دیوان عالی کشور روز دوشنبه تلفظ قضاوت در مرکز درخواست تجدید نظر در برابر دادگاه عالی دهلی نو شد را جهت اعطای کمیسیون دائمی به زنان افسران در ارتش هند. وزارت دفاع به چالش کشیده بود که در سال 2010 حکم دادگاه عالی که به حال حکومت است که کوتاه خدمات به سفارش زنان افسران در ارتش و نیروی هوایی باید اعطا کمیسیون دائمی.

ارتش روز سه شنبه گفت: ماموران انتخاب شده برای کمیسیون دائمی داده می شود انتصاب به عنوان در هر سازمانی مورد نیاز در خط با تعهدات داده شده توسط نیروی.

این دادگاه است که با توجه به این موضوع از دادن فرمان به موقعیت زنان افسران در ارتش پس از اعطای کمیسیون دائمی حال به تازگی گفت: دولت در نگاه به این موضوع “بسیار متفاوت”.

مرکز فرستاده شده نوشته شده است توجه داشته باشید در راس دادگاه, حاوی پیشنهاد, دولت, که اشاره به مسائل مختلف از جمله “فیزیکی” و “محدودیت های فیزیولوژیکی” به عنوان چالش برای زنان افسران برای دیدار با فشارهای خدمت در ارتش.

“…حرفه ای از اسلحه است نه تنها یک حرفه بلکه یک روش زندگی است که اغلب نیاز به فداکاری و تعهد و فراتر از ندای وظیفه توسط تمام اعضای خانواده از پرسنل خدمات مربوط به جدایی مکرر, نقل و انتقالات مؤثر بر آموزش و پرورش کودکان و چشم انداز حرفه ای از همسر. به عنوان یک نتیجه از آن است که یک چالش بزرگتر برای زنان افسران برای دیدار با خطرات خدمات با توجه به عدم حضور طولانی مدت در دوران بارداری مادری داخلی و تعهدات خود را نسبت به کودکان و خانواده ها به خصوص زمانی که هر دو زن و شوهر اتفاق می افتد به افسران سرویس” این مرکز را اعلام کرد.

آن را نیز اضافه شده است که آن را بهتر است برای نگه داشتن زن دور از مبارزه با مستقیم پس از دستگیری یک افسر یا سرباز به عنوان یک زندانی از جنگ منجر به یک وضعیت روانی شدید فیزیکی و روانی استرس برای اسیر فرد و دولت است.

با توجه به انتصاب زنان به عنوان افسران فرماندهان واحدهای این مرکز گفت که آن را عجیب و غریب خود را دینامیک به عنوان واحد تشکیل شده است به طور کامل از سربازان مرد کشیده شده و عمدتا از یک روستایی پس زمینه. از جمله واحد توجه داشته باشید گفت: “نه ذهنی تحصیلات به پذیرش زنان افسر در فرماندهی واحد”.

بیشتر این مرکز نیز ارائه شده است که کاهش ظرفیت جسمی زنان افسران خواهد بود یک چالش برای آنها به فرماندهی واحد در جایی که افسران انتظار می رود که منجر به مردان, از جلو و باید در نخست وضعیت جسمی به انجام مبارزه با وظایف.

خدمت زنان افسران در ارتش هند به نام مرکز ایستاده در دیوان عالی کشور “عقب مانده” و گفته است که “به طور کامل بر خلاف این رکورد نشان داده و آمار”.

در کتبی خود را تسلیم دادگاه, زنان افسران گفته است: “خدمت در 10 پشتیبانی رزمی اسلحه برای آخرین 27 به 28 سال و اثبات فطرت خود را و شجاعت زیر آتش.

“آنها یافت شده است مناسب توسط خود سازمان و رهبری جوخه های و شرکت ها از سربازان و مردان هر دو در صلح و مکان و همچنین مکان های خصمانه/عملیات در 10 مبارزه با سلاح های پشتیبانی. شده است وجود دارد هرگز هر مناسبت سربازان/مردان رد و یا قبول این فرمان از زنان در حساب خود را درک ‘روستایی پس زمینه با حاکم و هنجارهای اجتماعی” ، ” تسلیم نوشته شده اعلام کرد.

این نوشته ارسال شده است گرفته شده و رکورد گفت: زنان افسران نشان داده اند که آنها را فاقد هر شیوه ای در نقش های اختصاص داده شده به آنها.

دولت در مقابله با انتقاد وکیل عمومی Tushar مهتا این ادعا که تفاوت های ظریف از ارسالی های از دست رفته بودند.

“زنان باید در تلاش برای برابر با مردان است. آنها در واقع راه بالاتر از مردان” مهتا را مشاهده کنید.

دولت مرکزی را به جلو یک پیشنهاد به عنوان هر که کوتاه-سرویس راه اندازی شده زنان افسران تا 14 سال خدمت در نظر گرفته بود برای کمیسیون دائمی; زنان با بیش از 14 سال خدمت مجاز خواهد بود به خدمت تا 20 سال بدون در نظر گرفتن دائم در کمیسیون و پس از آن منتشر شد موضوع به pensionary منافع و زنان بالای 20 سال خدمت خواهد بود منتشر شد با pensionary مزایای بلافاصله پس از تکمیل پرونده در دیوان عالی کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im