دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, دختر ضربه در بی جی پی برای تماس با پدر او یک “تروریست” پیش از فوریه 8 مجمع انتخابات است.

Harshita Kejriwal, 24 گفت: BJP رهبران اظهارات یک “کم جدید در سیاست” را به عنوان او ذکر شده کار انجام شده توسط Arvind Kejriwal رهبری دولت در دهلی نو در پنج سال گذشته است.

نظرات او آمد و پس از Bharatiya Janata حزب مجلس Parvesh Verma اول استفاده از این واژه برای Aam Aadmi Party (AAP) رهبر در طول مبارزات انتخاباتی در ماه ژانویه در حالی که صحبت کردن در مورد ضد قانون شهروندی معترضان در شاهین باغ.

 سازمان دیده بان | دهلی نظرسنجی | ‘کم جدید در سیاست’: Kejriwal و آمار در BJP

پس از آن اتحادیه وزیر Prakash Javadekar گفت: Kejriwal تا به حال نام خود را “آنارشیست” است و از “تفاوت بین یک آنارشیست و تروریست”.

Harshita زمان در انتقاد وارد شده توسط بی جی پی و رفت و در مورد تخریب این استدلال.

“آنها می گویند سیاست کثیف است اما آن را کم جدید. است که آن را تروریسم اگر امکانات بهداشتی رایگان ساخته شده و آورده به مردم ؟ است که آن را تروریسم اگر کودکان ساخته تحصیل کرده? است که آن را تروریسم اگر برق و آب در حال بهبود یافته است؟”

“پدر من همواره در خدمات اجتماعی. من هنوز هم به یاد داشته باشید او با استفاده از به خواب ما – من و برادر, مادر و پدربزرگ و مادربزرگ و من در 6 صبح ما را بخوانید Bhagwad گیتا و خواندن “Insaan se insaan ka ho bhaichara’ آهنگ و آموزش ما در مورد آن. این تروریسم است ؟ ” او مورد سوال است.

Harshita Kejriwal اضافه شده که نتیجه دهلی مجمع انتخابات روز 11 فوریه ارائه خواهد شد یک پاسخ مناسب به منتقدان.

“اجازه دهید آنها را در سطح اتهامات اجازه دهید آنها را 200 نمایندگان مجلس و 11 CMs. نه تنها ما بلکه 2 کرور مردم عادی نیز مبارزه. آنها را نشان می دهد و آنها را در 11th فوریه اگر آنها رأی بر اساس اتهامات و یا کار انجام شده,” او گفت:.

بی جی پی حمله کرده Kejriwal بیش از یک میزبان از مسائل به خصوص شاهین باغ با چند تن از رهبران این حزب به رهبری اتحادیه خانه وزیر Amit Shah توصیف تظاهرات در شرق دهلی نو مستعمره بودن در برابر منافع ملی است.

AAP تا به حال جاروب انتخابات با پیروزی 67 از 70 کرسی در آخرین مجمع انتخابات در سال 2015. بی جی پی است که به دنبال به دست آوردن برخی از نگه داشتن در دهلی نو پس از برنده شدن فقط سه کرسی که در آن سال.

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im