ویمبلدون رئیس Richard Lewis ترس ‘بیشتر تنیس در این سال’

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

ویمبلدون رئیس Richard Lewis اعتراف کرد که او می ترسید مانده از سال 2020 فصل تنیس می تواند از بین برود. تنیس شده در مستند از اوایل ماه گذشته است و نه برنامه ریزی برای بازگشت تا 13 ژوئیه در اولین پس از لغو ویمبلدون برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم در روز چهارشنبه. تصمیم به تبر این ورزش قدیمی ترین و معتبر ترین گرند اسلم رویداد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس به دنبال باز فرانسوی یک طرفه سوئیچ از آن سنتی مه-ژوئن اسلات برای ماه های سپتامبر و اکتبر.

دو ضربه بدن منجر به کل claycourt و grasscourt فصل بودن رها شده است. “من فکر نمی کنم آن را غیر واقعی می گویند که ممکن است وجود داشته باشد نه بیشتر تنیس در سال جاری گفت: تمام انگلستان باشگاه های اجرایی Lewis.

“اما من می خواهم به فکر می کنم که همه چیز حل و فصل خواهد شد به طوری که مسابقات را می توان هر چه زودتر به جای بعد. چه کسی می داند چه اتفاقی خواهد افتاد؟” لوئیس گفت: نگهبان است که با وجود ترس خود را, او امیدوار است که فصل آینده گرند اسلم US Open در اوت-سپتامبر می گیرد.

“بیایید امیدوار باشیم که ما باز و Roland Garros (موکول به شروع در پاریس یک هفته پس از فینال US Open in New York) را می گیرد,” او اضافه شده است.

“خوش در من و من اغلب خوشبین نیست – هنوز هم امیدوار است آمریکا سخت-دادگاه فصل مسابقات بزرگ استادان و داستان برگزار خواهد شد: مونترال و تورنتو و سپس سینسیناتی.

“اما همه ما می دانیم که احتمالا شکننده در حال حاضر. صبح روز پنج شنبه رئیس اسپانیایی فدراسیون تنیس (RFET) میگل دیاز گفت که امیدوار است این ورزش می تواند بازگشت به دادگاه “در سه ماهه آخر سال”.

“من فکر می کنم که در سه ماهه آخر فصل ما خواهد بود قادر به دیدن تنیس, دوباره, ما نمی دانیم که اگر از آن خواهد شد با طرفداران در حضور یا بدون اما من فکر می کنم ما ورزش را به دادگاه گفت:” دیاز در یک بیانیه منتشر شده توسط RFET.

در اسپانیا گفت: “ما تا به حال تعلیق ده ها تن از مسابقات که در تقویم” در تمام سطح حرفه ای. سطح بالای مسابقات مانند رئال مادرید باز, مشترک ATP و WTA رویداد و بارسلونا باز و مایورکا باز هم در ATP Tour, خراشیده شده اند پس از تغییر زمان باز فرانسوی و لغو ویمبلدون.

دیاز گفت: آن را “منطقی” که در ویمبلدون تصمیم به لغو اما افزود: “من فکر می کنم که در حال حاضر تنیس می شود ثانویه است.” “آنچه مورد نیاز است به زخم التیام یابد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>