ایستاده با مالدیو در این زمان به چالش کشیدن’: ساعت مودی می گوید رئیس جمهور Solih

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه خطاب به ابراهیم محمد Solih رئیس جمهوری مالدیو بیش از غالب coronavirus وضعیت در این کشور جزیره.

در یک مکالمه تلفنی رهبران صحبت در مورد “سلامت و چالش های اقتصادی” این بیماری همه گیر کوروناویروس شمار برای مالدیو.

نخست وزیر توییتی در مورد گفتگو با رئیس جمهور Solih و گفت که هند ایستاده با مالدیو در این “چالش در زمان”.

“ویژه پیوند میان هند و مالدیو را تقویت عزم ما برای مبارزه با این دشمن مشترک با هم. هند موضع خود را نزدیک دریایی همسایه و دوست در این زمان به چالش کشیدن” نخست وزیر توییتی.

این می آید یک روز پس از رئیس جمهور قزاقستان Qasym-Jomart Toqayev تشکر هند و PM مودی “برای اهدای تجهیزات پزشکی به قزاقستان شامل coronavirus”.

“صمیمانه تشکر می کنم دولت هند و شخصا نخست وزیر @NarendraModi برای اهدای تجهیزات پزشکی به قزاقستان شامل coronavirus. این علامت بالا از دوستی & همبستگی ساخته شده است حتی در زمانی که هند ممنوع صادرات مواد مخدر به خارج از کشور. @MEAIndia,” Toqayev توییتی.

ساعت مودی در پاسخ به صدای جیر جیر “هند و قزاقستان در حال شرکای استراتژیک و همکاری و تظاهرات همبستگی در طول این زمان به چالش کشیدن بیشتر تقویت پیوند دوستی بین دو کشور”.

هند گزارش کرده است 1553 جدید کروناویروس موارد در 24 ساعت گذشته اتحادیه وزارت بهداشت گفت: در صبح روز دوشنبه. وزارت به روز شده coronavirus شمارش در کشور به 17,265. این رقم شامل 14,175 فعال موارد 2547 افرادی که درمان شده است یا مرخص و 543 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>