‘اقدامات را برای جلوگیری از هر گونه ویروس شیوع’: چین در جدید آنفلوانزای نوع…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین روز سه شنبه گفت که “همه اقدامات لازم را برای جلوگیری از وقوع هر گونه ویروس” پس از یک مطالعه جدید که نشان از یک نوع آنفولانزای خوکی قادر به راه اندازی یک بیماری همه گیر.

جدید آنفلوانزای نوع بوده است به نام G4 و ژنتیکی و فرود از H1N1 گونه که ناشی از یک بیماری همه گیر که به کشته شدن هزاران نفر در سال 2009.

آن را دارای “همه ضروری نشانه بودن بسیار اقتباس شده برای آلوده کردن انسان” می گویند نویسندگان هستند که دانشمندان چینی در دانشگاه ها و چینی مرکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).

مطالعه منتشر شده در مجله مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم (PNAS) در روز دوشنبه.

“ویروس است که یک ترکیب منحصر به فرد از سه دودمان: یکی شبیه به گونه های موجود در اروپا و آسیا پرندگان H1N1 فشار که باعث 2009 همه گیر و آمریکای شمالی H1N1 است که ژن های از پرندگان, انسان و خوک آنفلوانزا ویروس ها” انجمن آمریکایی برای پیشرفت علوم (AAAS) گفت: در یک گزارش در یافته است.

چینی, سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian وقتی پرسیده شد که به نظر در این مطالعه در روز سه شنبه در کنفرانس مطبوعاتی گفت: چین از نزدیک دنبال تحولات است.

“ما همه اقدامات لازم را برای جلوگیری از گسترش و شیوع هر گونه ویروس,” او گفت:.

این خواهد شد که خواندن چینی ها با دقت مطالعه سخنگوی مسیحی Lindmeier گفت: ژنو جلسه توجیهی در روز سه شنبه گفت: این مهم به همکاری در یافته ها و نگه داشتن زبانه ها در جمعیت حیوانات.

“آن را نیز برجسته ما نمی توانیم اجازه گارد ما را در آنفلوانزا و باید مراقب باشند و در ادامه نظارت حتی در بیماری همه گیر کوروناویروس” او اضافه شده است.

یک تیم به رهبری توسط لیو Jinhua از چین کشاورزی دانشگاه (CAU) مورد تجزیه و تحلیل حدود 30,000 بینی سواب گرفته شده از خوک ها در کشتارگاه در 10 استان و دیگر 1000 سواب از خوک ها با علائم تنفسی دیده می شود در مدرسه دامپزشکی بیمارستان آموزشی بین سال 2011 و سال 2018 است.

این سواب را به همراه داشت 179 آنفولانزای خوکی ویروس اکثریت قریب به اتفاق که G4 یا یکی از پنج G گونه از اوراسیا مرغی مانند اصل و نسب.

“G4 ویروس نشان داده است افزایش شدید پس از 2016 است و غالب ژنوتيپ در گردش در خوک های شناسایی شده در سراسر حداقل 10 استان” محققان نوشت.

Honglei Sun, مقاله اولین نویسنده می گوید G4 ورود ژن از سال 2009 H1N1 همه گیر “ممکن است ترویج ویروس اقتباس” است که منجر به از انسان به انسان انتقال است.

بنابراین”, لازم است برای تقویت نظارت” از خوک ها برای ویروس آنفلوانزا می گوید: خورشید که همچنین در CAU.

“این نگرانی که انسان عفونت G4 ویروس بیشتر خواهد شد سازگاری انسان و افزایش خطر ابتلا به یک بیماری همه گیر انسان” محققان نوشت.

برآورد می گویند حداقل 40 درصد از چین خوک جمعیت نابود شد سال گذشته به دلیل گسترش جداگانه بیماری ویروسی کشنده تب خوکی آفریقایی رانندگی کردن گوشت خوک قیمت و به شدت آسیب رساندن به کسب و کار.

بیش از 10.3 میلیون نفر آلوده شده اند و بیش از 500,000 کشته در جریان بیماری همه گیر کوروناویروس که برای اولین بار پدید آمده در مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>