را ثروتمند باشگاه حتی غنی تر زمانی که فوتبال اروپا رزومه ؟

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

در اواخر ماه گذشته منچستر یونایتد, مدیر اجرایی اد وودوارد هشدار داد باشگاه هواداران که گمانه زنی های نقل و انتقالات در اطراف در حال اجرا به صدها میلیون پوند “به نظر می رسد به چشم پوشی از این واقعیت است که چهره این ورزش است.”

وودوارد که به نظر در سه ماهه طرفداران ” انجمن سازمان یافته توسط باشگاه گفت: “ما باید دید تاثیر سراسر صنعت از جمله زمانبندی انتقال پنجره و گسترده تر مالی تصویر قبل از ما می تواند بحث در مورد بازگشت به حالت عادی.”

وودوارد نقطه نظرات نسبت به اروپا بزرگترین باشگاه های برش پایین در انتقال هزینه در ماه های آینده و یا احتمالا در سال های آینده.

“در دو یا سه سال از آن خواهد شد ممکن است به صرف مبالغ ما دیدن شده است زیرا هر کشور تحت تاثیر قرار خواهد شد. در تمام احتمال, جدید فوتبال جهان ظهور خواهد کرد از این” اولی Hoennes به بایرن مونیخ, رئیس جمهور گفته است.

وودوارد اظهارات قابل توجهی بدبینی از آنچه که او تا به حال اعلام کرد در گذشته طرفداران فروم در ماه فوریه. “به عنوان بخشی از بازسازی و ما این را تابستان آینده به عنوان یک فرصت مهم را,” او گفت: تابستان نقل و انتقالات.

پس از آن بود. با جهانی فوتبال صنعت متوقف توسط همه گیر باشگاه های بزرگ و کوچک هستند و احساس گرما. ایران هیچ تفاوتی ندارد. بسیاری از باشگاه های لیگ برتر باید furloughed کارکنان. برخی مانند ایران و تالار گفتمان رقیب منچستر سیتی هنوز رفته که در جاده در حالی که دیگران مانند قهرمانان اروپا لیورپول و لیگ قهرمانان فینالیست تاتنهام معکوس تصمیم گیری کردند به غیر از بازی کردن کارکنان پس از واکنش شدید عمومی.

به عنوان اروپا حرکت به سمت صاف Covid-19 منحنی آن فوتبال بازار نقل و انتقالات ممکن است شاهد آن خود flatlining پس از سال ها از خوشه عظیم در بازیکن قیمت. اما در حالی که بازار نقل و انتقالات تورم می تواند شیب با توجه به همه گیر, آن را هنوز هم ممکن است گسترش در حال حاضر در حال رشد نابرابری بین نخبگان ورزشی و بقیه. در آن سالانه ‘بنچمارک’ گزارش منتشر شده در اوایل این سال یوفا, اذعان برخی از عدم تعادل بودجه ای به این ورزش در این زمینه از coronavirus بحران آنها در خدمت به عنوان هشدار برای آنچه که می تواند پیش رو باشد.

 

تاثیر ‘پنج’

این گزارش توسط اروپا apex فوتبال بدن ارزیابی امور مالی باشگاه در این قاره برای سال مالی 2018. در حالی که کل درآمد ایجاد شده توسط top-بخش باشگاه ها در سراسر اروپا در FY2018 شد €21 میلیارد و سه چهارم از مقدار رفت و به باشگاه ها در ‘پنج’ لیگ انگلستان لیگ اسپانیا لیگ ایتالیا لیگ آلمان بوندسلیگا آلمان و فرانسه لیگ 1. و تقریبا نیمی از این درآمد 49 درصد بیش از €10 میلیارد ایجاد شد فقط 30 باشگاه است. بالا 11 باشگاه در این لیست از جمله شش تن از لیگ برتر به حساب برای تقریبا 30 درصد از کل درآمد.

“انگلستان 20 ردیف بالا باشگاه گزارش درآمد بیشتر در سال 2018 از همه 617 باشگاه در پایین 50 کشور در ترکیب” یوفا گفت. سودآوری بیش از حد تحت سلطه بود لیگ برتر باشگاه های. در حالی که تمام لیگ های سراسر اروپا بالغ سود عملیاتی €697 میلیون متحد تاتنهام و بایرن مونیخ هم تولید €480 میلیون از کسانی که سود خود را. لیگ برتر ترکیب سود خالص €382 میلیون نفر نیز به طور قابل توجهی بالاتر از €140 میلیون ترکیب سود خالص در سراسر اروپا است. با توجه به فصل در بازار نقل و انتقالات به ‘پنج’ لیگ تحت سلطه صرف (85 درصد) و درآمد (75%). این لیگ همچنین اختصاص یک اکثریت قریب به اتفاق از انتقال بدهی.

“در بازگشت از سرعت باد انتقال هزینه انتقال اسناد پرداختنی ارسال شده در باشگاه های اروپا’ ترازنامه در FY2018 بالغ €5.1 میلیارد دلار تا 37 درصد در یک سال از €3.7 میلیارد دلار در FY2017” این گزارش گفت:. از €5.1 میلیارد اروپا پنج لیگ حساب برای 87 درصد از در انتظار انتقال پرداخت. “هر گونه تاخیر یا عدم پرداخت می تواند یک اثر حذفی در دقت برنامه ریزی شده جریان نقدی از بسیاری از باشگاه ها در طول یک زنجیره انتقال تعادل” گزارش هشدار داده است.

ارزان خرید?

جریان های نقدی از باشگاه های سراسر جهان را تحت تاثیر قرار شده همه گیر ناشی از توقف. این وضعیت می تواند بدتر آینده و این جایی است که اروپا باشگاه های بزرگ می تواند خود را در یک مزیت است. باشگاه با کمتر نفوذ مالی در لیگ برتر یا در یکی دیگر از ردیف بالا لیگ و یا در پایین لایه لیگ در انگلستان خود را ممکن است پیدا کردن آن سخت به مقاومت در برابر وسوسه از فروش برخی از بهترین بازیکنان در قیمت آنها احتمالا نمی خواهد در نظر گرفته اند برخی از زمان به عقب.

وودوارد تلاش برای سرکوب حدس و گمان در مورد megabuck نقل و انتقالات آمد تنها چند هفته پس از ایالات مدیر اوله گونار Solskjaer گفت: این باشگاه می تواند ‘شر’ بازار نقل و انتقالات با توجه به مالی آن ممکن است.

“چه کسی می داند که چگونه بازار در حال رفتن به واکنش نشان می دهند به این ؟ چه کسی می داند که باشگاه نیازی به فروش بازیکنان ؟ وجود دارد ممکن است فقط یک وضعیت وجود دارد که در آن شما می توانید بهره برداری, و من می دانم که ما در ایران ما یکی از بزرگترین و از نظر مالی به خوبی خاموش,” او گفت: آسمان ورزشی. و در حالی که نقل و انتقالات در حال اجرا به صدها میلیون پوند ممکن است اتفاق می افتد بیش از چند بعدی انتقال چرخه قدرت معادله در دنیای فوتبال می تواند بیشتر کفه را به نفع اروپا در حال بارگذاری-غنی باشگاه کمک آنها بهره برداری مالی از واقعیتهای پس از همه گیر جهانی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>