ویمبلدون تنظیم شده بود لغو شده برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

ویمبلدون به نظر می رسد برخی به اوراق برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم مسابقات توسط ستاد در روز چهارشنبه به عنوان coronavirus افتضاح به بار بیشتر ویران کردن در جهانی تقویم ورزشی.

لغو تنها grasscourt مسابقات گراند اسلم در همه انگلستان باشگاه را ترک فصل تنیس در بی نظمی پس از باز فرانسوی بود بحث برانگیز نقل مکان کرد و تمام حوادث لغو تا ژوئن 7.

ویمبلدون در برگ جنوب غربی لندن است که با توجه به اجرای برای دو هفته از 29 ژوئن با نواک جوکوویچ و سیمونا هالپ مجموعه به دفاع از خود عنوان تک.

تصمیم به ضایعات این مسابقات به طور گسترده ای انتظار می رود با جهان در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 که آلوده بیش از 840,000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 40 ، 000.

منجر شود تا مسابقات در کوتاه grasscourt فصل نیز به احتمال زیاد به اوراق پس از مذاکرات روز سه شنبه درک که درگیر ویمبلدون ستاد و بازی های نظارتی.

برگزارکنندگان قبلا نگذاشته بازی گرند اسلم پشت درهای بسته و به تعویق انداختن این رویداد نیز ایجاد مشکلات خاص خود را دارد.

سه بار قهرمان ویمبلدون بوریس بکر در روز سه شنبه التماس برای مسابقات ستاد به دیگر صبر کنید قبل از تصمیم گیری.

“من واقعا امیدوارم که ویمبلدون خواهد صبر کنید تا پایان مارس برای تصمیم گیری!” او در توئیتر خود نوشت. “مسابقه که در هفته اول جولای… صبر یک فضیلت است.”

اما سابق زنان جهان شماره یک آملی Mauresmo 2006 قهرمان ویمبلدون گفت: 2020 فصل احتمالا نیاز به گیریم.

“من فکر می کنم که ما در حال رفتن به باید برای رسم یک خط در زیر 2020 فصل تنیس” او هنوز توییتی.

لغو ویمبلدون می تواند به معنای متعدد قهرمانی راجر فدرر, سرنا ویلیامز و ونوس ویلیامز بازی کرده اند در همه انگلستان باشگاه برای نهایی است.

فدرر و سرنا خواهد بود نزدیک به 40 توسط زمان 2021 قهرمانی و زهره خواهد بود 41.

سرنا مورد ضرب و شتم در سال گذشته نهایی توسط Halep است گیر در 23 گرند اسلم عنوان تک — agonisingly یک دور از برابری مارگارت دادگاه ضبط.

شرایط مورد نیاز برای بازی در چمن در انگلستان به معنای به تعویق افتادن غیر عملی است و یک روز بعد در تابستان و یا اوایل پاییز به معنی بسیار کوتاه شب.

“هر هفته که می گذرد شما را کمتر و کمتر نور به بازی بازی های مسابقات” دونفره متخصص جیمی موری بی بی سی گفت.

آمریکایی غول جان ایسنر که برنده طولانی ترین-همیشه بازی تنیس بیش از سه روز در ویمبلدون در سال 2010 گفت: لغو این مسابقات خواهد بود “دشوار قرص فرو برد”.

“ما ممکن است برای آمدن به مقابله با این واقعیت است که ما ممکن است بازی ویمبلدون امسال” او ESPN گفت: در روز سه شنبه.

“ویمبلدون به نوعی به بازی این (همان) زمان از سال” ایسنر گفت.

“با این که سطح این رویداد به نظر می رسد می توان این زمان و یک فرصت خوب وجود دارد, آن را نمی خواهد.”

فرانسوی, تنیس, فدراسیون باعث گسترده خشم خود را یک جانبه تصمیم به حرکت باز فرانسوی از اصل آن ممکن است 24 تاریخ شروع برای شروع در سپتامبر 20.

قرار می دهد که شروع تنها یک هفته پس از تاریخ برنامه ریزی شده از ما باز مردانه نهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>