیشه این باور نکردنی جایزه و آن را به ما می دهد یک جایزه اضافی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>