ویمبلدون برگزارکنندگان به دریافت بیش از £100 میلیون از بیمه: به گزارش

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

2020 نسخه از ویمبلدون تا به حال به لغو با توجه به شیوع کروناویروس اما همه انگلستان باشگاه به جیب بیش از £100 میلیون با توجه به درج یک ویروس مرتبط با بند در بیمه نامه ارسال شیوع سارس.

با توجه به بار ویمبلدون ستاد هستند برای دیدن خود را بیمه باعث لغو با بند را پوشش می دهد که بیماری های عفونی را به ارزش به اندازه £100 متر است. این باشگاه است که گفته می شود در این فرایند قرار دادن با هم یک ادعا در آن خطوط.

همه انگلستان چمن باشگاه تنیس (AELTC) در حالی که اعلام لغو گفت که ویمبلدون را در حال حاضر برگزار شد از 28 ژوئن تا 11 ژوئیه 2021. این نخستین بار از سال 1945 — در طول جنگ جهانی دوم-که قهرمانی را در یک فصل تنیس و اولین بار آن لغو شده است در دوران باز.

“این است که با کمال تأسف که اصلی هیئت مدیره از تمام انگلستان باشگاه (AELTC) و کمیته مدیریت مسابقات امروز تصمیم گرفت که در مسابقات قهرمانی 2020 لغو خواهد شد با توجه به نگرانی های بهداشتی مرتبط coronavirus بیماری همه گیر. از 134 قهرمانی را به جای صحنه از 28 ژوئن تا 11 جولای 2021” این AELTC گفت: در آن بیانیه است.

همچنین گفت که از آن گرفته شده به حساب تاثیر لغو در “کسانی که تکیه بر قهرمانی — از جمله بازیکنان و تنیس جامعه در بریتانیا و سراسر جهان” و در حال توسعه برنامه ای برای حمایت از این گروه است. “این امر همچنین به کارکنان وفادار ما به آنها ما را از مسئولیت ما را بسیار جدی گفت:” AELTC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>