شما جشن محکومین’ حلق آویز? دهلی نو, تجاوز به مادر قربانی در پاسخ

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پس از چهار مجرم در دهلی 2012-باند تجاوز به عنف و قتل از 23 سال به دار آویخته شدند در Tihar زندان در جمعه مادر او گفت که او خواهد شد درخواست تجدید نظر به دیوان عالی کشور برای دستورالعمل برای اطمینان از هیچ کس تصویب تاخیر تاکتیک های مانند کسانی که در دختر او را مورد.

آشا دوی این مادر قربانی گفت: “عدالت به تعویق افتاد اما نه تکذیب” اختصاص داده و روز به دختران از کشور است.

“وجود دارد یک جلسه در مارس 23. ما درخواست تجدید نظر به دیوان عالی کشور به وضع دستورالعمل به طوری که تاخیر تاکتیک های مورد استفاده در مورد او تکرار در موارد دیگر. روند بهره گرفتن از راه حل های قانونی با اعدام مجرم باید محدود به زمان,” او گفت: با توجه به اخبار آژانس آنی.

“در موارد بیش از یک مجرم آنها باید اجازه داده شود تا تنها فایل های خود درمانی دادخواست و درخواست رحمت و غیره با هم و به طور جداگانه,” او اضافه شده است.

سازمان دیده بان | ‘مبارزه خواهد کرد در اروپا و مادر مقتول پس از حلق آویز سال 2012 در دهلی نو, تجاوز محکومین

او گفت که او تلاش برای تقریبا هشت سال و دختر او کردم تا به عدالت است.

“آن به تعویق افتاد اما ما عدالت است. امروز او عدالت و دختران از کشور کردم و عدالت است. من می خواهم برای تشکر از همه – قوه قضائیه دولت هر شهروند – برای این” او گفت: در حالی که صحبت با خبرنگاران پس از حلق آویز.

اعدام چهار مجرم خواهد شد پیام برای کل کشور است که خانواده ها را شروع به آموزش فرزندان خود و استفاده از حلق آویز به عنوان مثال.

آشا Devi گفت: آنها را به ادامه مبارزه برای عدالت برای دختران دیگر به طوری که آنها در معرض این گونه جنایات ، او گفت که او را در آغوش کشید تصویر از دختر خود را به عنوان به زودی به عنوان دادگاه عالی رد گذشته خود را درخواست.

“دختر ما بیشتر است و نمی خواهد بازگشت. ما در آغاز این مبارزه پس از او ما را ترک کرد. این مبارزه برای او اما ما همچنان این مبارزه در آینده برای ما دختران” آشا Devi که با حضور تقریبا تمام جلسات در مورد تمام این سالها گفت.

او افزود: او با افتخار به عنوان مردم می دانند که او را با نام.

“اگر او می شده اند و امروز در اینجا پس از آن من شده اند شناخته شده به عنوان یک دکتر در, اما در حال حاضر من شناخته شده به عنوان مادر… من دارما به عنوان یک مادر برآورده شده است امروز” گفت: آشا Devi.

پرسید که آیا او در حال برنامه ریزی برای جشن او گفت: “ما فکر نمی هر چیزی شبیه به این.”

چهار مجرم در دهلی 2012 باند تجاوز به عنف و قتل به دار آویخته شدند به مرگ در 5:30صبح در دهلی Tihar زندان پس از دادگاه عالی رد نهایی درخواست خود را وکیل AP سینگ به اقامت خود را اعدام و در اواخر شب جلسه در روز پنج شنبه.

این چهار نفر به همراه دو نفر دیگر و یک نوجوان بود مورد تجاوز قرار گرفته و به طرز وحشیانه ای شکنجه paramedic دانشجو در یک اتوبوس در حال حرکت در جنوب دهلی در شب دسامبر 16, 2012.

رام سینگ یکی از متهمان اقدام به خودکشی در مارس 2013 و نوجوانان منتشر شد و پس از گذراندن سه سال در یک تادیبی صفحه اصلی.

قربانی درگذشت پس از مبارزه برای زندگی در دهلی Safdarjung بیمارستان و بعد از آن در سنگاپور بیمارستان.

جرم ایجاد کرده بود داد و بیداد در سراسر کشور به ویژه در دهلی نو به عنوان هزاران نفر به خیابان ها ریختند و خواستار عدالت برای قربانی. خشم بیش از مرگ او منجر به تصویب قوانین سخت علیه خشونت جنسی از جمله مجازات اعدام برای تجاوز به عنف در برخی موارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>