‘انتقال پدر و پسر پلیس در حین بازداشت مورد مرگ و میر به نوبت پس از HC nod’:تامیل…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در میان خشم و انزجار بیش از مرگ یک پدر و پسر دو در Tuticorin گفته به دلیل شکنجه پلیس در ژوئن 23, Tamil Nadu دولت روز یکشنبه تصمیم به انتقال این کاوشگر به پرونده به CBI.

“تامیل نادو دولت تصمیم گرفته است برای انتقال به CBI پروب به مرگ پدر و پسر دو در Tuticorin زیر اتهام شکنجه پلیس” رئیس وزیر Edappadi K Palaniswami بیان شد که توسط PTI

“پس از گرفتن تایید از مدرس دادگاه عالی مورد منتقل خواهد شد به CBI,” او گفت:.

دو مرد Jayaraj و پسرش Fennix که دستگیر شدند به اتهام نقض مستند هنجارها با نگه داشتن تلفن همراه خود فروشگاه باز فراتر از کسب و کار مورد تایید ساعت درگذشت, در بیمارستانی در کویلپتی در ژوئن 23. بستگان ادعا که آنها به شدت مورد ضرب و شتم در ستهنکولم ایستگاه پلیس توسط پلیس.

پس از یک اضطراب عمومی تامیل نادو دولت به حالت تعلیق در چهار پلیس از جمله دو sub-بازرسان.

تامیل سوپراستار Rajinikanth صحبت Jayaraj بیوه و منتقل تسلیت صمیمانه خود را به بازیگر نگار گفت: در یک صدای جیر جیر در یکشنبه, با توجه به PTI.

همچنین بخوانید: ‘ما جورج Floyds’: خشم در وادار سازد و میر در تامیل نادو

کنگره دبیر پریانکا گاندی Vadra در توییت در روز یکشنبه را محکوم کرد اتهام شکنجه پلیس منجر به کشته شدن دو مرد.

“آن زمان برای همه ما برای بالا بردن صدای ما در برابر خشونت پلیس. ما آن را دوباره و دوباره در هر کشور در سراسر هند است. این غیر قابل قبول است ظالمانه و کاملا غیر قانونی. خانواده Jairaj و Fenix سزاوار عدالت است. آنها سزاوار برای همه ما به ایستادن برای آنها و پایان دادن به جرم و جنایات در زیر لباس قانون,” او نوشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>